Kino gurmanams - siaubingai erotiški „Paukščių naktipiečiai“

Buvusiame Kauno mėsos kombinate „Pasaka iš rūsio" komanda, įkvėpta Alfredo Hitchcocko vaidybinio filmo „Paukščiai“ („The Birds“), ruošia fantasmagorišką fiestą „Paukščių naktipiečiai".

Iš siaubo kino, mimų teatro, ugnies šokio, varnienos ragavimų, vintage erotikos ir gyvos, elektroninės muzikos sudarytas renginio „meniu“ pasiskirstys trijose mistiškose erdvėse.

Keramikos fabrike vyks Alfredo Hitchcocko „Paukščių" seansas, jame pamatysite, kaip žmonės tampa varnų lesalu. Paukščiai - ne tik mirties pranašai, jie ir yra pati mirtis. „Paukštis" anglų žargonu reiškia „moteris“.

Fatališka gražuolė ir būrys paukščių dar nesulaukus vidurnakčio pasiūlys tikros varnienos delikatesą, pagamintą pagal unikalų receptą, kurį sukūrė bajoras Andrius Gudžinskas -Varnaėdas, pristatysiantis pirmą Lietuvoje, Europoje ir Pasaulyje knygą „Apie tai, ko dar nekrankė varnos".

„Paukščiai – tai grožis", - prisimindamas savo vaikystės svajonę būti paukščių stebėtoju, „Paukščių naktipiečiams" elektroninį desertą paruoš Golden Parazyth.

Agresyviau nusiteikęs funk muzikos diskžokėjus Pakas, pridėjęs ranką prie širdies visiems paukščių mylėtojams pareiškia, jog yra pasirengęs priimti paukščių pasaką.

Gyvi ar mirę pasiners į sunkiai išsprendžiamus seksualinių santykių klausimus, globalias septintojo dešimtmečio permainų iliuzijas, išgyvens ekspresyvų džiazą ir mini kino teatre „Mėsos erotika" patirs šokiruojančią Russo Meyerio filmų retrospektyvą.

„Eroto“ foto ateljė paukštytės suks ratus virš pasmerktųjų galvų ir bus pasiruošusios įamžinti puotos dalyvius paskutiniam jų atminimui, prieš sulesdamos širdis ir protus.

Vien plastiniais judesiais, gestais ir veido išraiškomis kieme, tarp medžių, mimų ir ugnies šokio pasirodymas „Baimės atlygis" supurtys kiekvieno fantazijas, jausmus ir būsenas, privers pasinerti į slapčiausias ir pavojingiausias vizijas...

Visos meno formos - muzika, teatras, kinas, performansai ir menininkų instaliacijos - turės vieną tikslą – „Paukščių naktipiečių" dalyvius įsileisti į naują, neregėtą pasaulį, kuriame menas yra vienintelė neabejotinai išgyvenama realybė, priešprieša mūsų kasdienybės banalybei, kaukėms ir simuliacijai.

Specialus autobusas iš Vilniaus surinks visus pasiryžusius dalyvauti „Paukščių naktipiečiuose". Išgyvenusius parveš atgal.

Daugiau

  • informacijos.

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis