Kokią sportinę aprangą pasirinkti, patars sporto profesionalas

Kad sportuoti būti smagiau ir maloniau, mėgstame pasirūpinti stilinga sporto apranga bei avalyne. ,,Renkantis drabužius, sportbačius sportui vertėtų atsižvelgti ne tik į jų išvaizdą, bet ir į patogumą bei funkcionalumą’’, - įsitikinęs vienas žymiausių asmeninių sporto trenerių Paulius Ratkevičius. Paulius mums pataria, kaip ir kur išsirinkti kokybišką sportinę aprangą.

Kaip pasirinkti patogius drabužius ir avalynę sportui?

Visų pirma, svarbu išsirinkti avalynę, o ji labai skiriasi ir priklauso nuo sporto šakos. Bėgimo bateliai nebus pilnai pritaikyti žaisti tenisą arba saugiai kilnoti svorius sporto salėje. Tad prieš pradėdami sportuoti pagalvokite, kam jums reikalinga specializuota avalynė. Arba galite nusipirkti universalius sportinius batelius, kurie nebus skirti konkrečiai sporto šakai, tačiau mėgėjiškame lygyje tiks daugumai aktyvių veiklų. Labai svarbu, kad avalynė būtų lengva, joje kojos neprakaituotų ir jų netrintų. Kartais net geriausi, brangiausi bateliai gali neatitikti jūsų kojos formos, kelti diskomfortą, tad parduotuvėje siūlau nueiti kelis šimtus žingsnių ir įsitikinti, kad avalynė jums tikrai tinkama.

Kokius drabužius sportui rekomenduotum rinktis treniruotėms?

Labai svarbu, kad drabužiai būtų pritaikyti treniruotei. Renkantis sportinius drabužius didžiausias dėmesys skiriamas dizainui, tačiau taip pat reiktų prisiminti ir funkcionalumą. Labai svarbu, sportuosite lauke ar viduje. Jei treniruotės yra salėje, viskas yra kiek paprasčiau, nes ten tikriausiai nebus nei šalta, nei lis. Tačiau jei sportuojate lauke, pasirūpinkite neperšlampama, tačiau taip pat judesių nevaržančia apranga.

Get an extra 20% off the @sweatybetty sale by using code "EXTRA20" at checkout. Link in bio. #sweatybetty #sale

A post shared by SportStylist (@sportstylist) on Jul 18, 2017 at 10:44am PDT

Kokio stiliaus sporto aprangą renkiesi pats?

Sportui aš renkuosi judesių nevaržančius marškinėlius, taip pat šortus. Tomis dienomis, kuomet treniruoju kojas, stengiuosi būti su laisvais, visiškai judesių nevaržančiais šortais. Tai puikiai jaučiasi atliekant pritūpimus, nes galiu nevaržomas aprangos tūpti giliai ir jaustis puikiai. Visada aviu patogius treniruočių batus.

Saturday shoes... 🌸🌸🌸 #adidas #sneakers

A post shared by SportStylist (@sportstylist) on Jun 24, 2017 at 3:40am PDT

Dažniausiai žmonės turi savo mėgstamus prekės ženklus, bet ar visiems įperkama kokybiška sportinė apranga bei avalynė?

Yra įvairių prekės ženklų, vieni brangesni, kiti pigesni. Visiems žinoma, kad pasaulyje pripažinti gamintojai gamina kokybiškai, tačiau jie ir kainuoja brangiau. Tiems, kurie nori kokybiškų prekių įsigyti pigiau, jų rekomenduoju ieškoti išparduotuvėse, kuriose senesnių kolekcijų sportiniai drabužiai bus gerokai pigesni, tačiau tokios pat kokybės.

The new @adidaswomen warp knit collection with @karliekloss #HereToCreate #adidas

A post shared by SportStylist (@sportstylist) on Jun 4, 2017 at 12:32pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis