Mantas artėjančių švenčių proga jaunimui linki mesti rūkyti

Artėjant šventėms daugelis mūsų įsisuka į Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų šurmulį. Pradedame galvoti, kokius žodžius parašyti artimiesiems ir draugams, kokius ištarti, ko palinkėti vieni kitiems?

Šį kartą DELFI gatvė apibėgo populiariausias Lietuvos įžymybes ir paklausė, ko šieji palinkėtų jaunimui artėjančių švenčių proga.

Mantas: meskit rūkyti! Rūkyti visiškai neapsimoka. Tik sveikatą gadini ir pinigus be reikalo leidi. Pats džiaugiuosi, kad man pavyko mesti.

Dar patariu: nebijokite gyvenime užsiimti tuo, kas patinka, kantriai eikite pasirinktu keliu ir jums tikrai anksčiau ar vėliau pasiseks - tai išbandyta.

Agnė Petravičienė: labiausiai jaunimui norėčiau palinkėti vidinės ramybės. Šiais laikais jaunimas labai blaškosi tarp siūlomų pagundų ir vidinių, tėvų diegiamų vertybių.

Aišku, linkiu gėrio, gėrio ir dar kartą gėrio, atminkite, kad kiek duosite kitiems, tiek jums sugrįš.

Simona: man labai baisu, kai dar labai jauni žmonės, kuriems dar viskas priešakyje, per greitai pasensta. Aš palinkėčiau supratimo, kiek jie daug gali ir kiek jie daug turi.

Jaunystė yra pradžia, joje yra beprotiškai didelių ir gražių dalykų, kurie jų laukia, tereikia atsiverti, pasiruošti ir patikėti savimi. Aišku, linkiu šypsotis - visada visada padeda.

Hokšila: jaunimui labai trūksta vertybių! Bet iš pradžių palinkėsiu daug svajoti, juk žmonės gyvi vien svajonėmis, tada yra dėl ko gyventi, kovoti ir veikti. Be abejo, linkiu ir tų svajonių išsipildymo, tada būtent žmogus gyvas… Linkiu visiem mirti gyviems.

Marijonas Mikutavičius: Viešpatie, net nežinau, ko jiems dabar trūksta. Linkiu tiesiog ryžto, noro veikti ir didelio džiaugsmo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis