Tu - ne tokia jau protinga. Tai gali įrodyti, jog būtent taip ir yra

Manai, jog protingumu lenki visas klasės merginas ir dažniausiai neklysti? Mokslo srityje esi nepralenkiama, asmeninėje sferoje tau taip pat be galo sekasi, nes priimi teisingus sprendimus? Gali ir klysti. Perskaityk šiuos kvailumo požymius ir sužinosi, iš tiesų esi protinga ar save pervertini.

Blogi įpročiai - tavo palydovai. Kad ir kas tai bebūtų - tvarkingumo stoka, rūkymas, dažnas alkoholio vartojimas ar paprasčiausias nagų kramtymas - blogi įpročiai atstumia. Blogi įpročiai jau savaime sako, jog tau vertėtų imtis permainų. Todėl kuo greičiau turėtum jų atsisakyti. Turėtum atsivelgti į blogų įpročių sukeliamą žalą tavo sveikatai ir žinoti, jog blogi įpročiai tavęs nedaro protingesne.

Nėra nieko svarbiau už išvaizdą. Rūpintis savimi patartina, tačiau reikia atminti, kas per daug, tas nesveika. Merginai užtenka atrodyti tvarkingai, visuomet kvepėti ir laikytis higienos normų, o makiažo, šukuosenų ir drabužių rinkimasis yra kiekvienos merginos individualus reikalas. Visgi jei kur kas dažniau į rankas paimti kosmetikos priemones nei knygą, rizikuoji prarasti protinius gebėjimus. Svarbiausia - balansas, todėl turi išmokti varijuoti.

Tave dažnai aplanko per prastas savęs vertinimas. Nepasitikėjimas savo jėgomis, kompleksavimas dėl išvaizdos, nuolatinė baimė ir galvojimas, ką pamanys kiti - tai tikras kirtis tavo protiniam laisvumui. Juk protingas žmogus kartu yra nebijantis pasireikšti, drąsus ir ryžtingas. Jei stovėsi vietoje, nesiimsi permainų, rizikuoji užtrenkti pasirinkimams duris ir likti komforto zonoje.

Esi pakvaišusi dėl socialinių tinklų. Jei šis pamišimas negarantuoja tau puikios darbo vietos didelėje kompanijoje, kurioje būsi atsakinga už socialines medijas, tuomet, ko gero, tai tik mažina tavo protingumą. Socialiniai tinklai tikras išsigelbėjimas, bet kartu gali virti proto menkinimu. Kiek laiko per dieną praleidi scrollindama Facebook ir stebėdama, kaip gyvena kiti? Ar žinai, kiek daug laiko liktų knygų skaitymui, dalyvavimui konferencijose ar seminaruose, jei atsisakytum šio įpročio?

Asmeninėje sfreoje elgiesi neracionaliai. Esi be galo pavydi, tave žeidžia kiekvienas žodis, artimas žmogus negali tavęs kritikuoti - esi princesė, kuriai svarbiausia tavo pačios gerovė. Jei tu tokia, patikėk, labai save pervertini ir toli gražu nesi tokia protinga, kokia manaisi esanti. Papračiausiai tau trūksta išmanymo, kaip elgtis su aplinkiniais ir pagarbos.

Tavo gyvenime vien dramos. Patarimas: tavo gyvenimas nėra situacijų komedija, tad nebūtina kiekvieną sezoną kurti naujos dramos. Jei iš musės nuolatos darai dramblį ir keli dramas, nesistebėk, kodėl draugų bei mylimųjų ratas aplink tave mažėja nenumaldomu greičiu. Atmink, jog tokiu savo elgesiu skaudini ne tik aplinkinius, bet ir pačią save - dramos išsunkia energiją, pablogina sveikatą ir sukelia papildomą stresą. Be to, tai atima galimybę racionaliai į viską žvelgti ir kartu sumenkina tavo protines galimybes kitų žmonių akyse.

Tu nuolat prieštarauji. Patikėk, nuolatiniai prieštaravimai toli gražu nėra protingo žmogaus požymis. Kad ir kokia būtų tavo tikroji nuomonė, dažniausiai visiems priešgyniauji. Paprasčiausiai esi įpratusi kibti į atlapus, o galbūt tau tiesiog patinka. Toks elgesys ne tik skatina atsiribojimą nuo kitų, bet ir paverčia tave pikta ir nuolat suirzusia. Protingas žmogus visada išklausys ir priims kitų žmonių nuomonę kad ir kokia ji bebūtų.

Dėl visų savo problemų kaltini kitus. Nebrandžios, neprotingos asmenybės požymis – neprisiima atsakomybės už visus neigiamus savo gyvenimo dalykus, bet visada randa, ką apkaltinti. Net jei dėl elgesio yra kalta ji ir tik ji. Tikriausiai pastebėjai tokius žmones aplink save, o jei esi viena jų, žinok, jog tai pati prasčiausia savybė iš visų, kuri gali kelti keblumus kitiems ar net norą visiškai atsiriboti nuo tavęs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis