Mamai Rock'n'roll vaikinas buvo įvaizdžio dalis

Mamą Rock'n'roll visada galima išvysti linksmą, energingą, dainuojančią nuotaikingas dainas, apsirengusią spalvingais drabužiais. Ji niekada nesivelia į skandalus, nes ir be jų ji žmonių mylima.

Ar tai reiškia, kad TV laidos „ Nerealieji“ žvaigždė visada laiminga ir savimi patenkinta? Toli gražu ne…

DELFI gatvė nustėrusi klausė Mamos Rock'n'roll pasakojimo apie karjeros pradžią, vyrus, pirmąją meilę, kilogramus, dietas ir figūrą.

Iš karaokės į sceną

Prieš keletą metų linksmoji Laima Tamulytė pasivadino Mama Rock'n'roll slapyvardžiu, ne dėl to, jog norėjo pradėti dainininkės karjerą. Vesdama karaokės vakarus, publikai ji norėjo prisistatyti skambiu vardu.

Vedant renginius ją pastebėjo muzikos prodiuseris, kuris jai pasiūlė tapti dainininke.

„Pačiai nebūtų neužtekę drąsos net pasvajoti apie tai, jog galiu būti dainininke. Karaokės vakarai buvo vienintelė galimybė pakankinti kitų dėmesį ir klausą. Net pati nusistebėjau, kai ten buvau išgirsta ir pastebėta. Likimas, kaip pasakytų kiti,“ – pasakoja dainininkė.

Atlikėja specialiai nekoregavo savo sceninio įvaizdžio. Ji nesitarė nei su kandžiu stilistu Mantu Petruškevičiu, nei su kitais mados žinovais. Laima įsivaizdavo, jog ta Mama Rock‘n‘roll turi likti tokia pat, kokia buvo „Brodvėjaus“ laikų karaokės žvaigždė.

Karjeros pradžioje Mamai Rock'n'roll sunkiausia buvo išlikti savimi ir nepasiduoti užgriuvusiai pašaipų lavinai. Pašaipų Laima sulaukdavo ne tik iš muzikos ekspertų, klausytojų, internete plito apkalbos apie atlikėjos dainas, išvaizdą.

Bet dainininkė neišsigando piktos žmonių kritikos, ji su tuo susitaikė, dabar toliau dainuoja, leidžia albumus, filmuojasi laidose: „Jaučiuosi scenoje ne tik „savo rogėse“, bet jaučiu beprotišką pasitenkinimą, dainuodama žmonėms“.

Žvaigždžių ligai neliko laiko

Atlikėja neigiamai vertina tuos scenos kolegas, kurie viešai įžeidžia žmogų, fotografuojasi erotinėmis fotosesijoms, kuria skandalus, kad būtų pastebėti. Mama Rock'n'roll taip negalėtų pasielgti.

Jai net negrėsė susirgti žvaigždžių liga, nes tam ji neturėjo nei laiko, nei priežasties. Atlikėja nesureikšmina, jog ji – populiari moteris. Populiarumas jai leidžia dainuoti – to pakanka.

Lietuviškame muzikos pasaulyje atlikėja pasigenda kūrybos: „Dainininkai dainuoja ne savo kūrybos dainas, perdainuoja užsienio atlikėjų dainas”. Atlikėja mano, jog kiekvienas dainininkas ras savo klausytoją ir užteks visiems vietos pramogų pasaulyje.

„Jaunimui patariu, jog svarbiausia - ne išgarsėti, o dainuoti. Manau, visada svarbiausia – muzika,“- kalba dainininkė.

Bandė „trintis prie „chebros“

Prieš keletą metų „Raudono kilimo apdovanojimuose“ atsiimdama apdovanojimą atlikėja pasakė: „Tai ką, „kūdosios“, gaunate į kaulus?“

Tokią repliką mestelėjo, nes tuo metu bandė „trintis prie „chebros“. Bet ne dėl to, jog ji būtų panaši į lieknas dainininkes, ji ryžosi kreiptis į dietologus ir gydytojus, jog jie padėtų jai atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Atlikėja norėjo numesti svorio dėl savo sveikatos. Iki tol buvo išbandžiusi Laimos Vaikulės populiariąją kopūstų sriubos dietą. „Man žarnyną valė, pagal kraujo grupę atrinko maisto produktus, kuriuos turėjau valgyti. Net esu badavusi, tuo metu namuose buvo karas, “- pasakoja Mama Rock'n'roll.

„Mažėjant svoriui, atsirado keistas pasitikėjimas, kad galiu „nugriauti kalnus“, pražydau, pabudo moteriškumas“, - pasakoja Laima. Ji daugiau pradėjo šypsotis. Tačiau liūdesys užklupdavo kaskart, kai silpnumo minutę užsimanydavau „draudžiamo“ produkto.

„Man teko atsisakyti gazuotų gėrimų, saldumynų, žinoma, daugelio miltinių patiekalų, grietinės ir grietinėlės, majonezo, įvairiausių padažų su „spirgais“. Iš esmės teko atsisakyti gaminti patiekalus su riebalais. Geriausia, gaminti garuose arba ant žarijų.

Bet svarbiausia buvo fizinio krūvio didinimas bei rėžimas. Jokių užkandžiavimų prie televizoriaus. Lengviausia, buvo nevalgyti duonos ir pyragų. Tik su bulvėmis „griešijau“. Virtos bulvės man labai patinka,“- prisimena dainininkė.

Atlikėja svėrė 136 kilogramus, dabar ji jau neteko 60 kilogramų. Ji nesibaimina, jog su kilogramais praras gerbėjus. Juk Mama Rock'n'roll vis dar dainuoja linksmas dainas, kokias ir dainavo…

„Laimoška – ožka“

Paauglystėje atlikėja buvo aukščiausia klasėje, ji išgyveno ne tik dėl viršsvorio, bet ir dėl ūgio. Merginai nepatiko choreografijos pamokos, nes per jas reikėdavo šokti su mergaitėmis.

„Tikrai neverkiau dėl šių kompleksų, nes tam neturėjau laiko. Buvau didelė aktyvistė – lankiau chorą mokykloje, bažnyčioje, krepšinio treniruotes, teatrą, dalyvaudavau šachmatų varžybose. Be to buvau pirmūnė, tai jaučiausi labai „kieta“ mokykloje,“- pasakoja Mama Rock'n'roll .

Atlikėją bendraklasiai šaukdavo: „Laimoška – ožka“. Po vieno mokyklos karnavalo, kuriame Laima buvo persirengusi „Karlsonu“, pravardė pasikeitė. Iki dvyliktos klasės ją vadino „Karlsonėliu“.

Dainininkė nebėgdavo iš pamokų, tiesiog neidavo į jas. Kartą visą savaitę nenuėjo į mokyklą. „Visada buvau nuomonės – svarbiausia, ne pamokų lankymas, bet žinių įsisavinimas. Dažnai mokiausi savarankiškai.“

Vaikinas buvo įvaizdžio dalis

Dainininkę pirmoji meilė aplankė ketverių metų. Ji įsimylėjo berniuką, kuris gyveno kaimynystėje. Vieną dieną įsimylėjėliai išėjo į miestą sausainių pirkti, niekam nesakę.

Tuo metu tėvai, neradę savo atžalų, vos iš proto neišėjo. Grįžę vaikai gerokai į „kaulus“ gavo.

Sulaukus trylikos Laima suprato, jog vaikiną turėti – įvaizdžio dalis, todėl vaikščiodavo į pasimatymus, nes nenorėjo jo susigadinti.

„Man patinka vyrai, kurie yra protingi, tvarkingi, rūpestingi, dėmesingi, išradingi ir šiek tiek feministai. Pamačiusi seksualų vyrą, negaliu nuo jo atplėšti akių ir kyla negerų minčių.

Nedraugaučiau su „nevalyvu“ vyru, taip pat su tokiu vyru, kuriam frazė - „o mano mama...“ būtų gyvenimo kredo,“ - kalba dainininkė.

DELFI gatvė: ką patartum merginoms, kurias kamuoja viršsvoris?

Mama Rock'n'roll: rasti priežastis, kodėl svoris auga, tada surasti specialistą, kuris pagelbėtų ir prižiūrėtų, kaip krenta svoris. Beje labai svarbu žinoti, kad „šabloninės“ dietos yra trumpalaikės ir skirtos ne viršsvoriui, bet trims – keturiems kilogramams numesti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis