Nepapulk į „kazanovų“ pinkles

„Neturėjo boba vargo – įsitaisė paršelį“… Atrodė, jog jau radai savąjį pasakų princą, o štai pasirodė, jog dar vienas niekšelis iškeitė tavo meilę į svetimą sijoną. Kad ir kaip nesinorėtų susidurti su „kazanova“, tačiau tokie jau tie Merfio dėsniai. Dauguma paršelių iš pirmo žvilgsnio pasirodo be galo mieli. DELFI gatvė pataria, kaip atpažinti įvairių tipų „kazanovas“?

Misteris geruolis, kuris stokoja originalumo

Laura kelias savaites mūsų būreliui suokė, koks šmaikštus, nuoširdus ir paslaugus jos naujasis vaikinas. Simpatiškas kariškis jai dovanoja nuostabius savaitgalius, vedžioja po kavines, biliardines, visada už ją sumoka, pagiria jos šukuoseną, yra daug pripasakojęs apie Afrikoje iš bado mirštančius vaikus, tėvišką instinktą ir iš medžių ir rūsių gelbėjamus kačiukus.

Ir štai jis – didvyris – dienos superherojus. Tai išgirdusi Gabrielė tokiomis pat žvilgančiomis akimis linksėjo, kad ir jos naujasis princas būtent toks. Tos pačios kavinės, tie patys kino filmai, parko takeliai.

Draugiškai pasitarusios nusprendėme, jog pats metas Laurai parodyti mums savo aukso grynuolį. Nė viena nesiryžo eiti „tirti“ kariškio išskyrus Gabrielę. Ji jau svaičiojo apie dvigubus pasimatymus…

Gaila, nemačiau vaikino veido išraiškos, kai atėjęs į kavinę susitikti su savo panele, šalia jis išvydo kitą... Baigėsi graži pelenių pasaka. Herojus virto spuoguotu princu, draugiškumas - pykčio priepuoliu, o visos mergaitiškos iliuzijos – vienu dideliu, abiem supuvusiu arbūzu. Štai tau ir panašumas!

„Kazanovos“ visoms seka tą pačią pasakėlę, dėl to dažnai įkliūna. Jei viskas atrodo tobula – saugokis. Matyt, papuolei būtent į tokio šunsnukio pinkles!

Visų draugas arba katinas, kuris vaikšto pats sau vienas

„Kazanova“ dažniausiai renkasi ramesnes mergaičiukes, prieš kurias jis tikras sekso gigantas. Iškalbus, visada ramus, su savimi pasitikinčia šypsenėle veide. Jis niekada ant tavęs nepyksta, jis tavęs „nemes“, iškėlęs sceną...

Jis tiesiog išeis kada nori, o grįžęs nei iš šio, nei iš to tik nusišypsos ir leptels: „Labas, kaip sekasi? Puikiai atrodai.“

Jis niekada neprisipažins, ką iš tikrųjų jaučia ir tikrai neseks pasakų apie jūsų vestuves, vaikus ir amžiną ištikimybę. Toks „kazanova“ visada teisinsis, sakydamas „aš toks esu“.

Lovoje jis vaidina patyrusį vilką, savo „avelems“ vis bando įrodyti, jog yra tikras lobis. Daug maivosi ir neriasi iš kailio, jog atrodytų esąs pats išradingiausias ir drąsiausias. Po sekso būtinai paklausia, ar patiko…

Jis niekada negaili komplimentų, ypač, kai nei iš šio, nei iš to dingęs, vėl bando įsiprašyti į lovą, aiškindamas, jog tu geriausia jo draugė ir vienintelė, su kuria jis buvo atviras. Melas!

Jei toks „kazanova“ ir neturi didžiulės juodos užrašų knygelės su merginų numeriais ir nuotraukomis, tai tikrai nepagaili pinigų stilingam telefonui su didele telefonų knygos atmintimi.

Arogantiškas pasipūtėlis

Beribis pedantiškumas. „Kazanova“ visada leis sau nueiti į soliariumą ir iš bet kokios merginos gaus bonusų už švarias panages, nenudaužytomis nosimis batus ir brangų laikrodį, puošiantį jo riešą.

Jis visada laiko save teisiu ir intelektualu. Nors to nepasako garsiai, bet merginą vertina mažiau nei save… Jei mergina parodo jam kokią nors jo klaidą – jis beprotiškai užpyksta.

„Kazanova“ aukas prisivilioja, pasakodamas apie savo sėkmę versle. Jis mėgsta girtis kitoms, kiek daug merginų kabinasi jam ant kaklo tik dėl jo piniginės storio ir jog jis ieško tos vienintelės, kuri nebūtų „siurbelė“.

Iš tikrųjų toks „kazanova“ ieško tik seksualinių nuotykių. Kuo mažiau mergina kalba ir kuo pigiau kavinėje „apseina“ – tuo ji geresnė. Beveik neįmanoma jo pagauti su kita, nes tik suskambus telefonui jis pasišalina ir po to griežtai pareiškia: „Reikalai.“

Smulkus melagis

Traukitės visi iš kelio – grįžta vyrai iš darželio! Tai pats bjauriausias „kazanovų“ tipas. Dažniausiai nepasižymintis nei patrauklia išvaizda, nei intelektu, nei iškalba, nei dosniomis dovanomis.

Meluoja daug ir tol, kol pats pamiršta, ką melavo. Tokių knibždėte knibžda naktiniuose klubuose ir pažinčių tinklalapiuose.

Iš akių mačiau jog Deividas meluoja. Vos susipažinus šokių aikštelėje pradėjo nertis iš kailio, pasakodamas apie savo „kietus“ draugus, „kietą“ darbą, „kietus“ pomėgius. Aiškindamas, koks „kietas“ jo gyvenimas, nepastebimai pamiršo, jog praėjusį mėnesį pardavė ne naujutėlaitį BNW, o dviejų durų seną Mazdą.

Padauginus alaus, istorija apie tai, kaip trenkęs šefui, jis metė darbą, virto graudžiu verkšlenimu, kaip jį išmetė už pravaikštas, ir visi tie „mokausi VU“, virto „bandžiau stoti į kolegiją“...

Jei toks smulkus niekšelis per pirmus kelis pasimatymus nesusipina savo istorijose, tai dažniausiai prižada amžiną meilę arba prisiekia, kad tu - jo meilė iš pirmo žvilgsnio, žarsto saldžius komplimentus, duoda visus savo įmanomus kontaktus (bent kelių tel. kortelių numerius, el. paštą, „Skype“, MSN ir t.t..).

Nelauktai suskambus telefonui pasimatymo metu, nurausta ir puola į paniką. Jie nesirenka specifinių aukų, lenda prie visų, kai tik randa progą. Jei iš dvidešimties bent viena patiki – jaučiasi nugalėjęs.

Agentas

Paskambina, kada jam reikia. Jei bandysi paskambinti jam pati - išgirsi tik rimtą operatorės balsą: „abonentas šiuo metu - ne ryšio zonoje...“.

Jis mažai pasakoja apie save, tau leidžia pliurpti kiek tik nori, bet prisimena tik tuos faktus, kurie jam svarbūs. Nemėgsta pasimatymų viešose vietose, aiškindamas, jog jam nepatinka šurmulys (iš pirmo žvilgsnio gali jam įtarti homofobiją).

Jei netyčia pavyksta tokį „kazanovą“ nusitempti bent į atokiausią miesto kavinukę, šis įdėmiai žvalgosi į šalis, išgėręs kavos, nieko nelaukdamas nubėga sumokėti sąskaitos ir griebęs tave už rankos neria pro duris.

Po sekso preciziškai apžiūri, ar kur nors neįdrėksta, ar nesusivėlęs, neišteptas lūpų dažais. Geriausiu atveju susipažindins tave su vienu draugu, tokiu pat įtartinu slapuku kaip jis.

Tavo draugių vengs kaip velnias kryžiaus. Jei susidursi su tokiu „kazanova“ ir pradėsi garsiai reikšti savo įtarimus, greitai supanikuos ir pareikš, jog jums nepakeliui. Nors iš pažiūros tokie vaikinai atrodo kompleksuoti berniukai, bet atsargiai. Galbūt susižavėjai vilku ėriuko kailyje.

Barbės draugas Kenas

Kitaip tariant berniukas – sadainiukas. Turi priklausomybę sporto klubams, lūpų vazelinui ir veidrodžiams. Visada išsisuks nuo bet kokių įtarinėjimų. Jis garsiai visiems pasakoja, koks yra gražus. Turi minias gerbėjų.

Jo manymu, mergina, su kuria jis susitikinėja, turėtų kelti jį ant scenos ir šokinėti iš laimės, jog toks krištolinis princas kaip jis rodo jai dėmesį. Savaime suprantama Keną labai traukia Barbės. Jei esi paprastutė mergina ir susidėjai su šiuo niekšeliu, nenustebk, jog jis pradės reikalauti tavęs rengtis seksualiau, nešioti aukštakulnius ar prisiauginti nagus.

Jie dažnai savo aukas bando papirkti neskoningomis, pigiomis a la romantiškomis dovanomis: širdelėmis, pliušiniais meškučiais arba tiesiog bandynais tau „prastumti“ pavytusią raudoną rožę.

Nors ir įkliūna dėl perdėto flirtavimo ir besaikio vėlimosi į nuotykius su kitomis gerbėjomis (mat laiko save mažiausiai pusdieviu), tačiau toks „kazanova“ niekada nesijaučia esąs kaltas. Jei jaučia, kad situacija kritinė – į pagalbą pasitelkia visus žinomus meilius mažybinius žodelius (katyte,saulyte,pumpurėli,širdele...).

Tad tik nuo tavęs priklauso – ar atleisi ir patikėsi, ar vysi šitą Keną kuo toliau.Aišku, ne visi vyrai kiaulės ir išdavikai, bet jei bent viename iš šių tipų atpažinai savo mylimąjį, gal būtų verta susimąstyti, ar tik nepapuolei „kazanovai“ į nagus...

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.

Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis