Remiksuok techno prodiuserį Rino Cerrone

Internetinė muzikos leidybos kompanija ir elektroninės muzikos kūrėjų susivienijimas „FOEM“ paskelbė naują tarptautinį remikso konkursą. Jaunieji prodiuseriai iš viso pasaulio kviečiami remiksuoti žymaus techno atlikėjo Rino Cerrone kūrinį.

Nugalėtojo remiksas bus išleistas R. Cerrone priklausančioje leidybinėje kompanijoje „Rilis Records“. Konkursas tęsiasi iki liepos 31 dienos.

Neapolyje (Italija) gyvenantis Rino Cerrone per dešimtmetį kūrybos išleido ne vieną didelio šokių muzikos gerbėjų dėmesio sulaukusį kūrinį. Jam yra tekę didžėjauti geriausiose pasaulio klubuose ir festivaliuose, dirbti su tokiais garsiais atlikėjais, kaip The Advent, Gateano Parisio, Stanny Franssen, Mauro Picotto, Secret Cinema, Marco Carola ar Danilo Vigorito.

Naujausias R. Cerrone kūrinys planuojamas išleisti garsiam muzikantui Ali Dubfire (kolektyvas „Deep Dish“) priklausančioje neseniai įkurtoje leidybinėje kompanijoje „Sci+Tec“.

Šiame „FOEM“ konkurse į viso pasaulio remiksuotojų rankas atiduodamas 2007 m. išleistas R. Cerrone kūrinys „Exnovo“. Konkursą laimėjęs remiksas bus išleistas, kaip rinkinio „RMX Series“ dalis.

Rinkinyje taip pat pasirodys ir kiti pačiam R. Cerrone priklausančios leidybinės kompanijos „Rilis Records“ atlikėjų remiksai, kuriuos atliks tarptautinio pripažinimo sulaukę muzikos prodiuseriai.

Nuolat rengiami „FOEM“ remiksų konkursai suteikia galimybę pasižymėti jauniems ir nežinomiems muzikos kūrėjams. Juose jau buvo remiksuojami tokių pasaulinio garso muzikantų, kaip Luke Slater, Rob Acid, Dj Misjah ar „Let‘s Go Outside“ kūriniai. Nugalėtojų remiksai visuomet išleidžiami pripažintuose įrašų kompanijose.

R. Cerrone konkurso nugalėtojas bus apdovanotas ne tik kūrinio išleidimu plokštelėje, bet ir keletu kitų prizų: skaitmeniniu kūrinio išleidimu, „Rilis Records“ plokštelių rinkiniu bei marškinėliais.

Laimėtojui taip pat bus suteikta galimybė pateikti vieną iš savo kūrinių, kurį remiksuos pats Rino Cerrone - šis remiksas taip pat bus išleistas plokštele bei skaitmeniniu formatu.

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti internete, adresu www.foem.info.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis