Žvaigždės pataria - sexy time

Kartas nuo karto pagalvoji, kaip sužavėti aplinkinius, kokia nata užgiedoti, kaip švystelėti ranką į šoną, kad „netyčia“ apsinuogintų ilgai įdirbtas raumenukas ir kaip grakščiai atsisėsti, pakeliant sijonuką. Visos pastangos tam, kad atrodytum suuuuuper sexy.

Kokių subtilybių griebiasi mūsų žiniasklaidoje, televizijoje ir pakelėse matomi veidai? Ką jie pataria ir kas jiems atrodo seksualu.

Šįkart į DELFI gatvės sąrašiuką pakliuvo keletas išrinktųjų. Kai kurių nuomonės skyrėsi kaip diena ir naktis, kitų - sutapo. Skaitykite, kaip seksualiai atrodyti pataria žvaigždės…

Iš pradžių pradėkime nuo to, kas gali pasirodyti kiek neįprasta. Net nereikia pristatinėti „Yvos“. Merginos trumpais sijonukais, nemenkom iškirptėm, dainuojančios apie mylimus berniukus ir paukštukus.

Pasirodo, realybėje ne viskas taip pompastiška… Seksualumas joms nedvelkia minimalizmu. „Scena yra ta vieta, kur reikia atkreipti dėmesį,“ - atskleidžia Natalija Zvonkė. Sceninis seksualių merginų įvaizdis visiškai nepanašus į tą, kurį jos formuoja gatvėje.

Seksualumą Natalija supranta ne kaip nuogą kūną… Tai žmogaus vidaus ir išorės derinys. Kaip ji pati sakė: „tai, kas yra galvoje ir, žinoma, ant žmogaus.“ Seksualiai išvaizdai sukurti šįkart „ant žmogaus“ Natalija renkasi mėgstamą klasikinį kostiumėlį, batelius plokščiu padu ir tik kartais su aukštesne pakulne.

Seksualumo formulė, pasak dainininkės, yra labai paprasta: „Svarbiausia gerai jaustis. Mergina atrodys kvailai, jei ji blogai jausis pasidažiusi ar apsirengusi super seksualiai“.

Pati Natalija dabar dažniausiai renkasi laisvą neįpareigojantį stilių. Paauglystėje ji atrodė kiek kitaip. Jos apranga buvo „panaši į „Yvos“ aprangą: spalvota, ryški bei nerūpestinga“.

Dabar jai gražu, kai mergina paprastai apsirengusi, be jokių blizgučių (oho, ne?): „aš gyvenime esu gana konservatyviai apsirengusi.“

Dainininkė atskleidė ir keletą moteriškos manieros subtilybių, kurias, jūs merginos, panaudojusios ne vieną Deividuką „pašautumėte“.

Taigi, mergina turi būti santūri, žinoti, ką gali pasakyti, o ko ne (tikriausiai vakarykščiai nuotykiai ne kokia pokalbių tema…). „Svarbiausia būti savimi, nereikia nieko kopijuoti, dažniausiai tai atrodys „neskaniai, “ – teigia „Yvos“ vokalistė.

Ji sako, kad vaikiną „pritrenkti“ galima ne tik savo išvaizda, bet ir žvilgsniu ar kerinčia nuotaika. O kaip apie rūkymą? „Man labai neseksualu, kai mergina rūko, atrodo netgi vulgariai,“ – še tau kad nori....

Vaikinų seksualumo paslaptys

Vaikinai, nenusiminkite, apie jus dainininkė irgi tarė žodį: „Vaikinas turi būti švarus, nekenčiu vyrų nuo kurių dvelkia prakaito kvapu“. Jai vienas seksualiausių vaikinų – Vaidas Baumila. Tad berniukai - imkit štangikę į rankas, ant veidrodžio pasikabinkite Baumilos fotografiją ir pirmyn „į trasą“ mankštintis...

Panaši ir Laimos, kitaip žinomos kaip Mama Rock‘n roll nuomonė: „Vaikinai privalo būti švarūs, - net išgirdome žinomus žodžius iš reklamos - Kad prakaitas nebūtų jo išskirtinis bruožas“.

Žinoma, ir merginos neturi pamiršti švaros, argi mergina atrodys seksualiai su riebaluotais plaukais bei juodom panagėm? Na, o seksualumas, pasak dainininkės labai privatus dalykas: „kas vienam gali būti seksualu , kitam - vulgaru“.

Pačiai Laimai seksualu tai, kas natūralu, ir visai nereikia, kad „sijonėlis būtų diržo pločio, o drabužiai su dizainerių etiketėm.” Fiziniai duomenys ne visą laiką nulemia seksualumą, teigia ji.

Dainininkės nuomone, svarbiausia paprastumas, o tokios situacijos kaip - jei bus mėlynos kojos nuo šalčio nesvarbu, nors minus 30, svarbu, kad sijonas vos dengia užpakalį - atrodo juokingos ir visai nesukuria seksualios merginos įvaizdžio.

Nepamiršome pakalbinti ir vyriškosios lyties atstovų. Tai - jaunasis, ambicingasis, plepusis, MTV balselis ir veidelis, vienas iš dvynių – Artūras.

Pasak šio jaunuolio, jei vaikinas nori būti seksualus, tai jis „turi būti savimi pasitikintis, žinoti ko nori, būti susitvarkęs,o jei dar gamina valgyti skaniai“... (tipo – lobis… Ir kurgi tokie vaikinai?).

Artūrui atrodo, kad vaikinas merginai gali pasirodyti seksualus žerdamas komplimentus, kaip kad: „tavo akys žiba kaip šiaurinės žvaigždelės“ arba pasiūlydamas vakarienę ant stogo (lydausi…).

Tačiau vaikinų seksualumą jis palieka vertinti merginom: „Yra merginų rūšys ir porūšės, kurios vertina skirtingus dalykus“. Pasak jo vienos merginos vertina protą, kitos humorą, o trečios išvaizdą, fizinius duomenis. Pats MTV berniukas bando viską suderinti ir protą, ir humorą, ir mandagumą. Tai jokiu būdu ne veidmainiavimas, o paprasčiausias universalus vaikino būdas.

Kuriant seksualaus, gražaus vaikino įvaizdį berniukas pataria vilkėti švarius ir patogius drabužius.

Pasirodo tos pačios tendencijos vyrauja ir merginoms. Artūro akis patrauktų kuo natūralesnė mergina, tačiau (visada tas nelemtas „tačiau“) mergina turėtų kuo nors išsiskirti, būti „nestandartinė“.

Vaikinui atrodo kvaila, kai merginos bando mėgdžioti užsienio žvaigždes ir tai yra pastebima - „nenatūralumas labai jaučiasi“. Na, o merginos vis tiek įsikibusios į ekstremalių pasikeitimų ratą iš Artūro tik išgirstų – jūsų „natūralumas yra sintetinis“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis