Pirmasis kartas jam

Draugavau su ja daugiau nei metus, kol pagaliau ji man atsidavė. Kantriai laukiau šio momento, nes ją mylėjau ir tebemyliu. Man tada buvo septyniolika, o jai – penkiolika metų. Nepasakyčiau, kad seksas, kurio metu abu praradome nekaltybę, buvo labai nuostabus.

Abu buvome nepatyrę ir labai jauni. Dabar netgi galvoju, jog geriau būtų buvę dar palaukti. Tačiau yra kaip yra.

Iniciatorius pasimylėti buvau aš. Jaučiau kompleksą, kai mano bendraamžiai, gurkšnodami alų, nuolat pasakodavo, kaip „užlaužti“ panas. Man darydavosi nesmagu, jog jie mylisi, neturėdami pastovios merginos, o aš turiu mylimą paną, bet to nedarau.

Taigi pradėjau jai zyzti, jog mums atėjo metas padaryti „tai“. Ji priešinosi, sakė, kad tam dar nėra pasiruošusi ir norėjo palaukti. Nesuprasdavau jos, tad dažnai pykomės. Visgi, laikui bėgant, pasidaviau ir jos to nebeprašiau. Juk jai tada buvo vos keturiolika.

Kai jau buvau praradęs bet kokią viltį, savo gimtadienio proga ji man padovanojo siurprizą. Nesitikėjau to, tad buvau maloniai nustebintas.

Viskas įvyko pas ją namie. Ji išprašė tėvus nuvažiuoti į kaimą ir pasikvietė tik mane. Nustebau – juk ji mėgdavo „plotus“, taigi, buvo keista, kad gimtadienio proga mergina nepasikvietė daugiau draugų. Kai jos paklausiau, kodėl švenčiame tik dviese, ji man atsakė, kad myli mane ir nori pabūti tik su manimi.

Pamenu, sėdėjome svetainėje atkimšę butelį šampano ir žiūrėjome MTV. Buvome apsikabinę. Retkarčiais pasibučiuodavome, tačiau tada nė pagalvoti negalėjau, jog šis vakaras pasibaigs seksu. Ji nedavė jokių užuominų, apskritai tą vakarą buvo labai tyli. Tačiau, nepaisant to, mums buvo neapsakomai gera sėdėti kartu ir jausti vienas kito šilumą.

Neskubėdami baigėme vieną butelį šampano, o tada ji iš tėvų baro atnešė vyno. Paklausiau, ar tėvai nesupyks, ji atsakė, kad ne. Taigi, sėdėdami prie televizoriaus, pradėjome gerti vyną. Po truputį alkoholis darė savo ir tapome linksmesni. Ėmėme šnekučiuotis, juokauti ir kitaip smagiai leisti laiką. Taip pat apsikeitėme keliais „laižiakais“.

Žodžiu, apie seksą nebuvo net minties. Kai išgėrėme vyno butelį, buvo jau apie vidurnaktį. Pradėjau galvoti, jog man jau laikas namo. Tačiau mano mergytė prašė dar pasilikti. Ji vėl nuėjo iki tėvų baro ir atnešė dar vieną butelį vyno. Daugiau gerti jau nelabai norėjau, tačiau jos gimtadienio proga nusileidau.

Atkimšęs trečią butelį, pastebėjau, kad ji ėmė gerti dideliais gurkšniais daug greičiau už mane. Paklausiau, kur ji taip skuba, o ji teisinosi, kad tiesiog skanus vynas. Na ką, išgėrėme mes ir trečią „bonkę“. Labai apgirtau. Ji buvo dar girtesnė už mane. Staiga ji išjungė televizorių ir liepė eiti paskui. Ji mane nuvedė į tėvų miegamąjį ir pasakė, kad grįš po kelių akimirkų.

Pradėjau jos laukti. Pastebėjau, kad prie lovos stovi dar vienas šampano butelis su dviem taurėmis. Nustebau. Tik tada, kai ji grįžo dėvėdama tik liemenėlę ir kelnaites, suvokiau, jog ji pagaliau nusprendė padaryti „tai“.

Ji viską numatė ir tyčia taip suorganizavo. Nedrąsiai jai nusišypsojau, mat ji užklupo mane nepasiruošusį. Juk šis kartas ir man buvo pirmas. Visa laimė, kad turėjau piniginėje prezervatyvą, kuris gal pusmetį dilo nenaudojamas.

Ji puolė man į glėbį ir mes pradėjome aistringai bučiuotis. Jutau iš jos burnos besiskverbiantį vyno aromatą. Tai mane dar labiau svaigino. Liesdamas jos nuogą kūną ėmiau šiek tiek virpėti. Kai atsibučiavome, įsisiurbiau jai į kaklą. Tada pakėliau ją ir, nunešęs iki lovos, paguldžiau. Atsisėdau ant jos kaip ant arklio ir pradėjau nusirenginėti: iš pradžių megztinį, vėliau marškinėlius, o džinsus palikau pabaigai.

Ji pradėjo bučiuoti mano krūtinę, pilvą ir slinko lūpomis vis žemiau ir žemiau. Tačiau ties apatinėmis pilvo „kaladėlėmis“ stabtelėjo ir vėl pakilo į viršų. Ji labai skubėjo, bučiavo mane it užprogramuotas robotas pagal tą patį ritmą ir tempą. Jutau tai, tačiau tai man nerūpėjo.

Ji - mano meilė, dėl to kaitau nuo jos ir pajutau, kaip kelnaitėse mano penis pradėjo „digimonizuotis“. Atėjo mano eilė. Sėdėjau ant jos ir rankomis glamonėjau visą jos kūną: pečius, krūtinę, pilvuką. Ji gulėjo įsitempusi it styga ir laukė, kas bus toliau.

Norėjau kad ji atsipalaiduotų, tačiau man nesisekė. Praradęs viltį, atsistojau ir nusimoviau džinsus, kartu iš piniginės išsitraukiau prezervatyvą. O ji tiesiog gulėjo nė nekrusteldama. Grįžau prie jos ir lėtai atsegiau jos liemenėlę. Ji nesipriešino. Pažvelgiau į jos mažoką, bet stangrią krūtinę ir pajutau kaip geismas ėmė pulsuoti mano kūnu.

Apkvaitau nuo šio reginio ir pradėjau stipriai jos geisti. Ėmiau ją visą bučiuoti nuo kaklo iki pilvo. Man „atsistojo“. Pajutęs tai paėmiau jos ranką ir pridėjau prie savo kelnaičių. Ji pajuto mano „milžiną“ ir lengvai nuraudo. Ji pradėjo glostyti mano „daikčiuką“, netraukdama jo į paviršių.

Pažvelgiau į jos dideles, spindinčias žalias akis ir nusišypsojau. Tačiau ji buvo pernelyg susikausčiusi, kad atsakytu tuo pačiu. Tai šiek tiek išmušė mane iš vėžių. Nutariau nieko nelaukti ir įeiti į ją.

Numoviau jai kelnaites ir pastebėjau, kad jos gakta idealiai ir lygiai nuskusta. Tai tik patvirtino spėjimą, jog ji viską suplanavo. Jos tarpukojis mane viliojo. Norėjau į jį įsisiurbti kaip esu matęs filmuose. Tačiau susilaikiau. Nesijaučiau visiškai laisvai matydamas ją nuogą.

Nusimoviau apatinius ir atplėšiau prezervatyvą. Tada pabandžiau jį užsimauti, tačiau nesisekė. Ėmiau jaudintis ir nerimauti, kaktą išpylė šaltas prakaitas. „Lįsk vidun, lįsk!” – rėkiau mintyse išgyvendamas, jog galiu viską sugadinti. Visgi šiaip ne taip man pavyko pusiau apvilkti savo bokštelį. Kai tai padariau, pradėjau taikyti.

Niekaip negalėjau pajusti angos. Tai tik dar labiau glumino. Galiausiai pastebėjusi, kad man žiauriai nesiseka, ji pati ranka įtaikė į vidų. Ji nebuvo visiškai sudrėkusi, todėl „daikčiukas“ sunkiai lindo. Ji pradėjo drebėti, gulėdama kaip malka. O aš buvau grubus, agresyviai skverbiausi į ją, tiek iš pykčio, tiek iš baimės susimauti. Staiga ji garsiai suriko: „Prašau, nereikia! Nedarom to!“. Nustebęs praradau amą. Nulipau nuo jos.

Gulėdami nuogi, išgėrėme po taurę šampano. Kai aprimome, ji pasakė, kad pasikarščiavo ir pasiūlė pabandyti iš naujo. Vėl užvirtau ant jos ir kai man „atsistojo“, iš naujo bandžiau įtaikyti į ją. Šįkart pavyko pačiam.

Pradėjau lėtai įeiti–išeiti, įeiti–išeiti. Ji tuo metu sukandusi dantis greičiausiai kentė skausmą. Judėdamas joje sulig kiekviena akimirka drąsėjau, dėl to mano tempas ėmė intensyvėti. Tada ji nebesusitvardė. Ėmė cypti ir kriokti. Jutau, jog tai daro tikrai ne iš malonumo. Tačiau trauktis jau buvo per vėlu. Pajutau, kad netrukus baigsiu.

Nesustojau ir vis greitėjau. Prieš ištrykšdamas ištraukiau savo daiktą ir išsiliejau. Prezervatyvas buvo kruvinas. Ji iškruvino tėvų patalynę. Kai baigėme mylėtis, „sutvarkėme“ visą šampaną iki galo ir užmigome. Seksas man nepatiko. Ėmiau galvoti, kad masturbacija yra daug lengvesnis ir gal net malonesnis pasitenkinimo būdas.

Po to karto keletą mėnesių daugiau nesimylėjome. Ji bijojo tai daryti. Matyt, galvojo, kad skaudės ne ką mažiau. Tačiau vėliau pradėjome gana reguliarų seksualinį gyvenimą, kuris buvo daug sėkmingesnis ir malonesnis už pirmą kartą.

Nori paklausti to, ko nežinai apie lytinį gyvenimą ir brendimą?

Klausk ginekologės elektroniniu paštu n-18@delfi.lt. Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „N-18".


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis