Dažasvydžio, kartingų, boulingo ir biliardo turnyras

Kauno studentai kviečiami registruotis ir dalyvauti Kauno Miesto Studentų lygoje - KMSL 2008. Pagrindinis prizas – kruizas į Stokholmą. Šiais metais visi lygoje bus varžomasi dažasvydžio, kartingų, boulingo ir biliardo rungtyse. Kauno Miesto Studentų Lyga – tai didžiausias tokio pobūdžio turnyras Lietuvoje.

Jos organizatoriai, Kauno technologijos universiteto Studentų atstovybė (KTU SA) tikisi, kad šiais metais joje dalyvaus 128 komandos (768 studentai).

Pasak KTU SA prezidento Skirmanto Bajoro, ši lyga jaunimą traukia dėl kelių priežasčių. Pirmoji – Kauno miesto studentija bendrauja ir neužsisklendžia tik savo universitetuose. Antroji – organizatoriai neužmiršta studentiškos idėjos, ir rengia netradicinius sporto turnyrus už tikrai studentišką kainą.

Šioje lygoje dalyvauti gali tik neprofesionalūs žaidėjai, tad jiems nereikia jokio papildomo pasiruošimo. O prognozuoti nugalėtojus būna sunku iki paskutinio turnyro pabaigos.

KTU SA į Kauno miesto Studentų lygą kviečia jau septintąjį kartą. KMSL išaugo iš nedidelio turnyro, kuriame dalyvauti galėjo tik KTU studentai, o varžomasi tik biliardo ir boulingo rungtyse. Šiemet jau ketvirtą kartą varžybose gali dalyvauti visi Kauno studentai.

Išankstinė registracija vykdoma internetinėje svetainėje www.festivalis.lt. Pirmųjų 100 užsiregistravusių komandų laukia papildomi prizai. Registracija vyks iki kovo 1 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis