N-18: pirmas kartas gali būti nuostabus

KLAUSIMAS: perskaičiusi kelis jūsų straipsnius apie pirmąjį kartą, aš supratau, kad viskas bus ne taip, kaip tikiuosi, ir kad pirmasis kartas nėra toks svarbus, kaip visiems atrodo.

Bet aš labai norėčiau, kad mano pirmasis kartas būtų ypatingas. Nebūtinai tobulas, bet įvykis, kurį su malonumu vėliau prisiminčiau. Ką galėčiau padaryti ar turėčiau žinoti, kad jis būtų ypatingas?

ATSAKYMAS: tai priklauso nuo to, ką turi omenyje, sakydama „ypatingas”.

Mes visi esame labai skirtingi, ir labai skiriasi tai, kas mums atrodo reikšminga, ypatinga. Nieko nežinodama apie tave, nežinodama, ką tau reiškia „ypatinga“, negaliu atsakyti į tavo klausimą. Tai tavo kompetencijos sritis.

Daugumai žmonių „ypatinga” reiškia būti su žmogumi, su kuriuo jie tuo metu nori būti, arba su tuo, kuris jais rūpinasi ir kuriems jie jaučia stiprų seksualinį potraukį.

Kai kuriems pirmasis kartas turi reikšmę tik tam tikrų santykių kontekste. Dar kitiems tai - ypatinga diena, kai partneriai daro kartu tai, kas jiems abiem patinka, visai kaip iškylauja, užsiima menu, dirba savanoriais arba eina pasivaikščioti.

Kitiems ypatingas yra spontaniškumas ir tai, kad du žmonės tuo pačiu metu nori to paties ir surizikuoja tai padaryti. Galbūt per savo pirmąjį kartą tu norėsi būti ypatingoje vietoje, gal norėsi, kad viskas būtų daug paprasčiau, neformaliau arba atvirkščiai, norėsi, kad prieš tai pasakytumėte vienas kitam kažką labai reikšmingo.

Kai kuriems žmonėms, prieš pirmą kartą, yra labai svarbu, kad juos su partneriu sietų tam tikri įsipareigojimai, nesvarbu, ar tai būtų vedybos, ar monogamija ar tiesiog garsiai išsakyti rimti ketinimai.

Kai kurie žmonės traktuoja pirmąjį kartą kaip naujos kelionės pradžią arba įsipareigojimą visam gyvenimui. Kitiems - seksas pirmą kartą yra ypatingas, nes jis įvyko netikėtai, nesuplanavus, užmezgus trumpalaikius santykius.

Tu gali suplanuoti savo pirmąjį kartą. Gali suplanuoti visą dieną ar savaitgalį, kai pirmą kartą užsiimsi seksu. Žinoma, visada gali pradėti lyti, kai buvo suplanuota išvyka lauke, arba kai ateis laikas mylėtis, vienas asmuo vis tik pajus, kad tam netinkamas laikas.

Nors seksas gali suartinti žmones, kartais jis gali juos ir išskirti. Atmink, kad yra labai nedaug dalykų, kuriuos gali kontroliuoti tokioje situacijoje. Daugiausia, ką gali apmąstyti, tai jūsų ketinimus, požiūrį į seksą.

Vis dėlto, jei turi idėjų, kaip padaryti savo pirmąjį kartą ypatingu, tokiu, kokio tu norėtum, pasikalbėk su savo partneriu apie tai.

Pagalvokite kartu: paklausk jo, kas jam padarytų pirmąjį kartą ypatingu. Būkite kūrybingi. Išreikškite save ir savo santykius originaliai. Pvz., jūs galėtumėte iš anksto parašyti vienas kitam laiškus ir po sekso kartu juos perskaityti arba, kai pradėsite gyventi seksualinį gyvenimą, susirašinėti apie savo seksualinį gyvenimą laiškais.

Tu gali pabandyti suplanuoti pirmąjį kartą tada, kai galėsite lovoje kartu praleisti visą naktį. Arba gal jūs sugalvosite kokį nors originalų kodinį žodį ar frazę, kurią abu pasakysite, kai ateis laikas ir vienas iš jūsų pajus, kad dabar tinkamas metas seksui, o kitas pakartos tą frazę, jei jausis taip pat.

Tą įsimintiną dieną jūs galite atnešti vienas kitam po dovanėlę, kad atšvęstumėte jūsų seksualinių santykių pradžią. Jūsų dovanėlė galėtų simbolizuoti tai, ką jūs norite pasakyti savo partneriui.

Mėgaukitės tuo: juk tai, kad seksas yra reikšmingas, nereiškia, kad jis negali būti smagus.

Vis dėlto kai mylisi du neturintys tokio pobūdžio patirties žmonės yra ne tiek svarbu, kad tai būtų ypatingas seksas, daug svarbiau, kad jis būtų saugus.

Aš kalbu apie tai, kad jūs abu turite to geisti ir užsiimti seksu tik tada, kai abu to norite, kai jus sieja santykiai, kai jaučiatės mylimi ir gerbiami, kai jūs pasirūpinate apsaugos priemonėmis ir mokate jomis naudotis.

Kiti pasiruošimo pirmajam kartui ženklai yra tai, kad pažįstate savo ir savo partnerio kūną – tas pats taikoma ir tavo partneriui – kad jūs abu darote tai, kas jums fizine prasme teikia malonumą, abu turite realistinius lūkesčius ir jaučiatės esantys tam visapusiškai pasiruošę.

Teisingai – daugumos žmonių lūkesčiai dėl sekso neatitinka realybės, bet atmink, kad tai nereiškia, kad kartais lūkesčiai nepasiteisina. Bus daug lengviau, jei paruoši save tam, kad kažkas gali neatitikti tavo lūkesčių.

Aš patarčiau tiesiog pasiruošti būti nustebintai: negalvoti, kad seksas bus blogesnis ar geresnis nei kitų, o tiesiog stengtis, jei gali, neturėti jokių lūkesčių ir būti atvira savo unikaliai patirčiai.

Iš tikrųjų nesvarbu ar tai tavo pirmas ar 201-as kartas, jei seksas tau ir tavo partneriui reiškia tą patį, jei tai seksualinė išraiška to, ką jums reiškia jūsų santykiai ir ką jūs vienas kitam jaučiate, jei tai yra tai, ko jūs abu norite ir jaučiate esantys tam pasiruošę, ir ypač jei jus sieja rimti tarpusavio santykiai, tuomet seksas, kaip ir visa kita gyvenime, kas kartą gali būti vis kitoks ir patirtis nelygi patirčiai.

Seksas ne visada yra malonus: kartais tai panašiau į gremžimą, kartais jis yra romantiškas, o kartais jis yra tiesiog gyvuliškas ir paprastas. Visi šie variantai yra geri. Du žmonės gali net sustoti mylėjimosi įkarštyje, nes tą dieną tiesiog nesiseka, bet tai nereiškia, kad seksas tampa mažiau reikšmingu.

Jei tu ir tavo partneris žiūrėsite į seksą rimtai, tuomet jums nereiks daug stengtis, kad jis būtų ypatingas. Du žmonės, kurie tuo pačiu metu nori vienas iš kito to paties ir pasitiki vienas kitu, ieško malonumo vienas kitame ir mėgaujasi vienas kitu, jaučia trauką vienas kitam, jau vien tai savaime yra nuostabu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis