N-18: kaip seksas keičia santykius?

KLAUSIMAS: man 21 metai, mano vaikinui taip pat. Manau, abu esame subrendę ir apsisprendę būti kartu. Tačiau yra viena problema. Mes dar nesimylėjome.

Taip, buvo daug atvejų, kada sekso preliudijos baigdavosi oraliniu seksu, glamonėmis, tačiau niekada neleidau jam įsiskverbti.

Manau, kad esu pasirengusi suartėti, tačiau labai bijau psichologinių pokyčių po pasimylėjimo.

Šiuo metu mūsų kalbos su vaikinu sukasi tik apie seksą.

Matau, kaip jis nerimauja, tampa irzlesnis. Paskutinį kartą, kai glamonėjomės, jis buvo labai „konkretus“, netiesiogiai leido man suprasti, kad nori tik pasitenkinti ir daugiau nieko.

Mane tai labai suglumino. Gal galite man paaiškinti, kodėl mane taip trikdo mylėjimosi faktas?

ATSAKYMAS: prieš atsakydama į tavo klausimą noriu tave padrąsinti. Tavo jausmai ir išgyvenimai visiškai natūralūs, nepriklausomai nuo tavo amžiaus.

Kai kalba pasisuka apie lytinius santykius, baimė, kad nuoširdūs santykiai su vaikinu gali pasikeisti, kaip tik ir rodo tavo brandą.

Pirmieji lytiniai santykiai gali paveikti tolesnius santykius su partneriu ir teigiamai, ir neigiamai. Dabar jau tu pati pastebėjai, kaip keičiasi jūsų santykiai, vos priartėjus minčiai užsiimti seksu. Vaikinas, tavo žodžiais tariant, tapo irzlus ir nekantrus.

Tu nesijauti su juo jaukiai, kai jis skuba, kai nesirūpina tavo patiriamu malonumu. Jei manai, kad tai tik įtampa, tu klysti. Vaikiną trikdo ne tai, kad tu „neduodi“, jį trikdo, kad jo jausmai tau keičiasi, o to seksas neišgelbės.

Turi žinoti, kad, jei vaikinas tapo grubus su tavimi besiglamonėdamas, jis taip pat gali negražiai su tavimi elgtis, kai judu mylėsitės jau nebe pirmą kartą.

Vaikino grubumas niekaip nesuderinamas nei su stresu, nei su begaliniu noru su tavimi suartėti. Jei jis prikaišioja tau tavo nepasirengimą seksui, jis sekso nėra vertas.

Pirmiausia, ką tau patarčiau, tai atvirai pasikalbėti apie paskutinį mylėjimąsi su vaikinu. Išsakyk jam savo abejones, pasakyk, ką jauti ir dėl ko jaudiniesi.

Papasakok, kad ne tik nėštumas tave jaudina, tai tau naujas gyvenimo etapas, kurį tu labai sureikšmini. Pasistenk, kad jis suprastų tavo mintis ir lauk atsakymo iš jo.

Vertėtų paklausti, kodėl jam seksas toks svarbus, ar tai viskas, ko jis iš tavęs trokšta, ar negali palaukti? Jei sulauksi nenuoširdaus ir tavęs neįtikinančio atsakymo, galėsi spręsti ar tęsti santykius.

Tai, kad tu labai sureikšmini lytinius santykius su įsiskverbimu į tavo vidų, nėra nieko stebėtino. Tai atsitinka tik kartą gyvenime ir dažniausiai tada, kada puikiai suvoki tai atliekanti.

Tai paprastai būna sąmoningas sprendimas, jis ne tik susijęs su tavo emocine būkle, tai kultūrinis elementas, kuris siejamas su moteryste, nėštumu, su atsidavimu, moters misijos pradžia.

Seksas nėra tik dalykas ar reiškinys, kurio tu nori arba ne. Tai santykių tarp dviejų žmonių pakopa, kuri yra tiek fizinės, tiek emocinės prigimties.

Seksas, susijęs su daugybe lūkesčių, susikurtų ir iš kitų žmonių perimtų patirties modelių. Tu gali viltis dalykų, kuriuos girdėjai iš draugės arba skaitei knygose. Turi susitaikyti su mintimi dar prieš seksą, kad jis nebus tobulas, nebus toks, kokį tu vaizduojiesi.

Tavo pirmas kartas nebus unikalus, net tuo atveju, jei tau labai skaudės ar ne viskas vyks sklandžiai. Turi pasiruošti tave aplankysiančiam nevilties ir nusivylimo jausmui, jei vaikinas padarys kažką netikėtai arba tu sulauksi kritikos.

Turi suprasti, kad tavo ir vaikino lūkesčiai, susiję su seksu skiriasi. Abu esate suformavę skirtingus pirmojo sekso scenarijus, taigi, gali būti sunku derintis prie partnerio troškimų.

Turi suprasti, kad seksas ne tik artumas ir intymumas, kurie tau tokie svarbūs. Tai ir aistra bei nežabotas geismas. Tai kur kas svarbiau vaikinams nei tau, tad būk pasiruošusi, kad ne viskas bus taip romantiška. Jei tave tai gąsdina, tai tik patvirtina faktą, kad dar nesi tam pasirengusi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis