Kviečia XI-oji respublikinė Studentų politologijos olimpiada

Š.m. kovo 20 d. prasideda XI-oji Studentų politologijos olimpiada, kurioje kviečiami dalyvauti visų Lietuvos aukštųjų universitetinių mokyklų studentai. Pirmojo turo darbus, reikalaujančius teorinių politikos mokslo žinių, jie galės rašyti keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

XI-oji Studentų politologijos olimpiada, organizuojama Akademinio politologų klubo (APK), Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (VDU PMDF) bei Užsienio reikalų ministerijos (URM), šiemet yra skiriama NATO įkūrimo 60-ųjų metinių progai pažymėti.

Neeilinė sukaktis ir pasufleravo renginio temą: „Europa po II pasaulinio karo. NATO įkūrimas ir raida“.

Kaip ir kasmet, olimpiada vyks dviem turais. Pirmajame varžysis visi norą pareiškę studentai, atvykę į vieną iš pasirinktų 4 Lietuvos miestų. Čia jiems raštu bus pateiktos politikos mokslų ekspertų ir dėstytojų parengtos teorinės užduotys.

Antrasis turas prasidės š.m. balandžio 10 d. Kaune, kur kompetetingų vertintojų atrinkti finalistai rungsis, spręsdami ne tik teorijos klausimus, bet ir taikydami turimas žinias praktiškai, t.y. debatų forma.

Finalinio etapo vertinimo komisijoje dalyvaus Pirmasis Atkurtos Lietuvos Užsienio reikalų ministras Algirdas Saudargas bei žymus visuomenės veikėjas Leonidas Donskis.

Nugalėtojui/-ai jie įteiks Studentų politologijos olimpiados taurę, o kitiems laureatams - rėmėjų prizus bei atminimo raštus.

Akademinis politologų klubas – tai visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija, įkurta 1995 m. ir vienijanti Lietuvos aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų studentus bei dėstytojus.

Nuo 1998 m. organizuojama Studentų politologijos olimpiada greitai įgavo pripažinimą akademinėje bendruomenėje ir tapo vizitine APK kortele.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis