Broliai šaunuoliai - dirba už vieną atlyginimą ir myli vienas kitą

Šiame „Mokyklos fronto“ numeryje du broliai šaunuoliai, MTV identiški dvynukai (du viename) Artūras ir Robertas arba Robertas ir Artūras (dėl viso pikto, kad niekas neįsižeistų) pasakoja apie dvynių gyvenimo subtilybes, MTV televiziją.

„Mokyklos Fronto“ kalbintų brolių šaunuolių vaikystė prabėgo Ukrainoje. Ten straipsnio herojų tėvai gyveno iki Lietuvos nepriklausomybės. „Bet mes nelaikome savęs ukrainiečiais. Kai mums sukako penkeri, mes grįžome į Lietuvą. Dabar net nepamename ukrainiečių kalbos, o tėvai sakė, kad ją mokėjome“, - pasigiria Robertas.Grįžę į Lietuvą MTV dvynukai gyveno Šiauliuose, kur porą metų mokėsi Jovaro vidurinėje mokykloje, kol su tėvais persikėlė į Raseinius ir baigė ten mokslus gimnazijoje.

Paklausus dvynukų, kas iš jų mokėsi geriau, broliai suskubėjo atsakyti, kad jų vidurkiai buvo visada maždaug vienodi. „Mes niekada nebuvome pavyzdingi mokiniai, mokėmės tik tai, kas manėme, mums bus reikalinga, bet šiaip mokslai sekėsi neblogai. Jei klausi apie egzaminus, tai čia jau kitas reikalas. Pavyzdžiui, aš istoriją išlaikiau geriau nei Artūras dviem procentais“, - juokiasi Robertas.Tuo metu Artūras pradeda pasakoti, kodėl gerai turėti brolį dvynį. „Dvynukams labai gerai ruošti namų darbus, nes kol vienas ruošia matematiką, antras daro lietuvių, o vėliau vienas nuo kito nusirašom. Yra kitas būdas: vieną dieną vienas daro namų darbus, o kitas nusirašo - antrą dieną priešingai“, - šmaikštauja Artūras.Baigus Raseinių gimnaziją dvynukams teko išsiskirti. Robertas išvažiavo mokytis į Kauną politikos mokslų, o Artūras į Vilnių - vadybos. Ar nebuvo sunku visą gyvenimą prabuvus drauge išsiskirti, nesusilaikom nepaklausę, tačiau vaikinai tik atsakė, kad išsiskyrimas buvo į naudą.Pagyvenę atskirai vaikinai išmoko savarankiškumo ir džiaugėsi, kad žmonės pradėjo vertinti juos kaip asmenybes, o ne kaip dvynius. „Žmonės nesako Artūras ir Robertas, tiesiog - dvyniai. Atrodo, tik pusė žmogaus esame. Kai vadina dvyniais, sakome, išskirk bent kaip asmenybes. Tai galima įvardinti kaip nevisavertiškumo kompleksą. Dėl to dvynukai dažnai nemėgsta vienodai rengtis“, – pasakojo Artūras.„Mes kaip seni pensininkai: kartu blogai, atskirai taip pat blogai“, - juokiasi Robertas.Turėti dvynį - naudinga

Paklausus Roberto, kuo jį labiausia nervina Artūras, vaikinas truputį pamastęs atsakė, kad brolis jį labiausiai nervina savo pamokslais. „Artūras labai mėgsta pamokslauti, įsijaučia į tėvo vaidmenį, nuolatos aiškina ką ir kaip padaryti“, - staiga Roberto pasakojimą nutraukia Artūras pareikšdamas, kad jo pamokslų vis vien niekas neklauso.

Broliai susiginčija ir dabar atrodo, kad Robertas jo neklauso (Robertas tik linksi galvą: „na taip“). Kalbėtis su vaikinais tikrai nelengva. „O kuo tave erzina Robertas?“ - klausiame Artūro.

„Na, Robertas mane labiausiai nervina savo niurzgimu, jis labai dažnai niurzga „Ojojoj", - mėgdžioja brolį Artūras, kurį vėl nutraukia Robertas prieštaraudamas, kad jis neniurzga. Tada broliai truputį susipyksta, kol galiausia nusprendžia, jog viskas gerai ir šiaip turėti brolį dvynį yra gerai.Nenuostabu, kad vaikinai nori būti skirtingi. „Mes visada stengiamės būti skirtingi, skirtingai šukuojamės, štai ir dabar mano „skiauterė“ pastatyta į vieną pusę, o Roberto - į kitą“, - juokiasi Artūras, prisimindamas, kaip anksčiau pykdavo ant mamos, kai ji brolius vienodai rengdavo.Į MTV pateko „pablatu“

Vaikinai pripažįsta, kad jei jie nebūtų dvyniai, į MTV vargu ar būtų patekę. „Mes turėjome savo pliusų ir jais pasinaudojome“, - šypsosi Artūras.Paklausę dvynukų, kas sugalvojo pildyti anketą į MTV atranką, Robertas paaiškino, jog antras etapas buvo kiek kitoks, nei pirmas, kuomet buvo atrinkta Ugnė. „Antrasis etapas net nepriminė atrankos. Žmonės siuntė motyvacinius laiškus, MTV darbuotojai ieškojo tinkamų žmonių gatvėje ar dar kur, na, o mes praktiškai patekome per pažįstamus.Dirbti MTV net nebuvo mūsų svajonė, mes labai norėjome, tačiau tuo metu mums nebuvo ką veikti, neturėjome darbo, tai nusprendėme nueiti. Nuėję likome čia iki šiol. Man patinka dirbti MTV, dar nebuvo taip, kad atsikelčiau ir galvočiau, „nu „blemba“ ir vėl eiti į darbą reikia“. MTV labai gerai tai, kad čia nėra monotonijos, MTV puiki vieta realizuoti save jauniems žmonėms“, - pasakoja Robertas.Dirba už vieną atlyginimąNesusilaikome nepaklausę, ar tiesa, kad pašnekovai dirba MTV už viena atlyginimą? „Teoriškai taip, bet praktiškai nevisai. Bet kokiu atveju su Artūru mes gyvename kartu, mes turime bendrą biudžetą ir dalinamės. Tiesiog per atranką mūsų šūkis buvo „Du už vieno kainą“, - šypsosi broliai.

Galiausiai pavyko išsiaiškinti, kad broliai atlyginimus gauna į asmenines sąskaitas. Trumpas pokalbis su šiais vyrukais buvo įsimintinas, nes atsirinkti kur kurio žodžiai – nelengva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis