Rūta Ščiogolevaitė: „Gimiau ir žinojau, kad dainuosiu“

Konkurso "Fizz Superstar" antros vietos laimėtoja, "Eurovizijojs" konkurso nacionalinio turo antrosios vietos laimėtoja, "Lietuvos šokių dešimtuko" finalininkė, Cosmopolitan konkurso "Jauna, veikli, žavi" nugalėtoja...

SAVAS: Kas paskatino tave dainuoti?

Rūta: Manęs niekas neskatino. Kai gimiau, žinojau, kad dainuosiu ir tai noriu daryti visą gyvenimą.

S.: Ar giminėje buvo dainingų žmonių?R.: Taip. Mano mama nuo jaunystės dainuoja Valstybiniame chore. Turbūt iš jos ir paveldėjau stiprų balsą bei klausą.S.: Kokie tavo mėgstamiausi dainininkai?

R.: Jų turiu tikrai ne vieną ir ne du. Turbūt užtruktų labai ilgai, jeigu vardinčiau. Vaikystėje, kai man buvo 11 ar 12 metų grįžusi iš mokyklos bent 3 kartus perklausydavau albumą vienos iš mano idealų tuo metu – Mariah Carey. Tik tada eidavau ruošti namų darbų. O šiuo metu labiausiai patinka dainininko Luther Vandross balsas ir atliekama muzika.

S.: Perdainuoji užsienio atlikėjų dainas. Kodėl pasirinkai būtent ABBA, Whitney Houston ar Mariah Carey?

R.: Man šios dainos labai patinka. Atlikdama kiekvieną dainą stengiuosi ją interpretuoti ir pritaikyti sau. Iš tiesų labai norėčiau, kad ir man kas nors parašytų tokių dainų, kaip Whitney Houston ar Mariah Carey.

S.: Apibūdink save 3 žodžiais.

R.: Jautri, atvira ir nuoširdi.

S.: Dalyvaudama „Lietuvos šokių dešimtuke“ pasiekei įspūdingų rezultatų ir komisija tave lygindavo su profesionalais. Prisipažink, kas yra didesnė tavo aistra– šokiai ar dainavimas?

R.: Dainavimas, nes tai darau ne vieną ir ne du metus ir dainuodama galiu atskleisti visą save. Nors šokti irgi labai mėgstu.

S.: Ar nepasiilgsti šokių?

R.: Labai jų pasiilgstu. Nors repeticijos vargino, bet rezultatais buvome patenkinti ir tai pastūmėjo eiti į priekį ir stengtis kuo geriau pasirodyti.

S.: Ar dar tenka kur nors pašokti?

R.: Šoku namuose, kai išgirstu linksmą melodiją, draugų kompanijose. Pastaruoju metu esu kviečiama į renginius ne tik dainuoti, bet ir šokti.

S.: Ar labai nuliūdai sužinojusi, kad ir vėl esi antra „Eurovizijos“ atrankos finale?

R.: Tuo momentu, kai galutiniai rezultatai buvo paskelbti, išties nuliūdau. Bet vėliau viską pamiršau ir stengiuosi į tai žiūrėti kaip į praeitį.S.: Ar žadi kitais metais vėl dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje?

R.: Kol kas nežadu, bet dar daug laiko, taigi, viskas gali apsiversti aukštyn kojomis.

S.: Kokią vietą prognozuoji grupei „4Fun“, kuri ruošiasi vykti į Helsinkį?

R.: To niekas negali pasakyti, nes kiekvieną kartą „Eurovizija“ mus nustebina. Metams bėgant, keičiasi prioritetai dainai ir šou. Gali būti, kad „4Fun“ pateisins lūkesčius ir užims prizinę vietą. Viskas priklauso nuo kitų atlikėjų ir jų dainų konteksto.

S.: Kodėl „Eurovizijoje“ pasirinkai policininkės įvaizdį?

R.: Nebuvo aišku, koks iš tikrųjų mano ir merginų įvaizdis. Vieni tai apibūdino kaip policininkes, kiti kaip kalėjimo prižiūrėtojas. Pasirinkusi šį dainos variantą mūsų komanda vienbalsiai nusprendė, kad pagal ritmą turi būti militaristinė nuotaika.

S.: Ar nemanai, kad sėkmingesnis būtų kitas „If I Ever Make You Cry“ dainos variantas nei tas, kurį atlikai „Eurovizijos“ atrankoje?

R.: Sunku pasakyti. Mes nusprendėme, kad linksmesnis ir labiau tinkantis „Eurovizijai“ yra būtent šis variantas. Norėjome žiūrovams pristatyti abi versijas, bet organizatoriai neleido argumentuodami, kad jos per daug skirtingos. Todėl turėjome pasirinkti vieną.

S.: Ar galėtumei pasakyti, kad šie metai tau laimingi?

R.: Sunku spręsti. Galiu pasakyti, kad šie metai yra kupini naujų įspūdžių ir patys sėkmingiausi. Bet vargu ar jie laimingiausi.

S.: Ko palinkėtumei Lietuvos studentams?

R.: Linkiu džiaugtis studijavimo metais, nes jie suteikia patirties ir naujų išgyvenimų. Studentai turi šansą susirasti daug naujų draugų ir susipažinti su įdomiais žmonėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis