Kokia turi būti tobula mergina?

Taigi, tu oficialiai „vadiniesi“ mergina, turi vaikiną. Labai jį myli ir negali atsidžiaugti, kad galiausiai jūs – tikra pora. Tačiau ką iš tikrųjų reiškia būti pora ir būti gera mergina vaikinui?

Kaip tinkamai išreikšti savo meilę be žodžių? Pateikiame keletą patarimų, kuriuos turėtumei žinoti, jeigu trokšti būti gera mergina savo vaikinui, išlaikyti jūsų draugystę, puoselėti ją ir kurstyti meilę.

Pasitikinti

Būdama mergina privalai pasitikėti savo vaikinu. Jeigu pavydi jo kiekviename žingsnyje, negali vadintis jo mergina. Tai reiškia, kad privalai leisti jam vykti į „vaikinų vakarėlius“ neprieštarauti, kai jis bendraus su kitomis merginomis. Pavydas – tai blogio demonas, todėl neleisk jam tavęs kontroliuoti.

Romantiška

Vieni pagrindinių skirtumų tarp draugės ir trokštamos merginos – romantika, intymumas. Aišku, tai visiškai nereiškia vien sekso. Būdama vaikino mergina, tu neprivalai tenkinti seksualinių jo troškimų. Tavo tikslas – tapti jo svarbiausia drauge. Būk truputį romantiška: laikyk jo ranką, rašyk meilės laiškelius, kalbėk apie jūsų santykius.

Draugiška

Jei esi mergina, turi būti ir vaikino draugė. Pabandyk suprasti savo vaikiną, rimtai pasikalbėk apie jo tikslus ir interesus. Domėkis jo mokslais, darbu, hobiu, pomėgiais. Žiūrėk, kai jis žaidžia kamuoliu, groja gitara ar veikia tai, kas jam labiausiai patinka. Taip tu jį geriau pažinsi, o jis pripras prie tavo buvimo šalia.

Bendraujanti

Kiekvienas bendravimas yra skirtingas. Kalbėjimasis yra viena iš svarbiausių bendravimo formų. Pasistenk, kad jūsų bendravimas būtų paprastas, atviras, be pykčių, be ketinimo kažką nuslėpti, nuoširdus. Neatsiverk per greitai ar per daug, tačiau būk įsitikinusi, kad daliniesi su savo vaikinu savo rūpesčiais ir jausmais.

Pagarbi

Jeigu tu visuomet stengsiesi ne tik dėl savęs, bet ir dėl vaikino, taip išreikši savo pagarbą jam. Guosk savo vaikiną taip, kaip norėtum, kad jis tave guostų. Kalbėk mandagiai, rodyk susirūpinimą bei susidomėjimą. Stenkis dėl jo, išgyvenk dėl jo nesėkmių, patark, kai jis bus susirūpinęs, apkabink, kai jis to norės, pralinksmink, jei jis liūdi.

Būtent tokios merginos nori kiekvienas vaikinas. Jei ji ir draugiška, ir gerbia savo antrąją pusę, moka užjausti ir linksmintis, jei su ja gera kalbėtis, gera keliauti – jos grožis niekada nebus pats svarbiausias kriterijus, renkantis ilgalaikę draugystę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis