Susipažinkite - nauja subkultūra. Hipsteriai

Jeigu jaunimas - tai aikštingas ir maištingas! Mūsų tėvai dėvėjo kliošines kelnes ir tuo erzindavo disharmonijos nemėgstančius mokytojus. Dabar riedlentėmis aikštėse važinėjantys vaikinai priverčia „Matricos“ triukus atlikinėti senas tetas. Vakre gali išsigąsti ir draugiškiausio metalisto…

Jie visi kitokie ir nenori būti tokie, kokie yra visi likusieji. Trumpiau tariant - tai subkultūros, su savais skoniais ir principais. Prie ko čia hipsteriai? Jie KITOKIE nei tu, jų tikslas - daryti bet ką, kad tokiais ir liktų.

Hipster is cooler than you!Jei kiekvieną subkultūrą galima atskirti pagal muziką, tai hipsteriai turbūt ir patys susimaišytų, jei jų paklaustum mėgstamiausių grupių trejetuko.

Ne muzika jiems svarbiausia - jie tiesiog kitokie, nes kad ir ką bedarytų, viską daro ne taip kaip tu. Na, o jei jie kažkiek ir panašūs į tave, vistiek bando tvirtinti, kad yra kitokie.Manai esi kietas? Hipsteris vis tiek kietesnis už tave! Hipsteriai yra kažkas tarp gyvenime pasiklydusių emo ir „pižonų“ snobų. Tai šiuolaikiniai bohemčikai, skaičiuojantys dvidešimt kelintus metus ir tiesiog mėgstantys viską, kas bent kiek kvepia menu.Jie labai mėgsta rasti, atrasti ir nustebinti - pradedant pakabuku pirktu sendaikčių turguje, baigiant mėgstamiausiu rašytoju, kurio, galiu lažintis, tu tikrai nebūsi girdėjęs.Ir dar - jie mėgsta smulkmenas!

Jis, ką tik baigęs aukštąją mokyklą, dirba blogai apmokamą darbą. Jei galėtų, jis išvis nedirbtų, nes nenori priklausyti darbo klasei.Klausosi indie arba tiesiog grupių, kurio jau ne tokios populiarios. Šukuosena - „ką tik iš lovos“. Turi tatuiruotę. Ironiškas. Mėgsta skųstis.Jis niekada nepripažins esantis hipsteriu arba tiesiog kitokiu, bet neigs viską, kad ir ką tu pasakytum. Jo spinta pilna drabužių, bet visąlaik dėvi tris mėgstamiausius. Vienas jų - keliais dydžiais per maža palaidinė.

Jis draugiškas - miega su visais. Mėgsta stiprią kavą ir cigaretes. Mažai valgo ir atrodo per plonas, tam, kad atrodytų tiesiog neturintis pinigų maistui.

Skundžiasi, kad neturi pinigų, bet visada jų atranda. Tvirtina, kad groja grupėj. Į vakarėlius dažniausiai vaikšto nemokamai. Domisi viskuo, kas yra underground‘e. Namuose tikrai neturi televizoriaus, o elektroninio pašto dėžutę susikūrė visai nesenai. Visokius „akropolius“ pralenkia, net ir jei ir labai reikia apsipirkti...Kai užaugs, taps snobu?Prieš keletą metų hipsteris turbūt buvo vienas iš emo - pasimetęs, ieškantis savų tiesų. Prisiieškojo. Jis - turi tvirtą nuomonę apie viską, savus gyvenimo principus, bet dar per mažai pinigų, kad galėtum jį vadinti snobu.Tiesa, atsiranda daug tokių, kurie labai aršiai kovoja su didėjančia hipsterių populiacija. Nes hipsteriai jiems - per dideli liberalai; jie tokie viskam tolerantiški ir atviri visokiausioms naujovėms, kad nebelieka jokių tabu. Turbūt jie niekada nepasakys ne, jei pasiūlysi ką nors, apie ką hipsteris niekada negirdėjo.Ir lenktynės „Žinau tai, apie ką tu negirdėjai“ labai mėgstamos tarp hispterių. Jie labiau ieško, bando atrasti, nei stengiasi įsigilinti į vieną dalyką. Kas žino, gal užsikabliuos? Juk kas neeiško, tas neranda.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis