CINEMA BIZARRE: „mes dvilyčiai“

DELFI gatvė: jūsų muzikinis stilius sunkiai apibūdinamas. Grojate nuo pop, elektronikos iki gotikinio roko. Kaip jūs patys įvardintumėte savo stilių?

Strify: būtent tuo aš ir didžiuojuosi: žmonės visuomet stengiasi viską suklasifikuoti, o mes sukūrėme kažką, ką sunku įsprausti į rėmus, priskirti vienai kategorijai.

Mūsų muzika tokia įvairialypė. Kaip jūs ir sakėte, tai kažkas panašaus į elektroninį glam-gitter pop-roką.

Kiro: taip, mūsų stilių iš tiesų sunku apibūdinti, nes mums daug kas daro įtaką, kiekvienam iš mūsų! Mes esame tiesiog „Cinema Bizarre“! Nenorime, kad mus priskirtų kokiai nors kategorijai!

Yu: mūsų muzikinis stilius yra naujas, iš pradžių galvojome pasivadinti „i-pop“: industrinė popmuzika, inteligentiškoji popmuzika arba „i“ (tariama „ai“) reikia suprasti kaip žodį „eye“ (angliškai „akis“), nes mūsų pasirodymuose labai svarbus yra reginys, šou.

Dar buvo idėja apibūdinti mūsų grupę kaip G-roką – kaip glam roką arba German (Vokietijos) roką, nes juk tokie mes ir esame!

DELFI gatvė: kodėl pasirinkote tokį platų muzikos stilių diapazoną? Ar nemanote, kad taip prarasite savo išskirtinumą: na, kaip patarlėje, kad tai, kas tinka viskam, netinka niekam?

Strify: ne, aš manau, kad tai mūsų grupės stiprybė. Nes mes galime groti įvairius stilius ir vis kitaip atrodyti.

Mano manymu, vienalyčiai dalykai greitai atsibosta, tad mes sujungėme visų mūsų muzikinius skonius – tai ir daro mus išskirtiniais.

Kiro: ne! Mes norime išmėginti naujus dalykus ir eksperimentuoti su muzika, nes mus veikia tiek daug dalykų, kuriuos norime įtraukti į savo muziką!

Mes nenorime 14 kartų groti tą pačią dainą! Mes išskirtiniai, nes esame „Cinema Bizarre“ ir niekas kitas!

Yu: norint atlikti įvairius muzikos stilius, juos visus juk reikia puikiai išmanyti. Tačiau taip pat svarbu, kad atliekant plataus diapazono muziką ji skambėtų naujai, originaliai. Ir aš manau, kad mums tai pavyko.

DELFI gatvė: jūs išpopuliarėjote labai greitai, ar sunki populiarumo našta? Kas labiausiai jus žavi tapus tokiais populiariais ir kas labiausiai vargina?

Strify: internetas mums labai svarbi terpė. Todėl viskas ir vyksta labai greitai. Tačiau greitai iškilęs, gali labai greitai ir nukristi.

Jei aplankė sėkmė, svarbu neužmigti ant laurų ir sunkiai dirbti. Aš esu labai ambicingas, turiu daugybę svajonių, kurias noriu įgyvendinti. Šlovė nėra vien populiarumas, tai asmenybės skleidimasis.

Kiro: iš tiesų puiku, kad turime tiek gerbėjų visame pasaulyje ir kad jie taip mus myli! Šiuo metu esu labai laimingas, tačiau nemanau, kad pasikeičiau į blogąją pusę. O gyvenime manęs dar laukia tiek patirčių!

Mėgstu keliauti, aplankyti naujas šalis, kuriose nebuvau ir susipažinti su naujais žmonėmis! Žinoma, kartais kyla ir problemų, tačiau be jų juk būtų nuobodu gyventi, ar ne?

Rūpesčiai yra gyvenimo dalis, o apskritai, mano gyvenimas yra puikus! Esu kupinas aistros gyventi!

Yu: paprastai žmonės mano, kad tapęs įžymiu tampi arogantišku ir imi šalintis senų draugų. Tad labai svarbu ir toliau draugauti su senais draugais ir likti artimu savo šeimai, nes šie žmonės tave pažįsta ir žino, koks esi iš tikrųjų.

DELFI gatvė: kai kas jau kalba, kad jūs konkuruojate su „Tokio Hotel“ ir juos pretenduojate nurungti populiarumu. Ką jūs apie tokius spėjimus manote?

Strify: jei atvirai, aš manau, kad kiekviena grupė ir atlikėjas sukelia konkurenciją. O aš tiesiog darau tai, ką darau.

Galbūt žmonėms norisi, kad būtų dvi grupės, kurias jie galėtų lyginti ir galvoti, kad štai jos konkuruoja tarpusavyje.

Pažiūrėję į muzikos istoriją, pamatysime, kad visuomet vyko panašūs dalykai. Pvz. „The Beatles“ ir „The Rolling Stones“, Cyndi Lauper ir Madonna, Britney Spears ir Christina Aguilera.

Visi šie atlikėjai yra absoliučiai skirtingi, tačiau žmonės kažkodėl mato didžiulę konkurenciją.

Kiro: aš apie tai negalvoju, nes yra tiek grupių, tačiau kam tuo skųstis! Mes esame „Cinema Bizarre“ ir norime, kad žmonės mus mylėtų! Tad tai tikrai nėra problema, mes iš visų jėgų stengiamės ir tikimės geriausio!

Yu: asmeniškai mes su jais nekonkuruojame, tiesiog taip kalba žmonės. Tačiau populiarumas mums nepakenks, šlovė yra geras dalykas, jei jos trokšti!

DELFI gatvė: ką jums reiškia jūsų įvaizdis? Kaip jį apibūdintumėte? Ką atsakytumėte tiems, kurie mano, kad jūsų išvaizda nevyriška?

Strify: mūsų išvaizda ir vyriška, ir moteriška. Dvilytė. „Cinema Bizarre“ išsiskiria meile muzikai, madai ir reginiams. Mūsų šou teatrališki. Ir mums tikrai nerūpi, kad žmonės tuo skundžiasi. Išplėskite akiratį!

Kiro: man į tai nusispjaut... tai tiesiog esu aš! Kai mokiausi mokykloje, išsiskirdavau iš minios ir kartais būdavo sunku, bet visada kovodavau už tai, kad galėčiau likti savimi! Dabar tuo labai didžiuojuosi!

Yu: mano įvaizdis toks, kokį save įsivaizduoju ir koks noriu atrodyti kitiems. Nenoriu atrodyti vyriškai. Žinoma, esu vyras, tačiau kas liepia atrodyti būtent taip, o ne kitaip? Niekas!

Tai tavo gyvenimas ir tavo kūnas, tad su savim turi daryti tai, ką nori, apribojimai ir pančiai yra tik prote – nes „žmonės taip sako“. Kartais gerai viską pamiršti ir padaryti ką nors išskirtinio!

DELFI gatvė: kai kurios jūsų dainos niūrios ir melancholiškos, kaip jos gimsta?

Strify: nė vienas iš mūsų nėra depresyvus ar liūdnas. Gyvenimas kartais būna kaip didelis vakarėlis. Tačiau mes visi esame mąstantys žmonės atviromis širdimis. Šis mąslumas ir skatina melancholiškas dainas.

Kiro: mus įkvepia viskas. Mes dainuojame apie meilę, apie tai, kad reikia būti savimi, apie šeimą, draugus... tiesiog apie viską! Dainos yra apie gyvenimą ir tai, ko gyvenime jau pasiekėme ir apie tai, ką norime papasakoti kitiems!

Yu: įkvėpimas yra visur! Visur galima jausti įvairius jausmus, tai priklauso nuo nusiteikimo.

DELFI gatvė: kaip manote, ko labiausiai trūksta pasaulio jaunimui? Koks šiuolaikinis jaunimas jūsų akimis?

Strify: manau, kad trūksta pagarbos. Netikiu utopija, kad žmonės gali puikiai sugyventi kartu, nes visų nuomonės juk skiriasi. Tačiau reikia gerbti kitus, net jei jie kitokie nei tu.

Kiro: pasaulyje tyko tiek pavojų, ypatingai jaunimui, tad kartais gali atrodyti, kad padarei klaidų, tačiau iš klaidų juk mokomės ir įgyjame patirties!

Tad mes norime, kad žmonės, kurie klausosi mūsų albumo, susitapatintų su mūsų dainomis! Šiais laikais daugybė žmonių bijo būti tokiais, kokiais nori būti. Jie nėra stiprūs, kad tokie būtų, kad atlaikytų aplinkinių patyčias ir blogą elgesį!

Tu turi teisę turėti savo nuomonę apie gyvenimą, nesvarbu, ką kiti apie tai sako!

Yu: aš manau, kad šiuolaikinis jaunimas turi labai platų pasirinkimą: internetas ir mobilieji telefonai... Dažniausiai jiems tai tik kenkia.

Tėvai šiais laikais turėtų ypač rūpintis savo vaikais. Man patinka vaikai ir norėčiau jų turėti kažkada vėliau, tačiau ne dabar, kai pasaulyje dedasi tokie dalykai.

DELFI gatvė: kokia jūsų sėkmės formulė ir gyvenimo kredo?

Strify: manau, kad svarbu pasitikėti savo jausmais ir nuojauta. Visada palaikykite savo aistrą gyventi.

Kiro: nėra jokios formulės, tiesiog būkite savimi!

Yu: meistriškumas pasiekiamas sunkiu darbu, o disciplina yra kelias į sėkmę. Jei nori pasiekti nustatytą tikslą, turi tęsti ką pradėjai ir nesileisti lengvai išmušamas iš vėžių.

Susikaupk ir veik! Jei tingėsi – pralaimėsi! Tad nedelsk ir – pirmyn!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis