Ruošiesi į kelionę? Šie pakavimosi patarimai tau padės

Vasara- kelionių ir nuotykių metas. Tačiau ar ir Tau dažnai taip būna, jog į kelionę keturiom dienom pasiimi tris lagaminus ir pusės nereikalingų daiktų, kuriuos įsidėjai, taip ir nepanaudoji? Jei tai- pažįstama situacija, susipažink su šiais keliais patarimais, kurie padės sutaupyti vietos ir pasiimti tik reikalingus daiktus.

1. Pasitikrink orų prognozes

Jei visą tavo kelionę žada saulę ir karštį, pasiimk tik vieną porą šiltų drabužių ir apmažink žieminių rūbų kiekį. Ir atvirkščiai, jei orų prognozė pranašauja lietų, neimk begalės suknelių ir šortų, pasistenk jų kiekį sumažinti iki minimalaus.

2. Planuok rūbų derinius

Neprisiimk pavienių rūbų, kurių vėliau negalėsi suderinti. Geriau planuok rūbų deriniais, susiplanuok ką kurią dieną užsidėsi. Taip pat išbandyk tą pačią maikutę su kitais šortais ar džinsais- ir vėl naujas derinys, tačiau rūbų kiekis išlieka tas pats. Nepamiršk, jog nebus pasaulio pabaiga, jei tą patį derinį užsidėsi dvi dienas.

3. Negalvok, kad „gal prireiks“

Neįsidėk rūbų, kurių įprastai nenešioji, tačiau manai, kad gali jų prireikti. Greičiausiai to rūbo net neužsidėsi ir jis tik užims vietos.

4. Užsidėk kuo daugiau rūbų ant savęs

Jei skrendi lėktuvu, tavo bagažo kiekis turi būti ribotas. Taigi, skrydžio metu vilkėk kuo daugiau rūbų ant savęs, taip nereikės jų talpinti į lagaminą. Apsirenk „svogūno“ principu- sluoksniais.

5. Apmąstyk galimybes

Jei viešbutyje ar kitur, kur gyvensi kelionės metu, bus plaukų džiointuvas- neimk savojo. Tas pats galioja ir kitiems daiktams. Taip pat, jei keliauji ilgesniam laikui ir žinai, jog turėsi galimybę prasiskalbti rūbus- imk jų mažiau, nes reikalui esant, išsiskalbsi jau nešiotus.

6. Vyniok rūbus, o ne lankstyk

Suvynioti rūbai užima mažiau vietos, nei sulankstyti. Taigi tiesiog paimk savo palaidines ir jas susuk į štai tokį ritinuką.

7. Dėk daiktą į daiktą

Naudok rūbų maišus sudėti rūbams ar daiktams, kuriuos vėliau sutalpinsi lagamine. Taip pat, į batus sudėk kojines, pakrovejus ar kitus daiktus. Tiesiog panaudok batus kaip dėžutę!

8. Išnaudok visą vietą

Lagamine, tašėje, ar bet kur, kur dediesi daiktus, išnaudok kiekvieną laisvos vietos centimetrą. Jei liko laisvų tarpų sutalpink ten mažesnius daiktus ar rūbus. Pasinaudok kiekviena laisva tašėje esančia kišene.

9. Atskirk daiktus

Higienos priemones susidėk į vieną kosmetinę ar maišiuką, makiažą į kitą. Apatinius rūbus taip pat sudėk atskirai, į atskirą maišiuką. Pasiimk ir antrą poletileninį maišelį, vėliau į jį susidėsi nešvarius, nešiotus rūbus ar apatinius.

10. Pasiskirstyk daiktais

Jei keliauji su kompanija, pasiskirstykit daiktais kuriuos kiekvienas turės pasiimti. Vienam liepkite įsidėti lygintuvą, kad nereikėtų imti kitiems. Kitas žmogus gali pasiimti plaukų džiovintuvą, pakrovėją ar kitų daiktų, kuriais vėliau galėsite dalintis.

Planuok kelionę protingai, pasinaudok šiais patarimais ir grįžk su lagaminu pilnu lauktuvių, o ne nereikalingų rūbų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis