Ar jis mane mylės po to, kai pasimylėsime?

KLAUSIMAS: su vaikinu draugaujame jau dvejus metus, tačiau esame ant išsiskyrimo slenksčio. Manau, skyrybų pagrindinė priežastis, kad mes dar nesimylėjome, todėl aš jam pradedu nebepatikti.

Tačiau dabar aš jau esu pasiruošusi pasimylėti ir žinau, kad aš tikrai jį myliu. Baisiausia problema, kad jis nori susitikinėti su kitomis merginomis.

Noriu paklausti: jeigu mes turėsime lytinių santykių (mes vienas kitą mylime, nors šiuo metu jo meilė man ir nėra romantiška) ar yra šansas išsaugoti mūsų draugystę?

Aš žinau, kad vyrų ir moterų požiūris į seksą yra skirtingas. Taigi, ar vaikinas nustos žiūrėti į kitas, jei aš jam „duosiu“? Ar jis vėl mane romantiškai pamils?

ATSAKYMAS: tai, apie ką dabar kalbėsiu, turi įsikalti į galvą: vaginalinis lytinis santykiavimas su vyru nėra būtinas, siekiant emocinio ar fizinio pasitenkinimo, o juo labiau santykiavimas tikrai negelbsti žmonių santykių.

Tu gali jam pažadėti „duoti“, kaip pati sakai, ir jis su tavimi pasiliks dar porai savaičių, ar verta? Jei žmogaus meilė blėsta, tik viena iš kelių priežasčių gali būti seksualinių santykių trūkumas.

Mylintis žmogus, gali laukti tiek, kiek tau reikia, jis nereikalauja su juo mylėtis, mainais už tai dovanodamas meilę. Meilė, kaip žinai nėra savanaudiška.

Žinoma, lytiniai santykiai ir intymumas dviejų žmonių santykiams, kurie pagrįsti pagarba bei pasitikėjimu, gali būti nuostabiausia patirtis gyvenime.

Tačiau kai žmogus susiduria su sunkumais, kai jį ima kankinti abejonės, jis dažniausiai mąsto stereotipiškai. Kodėl nepagalvoji, kad jūsų santykiams trūksta romantikos, nuotykių, iššūkių. Galbūt tu dar ne viską žinai apie savo vaikiną.

Kodėl iš karto manai, kad blogų santykių pagrindas – sekso nebuvimas? Ar dėl to, kad visi mokykloje, draugų rate tik ir kalba apie seksą?

Tai nebūtina sekti kitų pėdomis. Jei vaikino meilė atvėso be sekso, ji tikriausiai atvės ir mylintis. Santykių griuvimo priežastis slypi kitur. Kur? Tau teks išsiaiškinti pačiai.

Tu minėjai, kad tavo vaikinas nustojo tave mylėti, nes tu su juo nepasimylėjai ir jo jausmai tau atšalo. Ką tai reiškia? Ar jis tau išsipasakojo, ką jaučia? Ar jis pasakė, kad jam trūksta sekso? Jei taip, jis nėra pakankamai subrendęs partneris tau, nes subrendęs partneris laukia, kada jūs abu būsite pasiruošę.

Tinkamas partneris mokosi kalbėtis apie jausmus bei poreikius ir apie jūsų abiejų pasiruošimą lytiniams santykiams, paaiškina, kaip jo poreikiai susiję su jūsų draugyste ir siekia kompromiso.

„Jokio sekso, nemyliu tavęs, iki pasimatymo,“ – tai nesubrendusio žmogaus žodžiai, kuris nepasirengęs rimtai draugystei. Jei esi pasirengusi lytiniam gyvenimui ir atsakingiems dviejų žmonių santykiams, pasiieškok labiau subrendusio partnerio.

Taigi, trumpai, geriausia tau būtų tokį vaikiną pasiųsti kuo toliau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis