14-as „Boogaloo“ gimtadienis su „Morcheeba“ ir „Scratch Perverts“ didžėjumi

Šį penktadienį klube „Gravity“ bus švenčiamas tikrų „rave“ pensininkų komandos „Boogaloo“ gimtadienis. Dar gūdžiais 1994-aisiais bene pirmąsias diskotekas Vilniuje pradėję rengti didžėjai Tomas Boo ir Justas Fresh šį savaitgalį turės progą pašvęsti. O kartu su jais, žinoma, ir beveik trys kartos „Boogaloo“ užaugintų „reiverių“.

Į svarbiausią sau metų renginį, 14-ąjį gimtadienį, „Boogaloo“ pasikvietė pirmą kartą į Lietuvą atvykstantį garsių grupių „Morcheeba“, US3 bei „Scratch Perverts“ didžėjų, skrečo čempionatų DMC prizininką First Rate.

Kaip du vandens lašai į LNK televizijos rodomo serialo „Skydas“ pagrindinį aktorių Michael Chiklis panašus didžėjus scenoje apšildė ne vieną dešimtį visame pasaulyje žinomų atlikėjų ir grupių. Vietoj torto gerbėjams savo setus dovanos ir patys gimtadienio kaltininkai Tomas ir Justas.

Koncertavo su visu muzikos elitu

Prieš penkiolika metų didžėjaus karjerą pradėjęs First Rate yra tikra žvaigždė D. Britanijos muzikos scenoje. Per pastaruosius dešimt metų, jis scenoje talkino, rodos, visam muzikos elitui, tarp jų net Amy Winehouse, „Massive Attack“, „Beastie Boys“, „De La Soul“, „Run DMC“, „Fun Lovin' Criminals“, Iggy Pop, „Texas“, „The Roots“, „The Prodigy“ ir daugybė kitų.

Prieš trejus metus savo debiutinį albumą išleidęs First Rate, prieš tai studijose albumus padėjo įrašyti ne vienam gerai žinomam atlikėjui ir grupei, tarp kurių DJ Vadim, „Morcheeba“, „Scratch Perverts“ ar su platininiu singlu „Cantaloop“ išgarsėjusi US3.

„Visada norėjome skrečo „specui“ First Rate atiduoti „respektą“ už viską, ką jis yra padaręs. O padarė jis daugiau, nei galima sutalpinti į vieną tekstą. Džiaugiuosi, kad būtent per „Boogaloo“ gimtadienį prisišaukėm šį „ekstra-turbo-crazy“ didžėjų pas save į „namus" - klubą „Gravity“.

Šis vakaras – tai didelis „ačiū“ lankytojams, kurie nepamiršta mūsų ir metai iš metų ateina linksmintis kartu su mumis...“, - Tomas Boo.

Keturiolika „Boogaloo“ istorijos metų

Ketvirtus metus be jokių pertraukų klube „Gravity“ savo vardinę renginių seriją pristatantys „Boogaloo“ iš tikro viską pradėjo daug anksčiau... 1994-aisiais! „Boogaloo“ - tai ne tik bene pirmieji elektroninės muzikos vakarėliai Vilniuje, bet ir pirmoji skrajutė, pirmasis „membercard“ ir vienas už kitą įspūdingesni didžėjai ir grupės iš JAV, D. Britanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ar net Jamaikos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis