10 faktų, kurių nežinojai apie „Riverdalas“ aktorių KJ Apa

Yra daugybė merginų visame pasaulyje, kurios garsųjį serialą Riverdalas (angl. Riverdale) stebi vien dėl raudonplaukio (p.s. tikroji plaukų spalva šviesiai ruda!) aktoriaus KJ Apa. Žinoma, serialas vertas liaupsių nė vien dėl puikių ir dailiai atrodančių aktorių, tačiau KJ Apa žavesys... Gal dar ko nors nežinojai apie šį merginų dievuką?

Jis atvyko iš Naujosios Zelandijos į Ameriką sekti savo svajonės. KJ Apa - grynakraujis australas, visuomet trokškęs aplankyti Jungtines Amerikos Valstijas. Jo svajonė išsipildė, kai vaikinas buvo atrinktas filmuotis jaunimo pamėgtame seriale. Anot aktoriaus, tai buvo geriausias jo gyvenimo sprendimas - JAV jam be galo patinka, jis čia jaučiasi savas.

KJ Apa yra Vėžys. Tikriausiai girdėjai nemažai teigiamybių apie Vėžio ženklo atstovūs - jie draugiški, šeimyniški ir mylintis kitus žmones. Toks yra ir KJ Apa. Aww...

KJ Apa
KJ Apa
Vida Press

Jis dievina savo šeimą. KJ Apa įvairiuose interviu be galo šiltai atsiliepia apie savo šeimą, kurios pasiilgsta būdamas toli nuo gimtinės. Aktoriaus gerbėjos spėja, jog įžymybės būsimai merginai be galo pasiseks, nes KJ Apa dievina savo šeimos moteris apipilti dovanomis ir nevengia daryti staigmenas.

Jis dievina keliones. Nors nėra prisiekęs keliautojas ir šiuo metu yra labiau atsidavęs karjerai nei kelionėms, KJ Apa dievina lankyti svečias šalis. Jo kelionių sąraše ne tik daugelis JAV šalių, bet ir didieji Europos miestai.

Jis yra pamišęs dėl stiliaus. KJ Apa stilingai rengiasi ir domisi visomis vyriškos mados tendencijomis, mat nenori nuo jų atsilikti. Nors labiausiai dievina laisvalaikio drabužius, ant raudonojo kilimo renkasi kostiumą, kuris jaunajam aktoriui tinka tiesiog nepriekaištingai!

KJ Apa
KJ Apa
Vida Press

Jis be galo atviras, nes... stebi konkurentu tituluojamą serialą 13 priežasčių kodėl (13 Reasons Why). Anot vaikino, šis serialas jam ne tik be galo įdomus, bet ir motyvuojatis bei pamokantis - juk seriale vaidina jaunieji aktoriai, iš kurių galima semtis aktorinių gebėjimų.

Jis groja gitara. KJ Apa ne tik puikiai vaidina, bet ir geba groti gitara. Ir dar kaip įspūdingai! Vaikinas groti šiuo muzikiniu instrumentu pradėjo būdamas dar visai jaunas, o šiuo metu jau gali pagroti įvairiausias melodijas, tiprdančias merginų širdis.

KJ Apa
KJ Apa
Vida Press

Jis tiesiog dievina gyvūnėlius. Ar jis - ne idealus vaikinas? KJ Apa tiesiod dievina naminius gyvūnėlius ir dažniausiai nevengia su jais nusifotografuoti. Anot jo, naminiai gyvūnėliai jį ramina ir nuteikia optimistiškai.

Jis yra be galo komiškas. Nors vaidindamas seriale privalo išlikti rimtas žavuolis, iš tiesų yra be galo komiškas ir dažniausiai savo pokštais juokina visą serialo filmavimo komandą.

Jis puikiai sutaria su Riverdale serialo komandos nariais. Serialo aktoriai tapo ne tik kolegomis, bet ir gerais draugais, todėl kartu leidžia laiką - keliauti stebėti kino filmų, vakarieniauti ar šėlti naktiniuose klubuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis