Kaip žinoti, ar tu patinki vaikinui?

Jei įdėmiai stebėsi vaikinus ir atkreipsi dėmesį į jų elgesio detales, greitai išsiaiškinsi, ar vaikinui patinki. Kai kurios jo elgesio detalės, kurias jis kartais stengiais maskuoti, išduoda, kad jis tavimi susidomėjęs. Kokie tai veiksmai? Skaityk straipsnyje.

Spoksojimas

Jeigu vaikinas domisi mergina, jam niekaip nepavyksta nusukti nuo jos akių. Jo dėmesį patraukia kiekviena detalė: kaip tu žiūri, ką esi apsirengusi, kaip judi, kaip bendrauji. Jis visą laiką nori tave stebėti. Pastebi tai? Galbūt jis tiesiog tave įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio.

Nusišypsojimas „atgal“

Jeigu tu pastebi, kad jis į tave žiūri, ir kai jūsų akys susitinka, jis paprasčiausiai nusišypso – tai ženklas, kad tu jam „kritai į akį“. Žinoma, jeigu taip atsitiko tik vieną kartą, tai gali nieko nereikšti, tačiau, jei kelis ar net daugiau kartų – tu jam tikrai patinki.

Žiūrėjimas šalin

Vaikinas, kuris yra drovus ir užsisklendęs, dažniausiai nusuka akis kiekvieną kartą, kai tik jūsų akys susitinka. Toks akių nusukimas gali pasireikšti staigiu jo galvos nuleidimu, akių nudelbimu. Palauk kelias minutes ir vėl žvilgtelėk į jį, pati įsitikinsi – jeigu vėl „prigausi“ jį žiūrintį į tave – tu jam tikrai patinki.

Taip pat tu paprasčiausiai gali paprašyti savo draugių, kad jos atkreiptų dėmesį, ar tikrai jis tave stebi. Nes jeigu tu jam tikrai labai patinki, jam bus nė motais, kad kiti žmonės pastebi jį, žiūrintį į tave.

Akių kontakto ir bendravimo vengimas

Kartais, kai vaikinas vaidina, jog tu jam nerūpi, kai esi netoli jo, gali reikšti, kad tu jam patinki. Taip gali nutikti todėl, kad savo būvimu tu jį trikdai. Pasistenk išlaikyti šiokį tokį atstumą ir stebėk, ar jis vėliau vėl „spoksos“ į tave.

Suras tave minioje

Viena yra, kai vaikinas žiūri į tave tik tuomet, kai tu esi vienintelė kambaryje ir visai kas kita, kai esi minioje. Jeigu jis tave pastebi, kai aplink daug žmonių, „išskiria“ iš minios – jis tave įsimylėjęs.

Erzinimas

Kai kurie vaikinai tiesiog neranda būdo, kuriuo galėtų išreikšti savo jausmus, susižavėjimą. Dažnai jie net patys nesuvokia, kas su jais vyksta.

Vaikinai norėtų prisipažinti merginai apie savo jausmus, tačiau nežino, kaip tai padaryti, todėl griebiasi erzinimo.

Tuo metu, kai būsi nusiminusi dėl jo elgesio, kai manysi, kad jis tavęs nekenčia, todėl taip užgaulioja, pabandyk suprasti, kad tai - tam tikra meilės išraiškos forma. Pasistenk „atsikirsti“. Žaismingas kivirčas – tai puikus būdas flirtuoti su vaikinais.

Jeigu vienas ar keli jo draugai pradės daugiau su tavimi bendrauti, tai bus ženklas, kad vaikinas galbūt paprašė draugų su tavimi pasikalbėti ar kaip kitaip išsiaiškinti, ar tau jisai patinka.

Viskas, ką tu jiems pasakysi bus perduota jam. Tuomet, kai jis įsitikins, kad ir tau jis patinka, pats galiausiai tave užkalbins.

Dėmesio rodymas tavo draugėms

Dažnai vaikinas, kuriam tu patinki, nepastebimai pradeda rodyti dėmesį kitoms tavo draugėms, bet tik ne tau. Taip elgdamasis, jis dažniausiai nori sužinoti, ar jis tau patinka ir paprasčiausiai tokiu būdu būna arčiau tavęs, stengiasi geriau tave pažinti.

Meilumas

Jeigu tu suteiki vaikinui galimybę, jis pradeda tau meilintis, pavyzdžiui, jis gali pasisiūlyti palaikyti sunkius daiktus, kuriuos neši, praleisti pirmą praeiti pro duris, ar panašiai. Jis gali pasiūlyti nusirašyti namų darbus arba papasakoti, kokios užduotys buvo kontrolinio metu.

Stengimasis

Vaikinas, stengdamasis laimėti tavo dėmesį, kartais persistengia. Tai gali pasireikšti įkyrumu, kartais visai netaktiškais pasisakymais, nesuvokiamu humoro jausmu, per dideliu susireikšminimu, savo atletiškumo demonstravimu. Viskas, ką jis daro, gali tau atrodyti juokingai ir teatrališkai, tačiau tai tik pastangos būti pastebėtam.

Išvados

Kaip sužinoti, ar tu vaikinui iš tikrųjų patinki? Stebėk išvardintus ženklus, vaikino elgesį, reakcijas į tave. Jeigu trokšti būti visiškai tikra jo jausmais – tiesiog paklausk jo arba jo draugų. Tik taktiškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis