Už Renatą milijonas kupranugarių

Rytietiški pilvo šokiai – tai moteriškumo simbolis. Kiekviena šokanti pasijunta graži, sveika, pasitikinti savimi. Šokant tobulėja moters kūnas ir dvasia. Renata – Leila pilvo šokį šoka jau šešerius metus.

DELFI gatvė, pasigedusi vasariško seksualumo, nutipeno pas Renatą, kuri papasakojo mums apie pilvo šokius, apie savo kaip šokėjos kelią, šokių privalumus, egptiečių komplimentus, dovanas bei romantiškas vakarienės su pilvo šokių šokėja.

Laidoje „Myli nemyli“ Renata laimėjo kelionę, tik todėl, kad suviliojo vaikiną, šokdama pilvo šokius. Ar įsivaizduojate, kad Renatos vaikinas visai nepavydi, kai ji šokdama traukia užsieniečių akis? Jis turi kantriai išklausyti lietuvių, egiptiečių ir turkų komplimentus, skirtus Renatai.

Trumpai apie Renatą – Leilą:

Gimimo data – 1983-04-22;

Zodiako ženklas – Jautis;

Gyvena – Vilniuje;

Akys – mėlynos;

Plaukų spalva – šviesi;

Kalbos – lietuvių, vokiečių, anglų, rusų, lenkų;

Hobis, pomėgiai – šokiai, muzika, teatras, skaitymas, rytų kultūra, kelionės;

Šokio karjera – šoka nuo vaikystės. Lankė šokių mokyklą. Dalyvauja šokio seminaruose, renginiuose. Pilvo šokį šoka nuo 2002 metų.

DELFI gatvė: kuo rytietiški šokiai skiriasi nuo kitų šokių?

Renata: man pilvo šokis – moteriškumo simbolis, kuris suteikia grožio, gyvenimui varomosios jėgos ir sveikatos.

Jis parodo, kad kiekvienos moters kūnas gali būti gražus toks, koks jis yra, jei tik ji sugeba jį valdyti.

Žinoma, pilvo šokis labai gražus ir erotiškas, tačiau tai dar ir veiksminga priemonė išsaugoti kūno formų ir sveikatos harmoniją.

Tvirti sąnariai ir elastingi raumenys paverčia laikyseną didinga, o eiseną – gracinga. Moterims pilvo šokis naudingas ir psichologiniu požiūriu. Šokant galima išreikšti save ir savo požiūrį į gyvenimą judesių ir gestų kalba.

Šokdama greičiau pamirštu dienos rūpesčius ir pasisemiu teigiamos energijos. Bet koks šokis – judėjimas, o pilvo šokis – gyvenimas.

DELFI gatvė: o kaip tu įsivaizduoji moteriškumą?

Renata: moteriškumas - tai kaip gėlės žiedas. Čia slypi ir grožis, ir paslaptis, ir elegancija. Tai nuostabus pasaulis, kur susipina dvasios stiprybė ir moteriškas trapumas, vidinis grožis ir ryžtas, siekiant tikslų. O svarbiausia, manau, nuoširdumas.

DELFI gatvė: kaip pradėjai mokytis rytietiškų šokių?

Renata: pilvo šokį pradėjau šokti prieš penkerius metus, kai įstojau į Vilniaus universitetą. Reikėjo sumokėti įmoką už mokslus ir kaip tyčia tuo metu mane apvogė.

Nebeturėjau kuo sumokėti. Tuo metu restorane šoko mano draugė. Bestebint jos pasirodymą, su restorano direktoriumi susilažinau, kad ir aš sugebėčiau pašokti. Jis nustebęs pareiškė: „Duosiu tau 50 Lt jei sušoksi“. Nebebuvo kur dingti - apsirengiau kostiumą, sušokau ir jis mane pakvietė pas jį dirbti.

Pirmiems pasirodymams kostiumus skolindavausi iš draugės, bet iš karto pradėjau siūdintis sau kostiumą ir domėtis pilvo šokiu. Tuo metu Vilniuje pilvo šokiui nieko nebuvo įmanoma rasti, ne taip kaip šiandien. Taip pradėjau šokti.

DELFI gatvė: ar labai jaudinaisi, kai šokai pirmą kartą?

Renata: kai šokau pirmą kartą, tikrai labai jaudinausi (juokiasi).DELFI gatvė: kuo šokiai tave suviliojo?

Renata: šoku nuo vaikystės. Nuolat lankiau įvairius šokių būrelius. Pilvo šokį pažinau čia - Lietuvoje. Tai įvyko 2002 metų vasarą. Nuo tos dienos kai pamačiau judesių plastiką, išgirdau užliūliuojančią muziką - juo gyvenu.

Nekantraudama pirmąjį kostiumą šokiams pasisiuvau pati. Domėjausi ir kaupiau informaciją apie viską, kas susiję su pilvo šokiu ir rytų šalimis. Kasmet bent kartą nukeliauju į kokią nors rytų šalį pasisemti patirties, naujų idėjų ir parsivežti naujų kostiumų bei aksesuarų šokiams.

Šokis man padėjo susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Šokti – džiaugsminga ir laiminga būsena. Drąsiai galiu pasakyti, kad pilvo šokis išmokė mane būti laiminga.

DELFI gatvė: kokie pirmieji buvo tavo šokių drabužiai?

Renata: pirmą kostiumą pasisiuvau pati. Toks raudonas, su auksine liemenėle ir auksiniu diržu. Su šiuo kostiumu dalyvavau laidoje „Myli nemyli“.

DELFI gatvė: ar galėtum gyventi be šokių?

Renata: niekada negalėjau be jų gyventi.

DELFI gatvė: kokios merginos gali šokti rytietiškus šokius?

Renata: šiuos šokius gali šokti be jokių išimčių – visos merginos.

DELFI gatvė: ką galėtum patarti jaunoms panelėms, kurios nori šokti pilvo šokius?

Renata: pilvo šokis – puikus pasirinkimas, suderini fizinį krūvį su malonumu. Tad vienintelis patarimas – nedelsti.

DELFI gatvė: ar vakarėliuose vaikinai atkreipia dėmesį, kaip tu šoki?

Renata: šito reiktų klausti vaikinų, bet manau, kad taip (juokiasi).

DELFI gatvė: kai tu šoki vakarėliuose ar sulauki iš vaikinų nepadorių pasiūlymų, dovanų, telefono numerių?

Renata: nepadorių pasiūlymų neteko sulaukti, kadangi į vakarėlius, kuriuose šoku, mane visuomet lydi draugas. Dažnai gerbėjai dovanoja gėles. Įsimintina ir malonu buvo, kai po pasirodymo man perdavė 20 Lt banknotą ant kurio buvo parašyta: „Net tūkstantis tokių poperėlių nekainuoja vienos Tavo šypsenos“, ir jokio telefono, tiesiog šie žodžiai. Beje, šią „dovaną“ saugau iki šiol.

DELFI gatvė: o tavo draugas nepavydi, kai tu šoki?

Renata: na, bent jau nesakė, kad pavydi.

DELFI gatvė: kodėl pasirinkai pseudonimą „Leila“?

Renata: Layla, Leila išvertus reiškia naktį, žmogų, gimusį naktį. Aš gimiau trečią valandą nakties. Ir šiaip man labai patiko šis vardas.

DELFI gatvė: kaip pati rūpiniesi savo grožiu?

Renata: kaip ir visos moterys skiriu sau laiko. Sportuoju, einu į masažą, lankausi soliariume, darau veido valymą, naudoju gerą kosmetiką, bent kartą į metus važiuoju pailsėti.

Šešis metus dirbau mokiausi ir šokau. Turėjau labai mažai laisvo laiko, todėl kelionės būdavo man kaip tyras oro gurkšnis. Grįždavau pailsėjusi, kupina naujų jėgų ir idėjų. Poilsis mano nuomone yra grožio šaltinis.

DELFI gatvė: ar esi gyvenime „ekstremalė“?

Renata: drįsčiau teigti, kad ekstremalumas ne man.

DELFI gatvė: kaip leidi savaitgalius?

Renata: savaitgaliais dažniausiai turiu užsakymų ir kurnors šoku. Jeigu esu laisva einu į teatrą, vasarą mėgstu pažvejoti.

DELFI gatvė: Ar nemanai, kad žvejyba yra vyriška? Kokiu laimikiu galėtum pasigirti?

Renata: nemanau, kad tai vyriška. Nieko gyvenime neskirstau į vyrišką ar moterišką. Esu pagavusi lydeką.

DELFI gatvė: buvai Egipte, Turkijoje, ten dvelkia rytų kultūra. Kokie įspūdžiai iš šių kelionių?

Renata: man ten labai patiko, tik gaila, kad vietiniai dažniausiai galvoja tik apie pinigus ir vis kiša tau savo prekes, kad nupirktum, kviečia į parduotuves, pyksta jeigu nieko nenuperki…

Bet šalies grožis visa tai užgožia. Egipte man didžiausią įspūdį paliko Raudonoji jūra, tai yra gražiausia, ką esu mačiusi. Dievinu nardyti.

Turkija nuostabi šalis pailsėti, ten labai įspūdingas naktinis gyvenimas. Apie įspūdžius iš šių kelionių galėčiau kalbėti ir kalbėti (juokiasi).

DELFI gatvė: ar norėtum gyventi tokiose šalyse?

Renata: tik todėl, kad ten visada šilta (šypsosi).

DELFI gatvė: esi mėlynakė ir šviesių plaukų, turbūt sulauki egptiečių ir turkų komplimentų. Kaip jie sakydavo tau komplimentus? Ką jie siūlydavo ?

Renata: kadangi mane lydėdavo draugas komplimentus man sakydavo atsargiai. Siūlė kupranugarių už mane, jei neklystu apie milijoną. Na, komplimentų tikrai daug sulaukiau tose šalyse.

DELFI gatvė: ar esi laikiusi dietos? Gal gali pasakyti stebuklingą dietą, su kuria galima numesti svorio?

Renata: geriausia dieta man – pilvo šokio repeticijos. Nuo tada, kai pradėjau šokti pilvo šokį - jokių dietų nebesilaikau.

Nesu liekna, tačiau pilvo šokiui to ir nereikia. Pastovūs pasirodymai leidžia palaikyti gerą kūno formą. Kartais net sulaukiu kritikos, kad esu per liekna tokiems šokiams.

DELFI gatvė: kokiu žmogumi laikai save?

Renata: esu paprasta mergina. Labai užsispyrusi. Jeigu užsibrėžiu tikslą, persiversiu per galvą, bet pasieksiu, ko noriu. Na, esu kaip visi žmonės turiu savų privalumų ir trūkumų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis