Jaunasis DJ apšildys užsienio žvaigždę (video)

DELFI Gatvės ir MTV organizuotas jaunųjų didžėjų konkursas pasibaigė. Išrinktas geriausias, išradingiausias ir profesionaliausias jaunosios kartos DJ. Juo tapo septyniolikmetis kaunietis.

DJ Modaco arba Edgaras Paškevičius - 17 metų diskžokėjus, dirbantis viename Kauno naktinių klubų. Muzika jam - ne tik darbas, ji užima didžiąją dalį Modaco gyvenimo.

Pateikęs savo miksą DELFI Gatvės DJ konkursui, jis tikrai netikėjo, kad bus taip aukštai įvertintas žymios, naktinio gyvenimo liūtų komisijos.

DJ Ignas, DJ Mamania, DJ Vidis, DJ Karalius iš „RyRalio“, „Metal On Metal“ komanda ir Andrius Rio apie laimėtoją kalbėjo skirtingai, tačiau bendrai sutarė, kad jaunasis DJ yra perspektyvus naujas veidas, kuris turi potencialo tapti žinomu, savitą stilių turinčiu šokių muzikos kūrėju.

DJ Modaco konkurentai, pretendavę tapti lyderiais, buvo 29-erių metų DJ Haris iš Kauno bei 25-erių DJ Dmitrij iš Klaipėdos. Duodami interviu DELFI, jie tikino kovosią tarpusavy, nes yra vienas kito verti varžovai. Fortūna nuo jų nusisuko.

Pirmoji vieta atiteko jaunam, muzika gyvenančiam Edgarui. Jam buvo įteiktas pagrindinis prizas – nei didelis, nei mažas - galimybė apšildyti užsienio žvaigždės pasirodymą prestižiniame Vilniaus naktiniame klube „Pacha“.

Pasak Tomo Auksarankio iš „Metal on Metal“, tai bene vertingiausias prizas, kurį gali įsteigti konkurso organizatoriai. Tai ne daiktas, o galimybė parodyti save ir pristatyti savo muziką išrankiai Vilniaus publikai. Modaco groja electro-house, breakbeat, house stiliaus muziką.

DELFI Gatvės ir MTV DJ konkurso laurai – ne vienintelis Modaco laimėjimas muzikos srityje.

Pernai Kaune vykusiame respublikiniame DJ turnyre „Pildyk Pliušas 2007“ jis laimėjo 1-mą vietą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis