Jūs nuostabios: šio Zodiako ženklo merginą privaloma turėti draugių rate!

Draugės negali visą laiką būti šalia kitos, tačiau jausti - privalo. Ne veltui atsitikus komiškai situacijai ar, priešingai, liūdnam įvykiu, dažniausiai skubame apie tai pranešti geriausiai draugei. Nors ir internetiniu būdu.

Rasti draugę, kuri būtų ne tik smagi kompanionė geriant popietės kavą ir plepant apie vaikinus, nėra lengva. Bet visada galima jos pasidairyti! Žinoma, dažniausiai mes nesąmoningai renkamės drauges, tačiau prieš pradedant geriau viena kitą pažinti kaip draugėms, atkreipk dėmesį į būsimosios draugės Zodiako ženklą. Idealiausia, jog ji būtų gimusi po... ŠAULIO Zodiaku!

Jei atvirai, nežinome labiau atsidavusios ir nuoširdesnės asmenybės kaip Šaulė. Ir dar pačios nuotykingiausios ir juokingiausios! Tvirtos draugystės pamatai - paprastumas, kurio Šaulėms taip pat nestinga. Šaulės nepaiso titulų, pozicijų ar populiarumo - jos mielai bendrauja su kiekvienu ir taip sužavi visus. Dažniausiai tai lengvai į savo gyvenimą žmonės įsileidžiančios merginos, vis dėlto jos atsirenka, su kuo tapti geriausiais draugais. Nori sužinoti, kas tavęs lauktų, jei turėtum draugę, Šaulę?

Net pavargtum juoktis. Šaulės į gyvenimą žiūri pro paprastumo ir humoro prizmę. Gal net labiau pro pastarąją, todėl su jomis visada smagu. Kai būtina, Šaulės gali pabūti rimtos, susikaupusios, tačiau dažniausiai į visas gyvenimiškas bėdas žvelgia su humoru. Tai joms padeda išlaikyti puikią vidinę būseną.

Visada rastum su kuo paplepėti. Draugystė Šaulėms lyg oras, nes negali be susirašinėjimo su draugėmis ištverti nė dienos. Net jei draugės yra kitose miestuose, visuomet susirašote, susiskambinate bei stengiatės palaikyti ryšius

Galėtum jaustis laisva. Šaulėms nerūpi jų draugų finansinė padėtis ir nė motais, ką vakarėlyje šie prisišnekėjo vakar. Tai be galo tolerantiškos asmenybės, kurios sugeba įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalumą.

Jaustumeisi tarsi bendraudama su psichologe. Neretai draugams dažniausiai vengiame skųstis ir pasakoti tai, kas mus skaudina ar erzina. O Šaulės yra tie žmonės, kurie daugelį skatina atsiverti ir gali palaikyti net sunkiausiu gyvenimo momentu

Niekada netektų pajusti kartaus pavydo jausmo. Pavydas Šaulių gyvenime paprasčiausiai neegzistuoja, o tai svarbus faktorius, lemiantis ilgą moterišką draugystę

Galėtum šnekėti BET KĄ. Mes rimtai. Dažniausiai daugelis šalia Šaulių jaučiasi taip, lyg jų nebūtų. Šalia jų galima pasakyti toookią nesąmonę, jog ir tas, kuris pasakė, gali dėl jos susigėsti, tačiau tik ne jos.

Su jomis paprasčiausiai gera. Šaulės skleidžia nepaaiškinamai stiprų ryšį su draugėmis, kuris nenutrūks niekada

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis