Žvaigždės pataria, kaip romantiškai atšvęsti šv. Valentino dieną

Artėja šv. Valentino diena. Tą diena visi švęs: ir tie, kurie turi porą, ir tie, kurie dar tik tikisi sutikti savo svajonių žmogų. Moksleiviai dovanos vieni kitiems širdeles, jaunuoliai eis į romantišką koncertą, dovanos gėles, nuoširdžiai prisipažins, kad myli…

DELFI gatvė paklausė žvaigždžių: realybės šou „Kelias į žvaigždes 3“ nugalėtojo Anatolijaus bei rimtuolių grupės „Fuego“ narių apie meilės dienos nuotykius, žygdarbius. Žvaigždės net sutiko duoti patarimų, kaip romantiškai atšvęsti šią dieną.

DELFI gatvė: kaip švenčiate šv. Valentino dieną?

Anatolijus: Klaipėdoje su drauge.

Tomas: Valentino diena – tai dviejų įsimylėjusių žmonių diena, todėl ją visada švenčiu tik dviese, romantiškoje aplinkoje, prie taurės vyno ar šampano, žvakių šviesoje.

Jonas: paprastai koncertuojame šią dieną, todėl švenčiame tik šv. Valentino naktį. Valentino naktis būną išties šventiška... Mano gimtadienis, irgi sutampa su Valentino diena (tiksliau yra išvakarėse - vasario 13 d.) todėl dažniausiai man šios šventės neatsiskiria.

Eugenijus: kiekviena diena – Valentino diena.

DELFI gatvė: ar galite papasakoti apie romantiškiausią Valentino dieną?

Anatolijus: net neprisimenu, turbūt nebuvo.

Tomas: kiekviena Valentino diena yra savaip romantiška, todėl nenorėčiau kažkurios išskirti.

Jonas: vis tik man romantiškiausios buvo Valentino šventės mokykloje, nuo kokios aštuntos klasės, kai gaudavau ir siųsdavau laiškus su slaptais meilės prisipažinimais. Tada Valentino šventė būdavo išties ypatinga.

Eugenijus: ateinanti Valentino diena kaskart romantiškesnė už praėjusią. Reiškia, kad romantiškiausia Valentino diena dar ateityje.

DELFI gatvė: ar yra tekę būti per Valentino dieną vienam?

Anatolijus: jo, taip teko būti. Kaip jausčiausi? Kaip visada. Manau, kad šventė – ypatinga tada, kai šventi ją su mylimu žmogumi.

Tomas: žinoma, kad yra, manau, daugumai yra tekę ir per Valentino dieną būti vienam (šypsosi).

Jonas: gal kokį vieną kartą....

DELFI gatvė: kaip nustebinate savo širdies drauges per Valentino dieną?

Anatolijus: paslaptis (šypsosi).

Tomas: padovanoju kokią subtilią dovanėlę, tarkime, gražius apatinius arba dar ką nors subtilesnio.

Jonas: svarbiausias atributas - meilės laiškas. Toks laiškas, kurio paprastai nerašytum. Aišku, dovanos ir ypatingas dėmesys yra neatskiriama meilės dienos dalis. Šiais metais, kadangi po darbų grįžtu vėlai, organizuosiu naktinę iškylą.

DELFI gatvė: kaip švęsdavote jaunystėje Valentino dieną?

Anatolijus: jaunystėje švęsdavau linksmiau negu dabar.

Tomas: na, aš kadangi dar save laikau jaunu, tai galiu pasakyti tik kaip švęsdavau vaikystėje. Ogi prisiklijuodavome širdelių visur, kur tik įmanoma: ant veido, ant drabužių. Kas daugiau prisiklijuodavo, tas būdavo „kietesnis“ (juokiasi).

Jonas: na, jaunystė, man dar tęsiasi. Švenčiu įvairiai, tačiau svarbiausia - dėmesys savo merginai. Tą dėmesį kiekvieną kartą parodau vis kitaip. Šiaip dabar Valentino diena ateina į mano namus, kur kas dažniau nei vieną kartą per metus. Stengiuosi gyventi taip, kad visi metai būtų lyg viena nesibaigianti Valentino diena.

DELFI gatvė: ar daug gaudavote meilės laiškelių, širdelių mokykloje?

Anatolijus: daug gaudavau bei pats rašydavau mergaitėms laiškelius. Bet vyresniuose klasėse neberašydavau, nes gauti – maloniau nei pačiam rašyti.

Tomas: tiesą pasakius, mokykloje aš iš panelių labai daug dėmesio nesulaukdavau, nes paaugliams klasikinis dainavimas - kažkas labai keisto ir jiems tai tiesiog būdavo juokinga. Bet iš gretimos mokyklos, kurioje dažnai koncertuodavau, meilės laiškelių ir širdelių gaudavau tikrai daug.

Jonas: kiekvienais metais skirtingai. Tačiau visada gaudavau po vieną tikrai ilgą laišką - prisipažinimą. Tik gaila, kad niekada nebuvo parašytas vardas. Belikdavo tik spėlioti (šypsosi).

DELFI gatvė: kas jums yra romantika?

Anatolijus: graži muzika, židinys, bei mylimas žmogus šalia.

Tomas: romantika – tai ne tik vakarienė žvakių šviesoje, romantika gali būti ir kopiant į kalną, nardant ar darant kaskadinius triukus. Romantika yra tada, kai du žmonės visiškai atsipalaidavę nuo buitinio gyvenimo rūpesčių, būna mintimis ir žodžiais tik vienas su kitu.

Eugenijus: tai laiko leidimas su mylimu žmogumi, nepriklausomai, kur esi.

DELFI gatvė: kas jums yra meilė?

Anatolijus: meilė – tai nepaprastas jausmas.

Tomas: meilė yra tada, kada gali viską padaryti dėl mylimo žmogaus.

Jonas: visų pirma aš skiriu meilę ir įsimylėjimą. Paprastai, mes painiojame ilgiau užtrukusį susižavėjimą su meile. Man meilė - būtinybė būti kartu. Kartais atsiranda žmogus (atpažinti tą žmogų užtrunka įvairiai: nuo vienos akimirkos iki viso gyvenimo), kurio kelias sutampa su manuoju, kurį galiu įsimylėti, gerbti, prisiimti atsakomybę, prisirišti. Svarbiausia, prieš kurį galiu prisiekti. Na, o trumpiau – meilė, kai sunku būti be to žmogaus, kurį myli.

Eugenijus: kai dviejų žmonių mintys, bei gyvenimo mąstymas juda viena kryptimi.

DELFI gatvė: gal galite patarti jaunuoliams, kaip jie galėtų atšvęsti linksmai ir romantiškai Valentino dieną?

Tomas: čia kiekvienas pagal savo pomėgius. Bet svarbiausia, kad abiejų žmonių pomėgiai sutaptų.

Jonas: visų pirma, galėčiau patarti švęsti Valentino dieną nebūtinai vasario 14 dieną, o kur kas dažniau. Aš manau, kad brangūs koncertai, programos, restoranai ir dovanos, negarantuoja geros ir romantiškos Valentinos dienos. Svarbiausia, kad visi norėtų ir stengtųsi sukurti romantišką šventę vieni kitiems, o ne lauktų, kol kažkas tai padarys už juos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis