Padėk jai atsipalaiduoti lovoje

Jau kas kas, tačiau visos merginos žino, kaip sunku kovoti su savo kūnu. Kai kurios tvirtina, kad net neįmanoma. Atrodo, viskas puiku – atmosfera kaista, širdis ima daužytis, kvėpavimas greitėja, apima nenumaldomas geismas, norisi, kad tai niekad nesibaigtų…

Ir staiga vaikinas it neišjodytas eržiliukas puola merginą skubinti, neriasi iš rūbų, plėšia… Taip tikrai nerodoma per romantiškas melodramas. Kūnas sustingsta, mergina išsigąsta ir sutrinka.

Jei jau taip atsitinka, vaikinai, galite būti tikri, mergina tikrai neliks patenkinta jumis ir, žinoma, meilės žaidimais… Tad pats laikas jums sužinoti, ką galite padaryti, kad mergina atsipalaiduotų, nesivaržytų suartėti. Tik taip abu galėsite džiaugtis ir mėgautis meile.

Tai labai paprasta. Jei tu rūpiniesi, kad tavo partnerė patirtų malonumą taip, kaip rūpiniesi, kad pats jį patirtum, ir skaitai šį straipsnį, tai tu jau pusiaukelėje. Valio!

Pačioje seksualinių santykių pradžioje aiškiai pasakyk savo draugei, kad ji visada nesivaržydama gali tau pasakyti, kada jai skauda ar nepatogu, net, jei atrodys, kad tau tuo metu tai patinka, ir įtikink ją, kad tau nesunku sustoti arba pakeisti padėtį, kad ir ji galėtų jaustis gerai.

Taip pat pasakyk jai, kad tu nori užsiiminėti seksu tik tada, kai ir ji to nori. Nori paklausti: kas, jei tu iš tikrųjų taip negalvoji? Tuomet tu nesi dar pasirengęs rimtiems lytiniams santykiams. Traktuoti partnerę kaip asmenybę, o ne kaip objektą ar sekso žaisliuką – yra esminis rimtų seksualinių santykių bruožas.

Sekso metu uždavinėk jai klausimus. Ne sudėtingus klausimus, o tokius kaip: „ką tu jauti”, „ar tau taip patogu“, „ar reikia daugiau lubrikanto”, „kokia poza tau labiausiai patinka”, „nori, kad įsiskverbčiau giliau, judėčiau greičiau ar ne” .

Nesistenk įkišti savo penio ar pirštų, jei tavo partnerės vagina tam priešinasi arba jai akivaizdžiai tai nepatinka. Geriau ženk vieną ar kelis žingsnelius atgal: jei sunku įkišti savo penį arba jei tai sukelia tavo partnerei diskomfortą, kuriam laikui grįžk prie jos klitorio, galbūt uždėk daugiau lubrikanto arba pamasažuok jos vaginą, kol pajusi, kad vagina atsipalaidavo. Pagalvok apie švelnumą, galbūt jo reikia tavo sėklidėms ar analinei angai. Parodyk jai, ko tu nori.

Leisk savo partnerei taip pat inicijuoti seksą, taip kad tai darai tu.

Neskubėk. Suprantama, kad tu nori paskubėti dėl trumpo arba nenuspėjamo erekcijos laiko arba dėl to, kad jautiesi įsitempęs, bet, kai erekcija trumpa ir tu greitai pasieki orgazmą, kitoks seksas, rankos ir lūpos padės tau suteikti partnerei orgazmą. Tai daug geriau, nei sukelti skausmą savo partnerei.

Atmink, kad jos vaginos kanalas nėra vienintelė vieta, kurioje slypi visas seksualumas ir kuris suteikia daugiausiai malonumo. Daugumai moterų pati sueitis yra antraeilis dalykas. Skirk daugiau dėmesio visam jos kūnui – ne tik jos vaginai.

Taip pat skatink ją skirti daugiau dėmesio visam tavo kūnui ir genitalijoms – ne tik peniui, bet ir sėklidėms, tarpvietei ir analinei angai, malonumo taškams ties dubeniu – tai ne tik praturtins tavo seksualinį gyvenimą, bet ir suteiks daugiau malonumo.

Kai tavo draugai ims kalbėti visokius prasimanymus apie seksą, pavyzdžiui, kad „siaura” vagina yra ideali arba kad sueitis yra būtinas dalykas, surask būdų perduoti jiems teisingesnę, tikslesnę informaciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis