Ar jis „eina į kairę”? Kaip žinoti, ar manęs neapgaudinėja?

Apgaulė...Kartais visiems kyla įtarimų, kad esame ne vieni savo mylimųjų širdyse. Sąmoningai, ar ne vis būgštaujame, kad tikriausiai yra trečias asmuo – dar viena meilė. Abejonės gali peraugti į chronišką pavydą, tada ramiam gyvenimui galime ištarti „sudie“.

Kaip žinoti, ar tavo meilė turi kitą, pataria about.com.Tu esi „tečias“, jei:1. Tavo antroji pusė paskiria pasimatymus dieną ir tik labai retai su ja gali susitikti vakarais, savaitgaliais ar per atostogas.2. Tavo antroji pusė išjungia telefoną, kai esate kartu.3. Tavo antroji pusė neprisimena svarbių dalykų apie tave: tavo zodiako ženklo, mėgstamo patiekalo, geriausio filmo...4. Tavo antroji pusė tave pavadinusio „buvusiojo/-s“ vardu.

5. Tavo antroji pusė tavęs nesupažindina su draugais/šeima.6. Tavo antroji pusė dažnai keičia planus paskutinę minutę, nieko nepaaiškinusi.7. Tavo antroji pusė nenori su tavimi kurti planų ar planuoti kitų susitikimų.

8. Tavo antroji pusė retai sutinka susitikti tada, kai tu to užsimanai, tačiau visada skatina susitikti, kai gali ji...9. Kai netikėtai susitinki su tavo antrosios pusės pažįstamais, jie dažniausiai slepiasi arba bendrauja keistai.

10. Tavo antroji pusė labai dažnai atsiprašinėja už savo keistą elgesį, pavyzdžiui, atšauktus pasimatymus, neatsiliepimą į skambučius ar nebuvimą ten, kur turėtų būti.

Jei sutinki su 6 ar daugiau iš šių teiginių, nemaža tikimybė, kad esi apgaudinėjamas. Kaip elgtis toliau - spręsti tau. Prisimink, kad neištikimas žmogus meluoja ne tik tau, tačiau ir asmeniui, su kuriuo apgaudinėja. Dažnai yra neteisingai manoma, kad neištikimas žmogus meluoja tik savo senajai meilei, o ne naujai. Deja, tai netiesa.

Nemanyk, kad esi savo simpatijos galbėtojas/a. Jei jis/ ji neišsiskyrė su ankstesniu partneriu, tai tik todėl, kad to nenori, o ne todėl, kad jam/jai gaila mylėto žmogaus…Jei žmogus meluoja savo dabartinei meilei, gali meluoti ir tau. Atsikratyk rožinių svajonių, kad tokia situacija truks tik kelias dienas.Apgavikams meluoti yra normalu, melavimą jie laiko neatskiriama bendravimo su daugeliu partnerių dalimi ir jų visai negraužia sąžinė. Neapgaudinėk savęs, manydamas/a, kad žmonės apgaudinėja savo buvusius, nes yra nepatenkinti savo senaisiais santykiais.

Jei jų bendravimas būtų nepakenčiamas, seniausiai būtų pasibaigęs skyrybomis ir jūs galėtumėte bendrauti be jokių slapukavimų. Ne, apgavikai nori gauti naują meilę, bet neprarasti ir senosios. Tau tereikia nuspręsti, ar nori būti šios apgaulės dalimi.

Jei įtari, kad esi apgaudinėjamas, pakalbėk su savo antra puse ir išsakyk savo įtarimus. Tačiau būk pasiruošęs/usi tam, kad greičiausiai išgirsi melą. Jei įmanoma, surink įrodymų savo įtarimams pagrįsti. Tuomet galėsi rinktis iš trijų galimybių: nutraukti santykius, reikalauti, kad tavo antra pusė nutrauktų savo naujus ar senus santykius, arba tapti apgaulės bendrininku.

Jei pasirinksi pastarąjį, prasčiausią iš galimų, variantą, būk pasiruošęs/usi štai kam:

Jei žmogus gali apgaudinėti kitus, jis gali apgaudinėti ir tave. Jei pasiliksi su tave apgaudinėjančiu žmogumi, leisi jam/jai suprasti, kad toks elgesys tau yra priimtinas.

Jei kada nors būsi vienintelis šio žmogaus dėmesio objektas, jis/ji vis tiek žinos, kad tu toleruoji jų ėjimą „į kairę“.

Prisimink šį įspėjimą prieš nuspręsdamas/a, kaip pasielgti.

Būti meilės trikampio dalimi nėra lengva. „Teisingiausias“ sprendimas būtų nutraukti santykius su neištikimu žmogumi, bent jau iki tol, kol jis taps “laisvas”. Bet visą laiką prisimink šį posakį: „kartą apgavo, apgaus ir vėl“ . Pasilikdamas su apgaudinėjančiu žmogumi, ne tik padedi jam apgaudinėti kitus, bet ir pats apsigauni. Pripažink, geriau karti tiesa, nei saldus melas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis