Ramūnas Vyšniauskas apie plaukus, sportą ir mokyklos suolą

Žinomas šalies sunkiaatletis, televizijos laidos „Lalaila“ vedėjas Ramūnas Vyšniauskas ir jo tėtis Bronius šmaikščiais pasakojimais agitavo Klaipėdos moksleivius nevartoti narkotikų ir alkoholio.

Tačiau vaikams labiau rūpėjo ne žalingi įpročiai, o asmeninės Vyšniuko gyvenimo detalės. „Verdenės“ pagrindinės mokyklos moksleiviai vakar su šypsena veiduose teiravosi apie baleto šokį su dainininku Deiviu, mylimas moteris, muštynes mokykloje, šalies Prezidento kilnojimą, skiepų baimę ir pergalių šventimus.

Sportininkas mielai pasakojo apie mokyklos laikus, mėgstamas ir nekenčiamas pamokas bei atskleidė, kad yra tekę bėgti iš pamokų ir net „gauti į galvą“.„Geri mokyklos laikų prisiminimai. Norėčiau vėl atsisėsti į suolą. Tuomet dar turėjau ilgus plaukus“, – liesdamas savo galvą bandė šmaikštauti olimpietis.

Mokiniams pasiteiravus, kodėl nusikirpo plaukus, R.Vyšniauskas šypsodamasis atsakė: „Mano plaukai – labai gražūs. Prieš aštuonerius metus nusiskutau, kad būčiau truputį baisesnis. Bijau, kad iškart neįsimylėtų visos merginos“.

Meldžiasi bažnyčiojeŠmaikštusis atletas vaikams atskleidė, kad sportuoti jį paskatino filmai apie Arnoldą Schwarzeneggerį ir Jean Claude Van Damme.„Norėjau būti stiprus, raumeningas ir panašus į juos. Aktyviai sportuoti pradėjau nuo šešiolikos metų“, – teigė sunkiaatletis. Jo treneris B.Vyšniauskas pabrėžė, kad Ramūnas sportuoja jau nuo dvejų metukų. „Tokį mažylį, nemokantį plaukti, atsivežiau į baseiną ir įmečiau. Jam pačiam teko kapanotis“, – teigė ugdytojas.

Vieną po kito klausimus rėžę moksleiviai išsiaiškino, kad galiūnas prieš svarbias varžybas prietarų nesilaiko, tačiau nueina į bažnyčią pasimelsti.„Apie dopingo vartojimą negalvoju, nes ir taip gerai sekasi. Mano rovimo rekordas – 191 kg, o stūmimo – 231 kg. Vartoti dopingą nėra gerai. Visas pasaulis prieš tai kovoja. Visiems turi būti suteiktos vienodos sąlygos. Reikia laimėti garbingai“, – aiškino atletas.

V.Adamkų kilnojo lyg štangą

Sunkiosios atletikos treneris didžiavosi, kad sūnus jau nuo vaikystės turėjo aiškų tikslą ir vyrišką valią.„Ramūnas štangas kilnojo be pertraukų. Net tekdavo varyti iš salės. Tačiau šis įsigudrino sportuoti net naktį. Prisileisdavo į baseiną vandens ir kilnodavo štangas – tobulino techniką. Norėjo tapti čempionu. O per vienas pirmųjų varžybų, neiškėlęs pradinio svorio, net apsiverkė“, – atskleidė B.Vyšniauskas.„Prezidentą Valdą Adamkų kilnoti maloniau, nes tai dažniausiai vyksta per šventes ir renginius. Tuomet būna linksma. O per treniruotes tenka gerokai paplušėti ir paprakaituoti“, – pridūrė Ramūnas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis