Jo sekso pradžiamokslis

Kai mergina pasimyli pirmą kartą, jai skauda, ji būna įsitempusi ir jos galvoje sukasi mintis: niekada daugiau… Kai vaikinas pasimyli pirmą kartą, pirmas dalykas, ką jis pagalvoja: kada pasimylėsiu antrą kartą…

Tavo nekaltybė – tikrai nuostabi trapi gėlelė, kuri privalo būti sutrypta kaip įmanoma greičiau. Tokia jos misija.

Jei vis dar saugai savo nekaltybę – ištekėk tuoj pat.

Kol dar nepradėjome tau dėstyti savo vyriško požiūrio apie seksą ir pirmąjį kartą, privalome perspėti – vyrų daikčiukai niekada nebūna per maži. Daugiau nei 18 cm penis – tik tavo svajonių vaisius. Vaikinui tektų apsilankyti pas chirurgą, jei jis tokį turėtų…

Dabar galime pradėti. Štai pradžiamokslis merginoms kaip tu, jis skirtas tau susipažinti su svajonių pirmu kartu vaikino akimis. Jei nori pamaloninti savo draugą, perskaityk patarimus ir tuoj pat lėk pas jį.

Atmosfera. Jei nori, kad pirmasis kartas ilgai neišdiltų iš tavo atminties, pasirūpink „reikalo“ atmosfera. Mes, žinoma, kalbame apie akto aplinką. Nusiprausk, gali uždegti kelias žvakes, o geriausia palik šviesą – mes paprasti… Užmušk savo naminius gyvūnėlius – jie tik maišosi palei kojas ar ką kita…

Muzika mums patinka. Paleisk ją garsiai. Mes puikiai žinome, kad tranki ritmiška muzika veda moteris iš proto… Kažkas romantiško kaip Johnas Cage’as ar kita lyrika mus migdo kaip ir mūsų „draugelius“. Geriau pasirink „Einsturzende Neubauten“ ar šokių muziką.

Drabužiai

Apsirenk seksualiai. Kažką tokio, ką norėtųsi iškart nurengti. Daugiau nieko gali nedaryti, mes žinome, nuo ko pradėti.

Patarimai draugams

Jei nežinai, nuo ko pradėti – štai keli patarimai tau.

Pasirenk seksui, kuris tavęs laukia. Kuo dažniau tam rengsiesi ir kuo labiau lauksi, tuo dažniau jo gausi – 11 Dievo įsakas.

Pasipustyk nusiskusk pažasčius, nusiprausk, užpakalį taip pat. Padaryk tai dar kartą. Gali nusiskusti galvą, gali nusiskusti užpakalį, tik neskusk kiaušų. Gali blogai baigtis.

Apsirenk kažką tokio, kad išart „užvestų“ net aklą vištą ant kelio: patogaus, susegamo, seksualaus, tačiau ne itin drąsaus. Tegu tavo apranga kalba: „Galėtum man pamaloninti ten, tačiau aš tavęs nespausiu, pati turi norėti…“

Neapsirenk, kaip gėjus, kuris sako tą patį.

Ir štai – ji ateina. Suskamba skambutis, ji įeina. Ji atrodo puikiai, stulbinančiai. Ji gali atrodyti baisiai – nesvarbu. Dabar pagrindinė tavo užduotis gerai ją „ištratinti“.

Pradžia. Būk kantrus. Iškart jos „nelaužk“, aprodyk namus, nuotraukas, save… Tegu ji atsipalaiduoja ir išgeria. Būk švelnus. Meluok, jei neturi, ką pasakyti – svarbiausia, kalbėk.

Žiūrėk jai į akis. Pagirk jos aprangą ir plaukus. Paliesk ją.

Jei tau visa tai sekasi – pabučiuok ją. Būk džentelmenas. Įkišk liežuvį. Darbuokis burnoje, tarsi būtum kiek žemiau…

Pradėk jai rengti drabužius. Jei ji priešinasi nustok (žinau, kad nori ją tuoj pat išvaryti, bet dar palauk). Neskubėk.

Ranka pabandyk paliesti jos krūtis. Ji taip pat gali liesti tavo krūtinę. Jei tau tai nemalonu – tylėk. Būk vyras – kentėk.

Vėl bandyk bučiuoti. Įsitikink, kad tavo burna nesmirdi. Smirdi? Kam rūpi?

Gali dantis nusivalyti jos drabužiais. Nuvilk ją dantimis. Bandyk surasti, kur jos klitoris.

Ieškok tol, kol ji ims dejuoti, padirbėk, kad jai būtų malonu, kitaip seksas nebus toks geras, kaip tikiesi.

Štai tu jau pasirengęs „įeiti“. Pirmyn! Bet. Taip, prezervatyvas. Jie šlykštūs, jų mes nekenčiame, bet su jais „gausi“ visada, be jų – ne… Darom išvadą. Reikia ir taškas. Būk vyras!

Toliau, manome, tavęs mokyti nereikia. Na, kaip su ranka, tik dirbk ne ranka, o klubais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis