Stalo žaidimo „Katano salos naujakuriai“ čempionatas

Rugpjūčio pabaigoje Vilniuje vyks vieno populiariausių pasaulyje stalo žaidimo „Katano salos naujakuriai“ čempionatas. Pasaulyje šis žaidimas žinomas jau nuo 1995 metų.

Iki šiol žaidimas tebėra pačių žaidėjų sudaromo populiariausių žaidimų reitingo pirmajame dešimtuke.

Nuo 2001 metų rengiamas kasmetinis „Katano salos naujakurių“ pasaulio čempionatas, kuriame dalyvauja žaidėjai iš daugiau kaip 30 šalių!

Šio kolonizavimo, prekybos ir derybų žaidimo gerbėjų ratas Lietuvoje vis didėja, todėl šiemet kompanija „Brain Games“ tęsia tradiciją ir rengia jau antrąjį nacionalinį čempionatą.

Renginys vyks šių metų rugpjūčio mėnesio 23-24 dienomis Vilniuje, pasaže Šv. Stepono g. 5 (įėjimas pro parduotuvę „D6”).

Per šias dienas žaidėjai sužais ne vieną nuotaikingą partiją, susiras naujų draugų. Vienas žaidėjas be garbingo čempiono titulo laimės ir pagrindinį prizą – kelionę į pasaulio „Katano salos naujakurių“ čempionatą arba kelionę į Vokietiją ir apsilankymą tarptautinėje stalo žaidimų parodoje „Spiel and Comic Action’08“, kuri vyks spalio mėnesį Eseno mieste.

Norėdami užsiregistruoti ir dalyvauti, atsiųskite savo vardą, pavardę, slapyvardį (jeigu norite, kad Jūsų tikrasis vardas nebūtų skelbiamas), amžių, kontaktinį telefoną, elektroninio pašto adresą, pageidaujamą figūrėlių spalvą (jeigu ji yra svarbi) adresu info@protozaidimai.lt.

Registracija vyksta iki rugpjūčio mėnesio 21 dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis