M. Siniavskio knygų laimėtojai – labiausiai besikeikiantys paaugliai

Kiekvienam „geriausiai“ ir išradingiausiai jį apkeikusiam DELFI gatvės skaitytojui, jis padovanojo po vieną savo jaunystės knygą – ne mažiau aktualią paaugliams ir nestokojančią aštraus žodžio bei paauglių sekso scenų.

„Knygas su savo autografu dovanoju tiems, kurie argumentuotai išreiškė savo nuomonę apie mano kūrinius. Man svarbu tobulėti, todėl svarbi ir skaitytojų nuomonė. Žinoma, prizus gavo ir tie žmonės, kurie parašė gražius, susižavėjimo ir palaikymo kupinus laiškus. Paskyriau prizą ir sąmojingiems paaugliams, kurie akimoju atsiliepė į mano konkursą,“ – komentavo Miroslavas.

Autorius pažadėjo, kad dienoraščių rašyti nenustos ir visi jo gerbėjai bei kritikai tikrai turės galimybę išvysti jo darbų. Kaip teigia knygos „Meilės iliuzija“ kūrėjas, jam buvo įdomu skaityti jį kritikuojančius laiškus. Kai kurie buvo išties įžeidžiantys, tačiau nestokojo ir humoro:

„Visiems dalyviams linkiu ir toliau žvelgti į gyvenimą kritiškai. O geriausiems iš geriausių – dovanoju savo knygas su palinkėjimu ir autografu.“

Su knygų laimėtojais bus susisiekta elektroniniu paštu, o prizus jie galės atsiimti DELFI redakcijoje Vilniuje. Laukite mūsų laiškų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis