N-18: po masturbacijos - kraujas

ATSAKYMAS: pirmiausia, kūnas yra sutvertas taip, kad, kai tau skauda, tu nori skausmą nutraukti ir sustabdyti. Taigi, kitą kartą nekęsk, padarykite pertrauką, kol imsi jaustis gerai.

Pirštais atliekama masturbacija neturėtų sukelti skausmo, nes pirštai yra kur kas plonesni už penį.

Tau galėjo skaudėti dėl kelių priežasčių: tu nebuvai pakankamai susijaudinusi, taigi ir sudrėkusi, arba jūs nenaudojote lubrikanto. Dėl šių priežasčių pirštų ir vaginos trintis tau sukėlė skausmą ir nemalonius pojūčius.

Taip pat intensyvus masturbavimas galėjo net pažeisti vaginos sieneles. Galbūt vaikinas elgėsi grubiai: įsiskverbimą atliko per greitai, per giliai… Galėjo net pažeisti vaginos sieneles. Atsiradusios žaizdelės ėmė kraujuoti...

Tačiau kraujo neturėtų būti daug, kaip minėjai… Taip pat kraujas būtų pasirodęs, iškart po įsiskverbimo, ne po dienos.

Didžiausia tikimybė, kad vis tik tau prasidėjo mėnesinės. Tavo amžiuje jos gali būti dar nereguliarios. Susijaudinus organizmui, ciklas galėjo prasidėti greičiau.

Patarimas tau ir tavo draugui: bendraukite ir aptarkite, kas vienas kitam priimtina sekso metu. Ko tikitės, kas jums malonu. Privalote pasikalbėti apie tai, jog kartais tau skauda net masturbuojant. Vaikinas turi keisti taktiką.

Jei tu kada nors pamatysi kraujavimą iš karto po masturbacijos, būtinai kreipkis į medikus pagalbos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis