N-18: „ar mes seksualiai suderinami?“

KLAUSIMAS: man 17 metų. Jau kurį laiką mylimės su vaikinu. Man tai išties patinka. Aišku, iš pradžių kaip visoms man skaudėjo, tačiau dabar jau nebe.

Mane kankina vienas klausimas, ar vaikinas man tikrai tinkamas lovoje, jei aš mylėdamasi su juo nejaučiu orgazmo.

Mane užlieja maloni vidinės šilumos banga, tačiau tai toli gražu ne tas per televiziją rodomas orgazmas, kai mergina šaukia, dreba, o vėliau nebegali pakilti nuo lovos.

Ar tai reiškia, kad mes su vaikinu nesuderinami šioje srityje? Ar tikrai orgazmo pajautimas garantuoja poros tarpusavio santykių sėkmę?

ATSAKYMAS: Visiškai ne. Noriu tai tau išrėkti - VISIŠKAI NE! Noriu kad tikrai išgirstum – „NE!“.

Seksas išvis negarantuoja gerų poros tarpusavio santykių. Seksas tėra fizinė aistra, o meilė yra visai kas kita.

Ar tau tikrai atrodo, kad pasimylėjusi su žmogumi, tu užsitarnausi jo pagarbą, draugystę, meilę, tu suteiksi jam džiaugsmo, jis ims tavimi pasitikėti, norės su tavimi vis dažniau bendrauti?

Deja, vaikinams jausmai yra nesusiję su seksu. Jei vaikinas tikrai tave myli, jis nori su tavimi bendrauti, nepriklausomai nuo to, ar tu „gera“ lovoje, ar tau dar reikia „pasitreniruoti“. Viską galima atrasti drauge, jei tikrai norisi tą žmogų išlaikyti šalia.

Taigi, išvada labai paprasta - seksas negarantuoja gerų tarpusavio santykių, nebent tarp poros daugiau nieko nėra.

Tavo amžius man sufleruoja, kad kol kas tu nesi ta egoistiška moteris, kuri nori išnaudoti vaikinus. Tu svajoji apie romantiškus pasimatymus, apie vaikščiojimą susikabinus, apie gėles ir nuoširdžius pokalbius, apie arbatos gėrimą naktimis ir slaptus laiškelius bei bučinius. Tu trokšti pažinti partnerį.

Manau, tau seksas - tiesiog viena sudedamųjų santykių dalių, kaip ir daugeliui merginų. Jei jauti, kad nepasitenkinimas lovoje lemia kažkokį santykių šaltumą, pagalvok, ar tikrai tai tik seksualinis nesuderinamumas.

Galbūt jus nedaug kas sieja, be tavo lūkesčių ir svajonių. Gal tu tiesiog labai trokšti draugauti su vaikinu, tačiau nemoki iš jo išreikalauti emocinio pasitenkinimo, o jis nė nesupranta, ko tau stinga…

Išties toks terminas kaip seksualinis suderinamumas egzistuoja. Dažniausiai ir kvapas, ir išskyros, ir partnerio sudėjimas, jo/jos seksualiniai lūkesčiai, sekso stilius, fiziniai duomenys…

Vis dėlto manau, tai nesusiję su tavo abejonėmis dėl orgazmo. Tavo amžiaus merginos paprastai nejaučia orgazmo. Tai visiškai normalu.

Neseniai pradėjusios mylėtis merginos dar tik mokosi pažinti savo kūną, seksualinius gebėjimus. Tik praėjus keliems metams susiformuoja seksualinis identitetas ir mergina gali drąsiai teigti, kas jai garantuoja orgazmą.

Ta tave užplūstanti šiluma taip pat gali būti orgazmas. Tačiau turi žinoti, kad 24 procentai moterų, pagal mokslininkų tyrimus, nei vienos, nei su partneriu orgazmo nepatiria.

Paprastai moterys orgazmą apibūdina kaip raumenų įtampos atsipalaidavimą. Tai tarsi čiaudulys. Tu labai nori nusičiaudėti, visi raumenys įsitempia, daugiau apie nieką negali galvoti, viso organizmo galios nukreiptos į tą vienintelį veiksmą – ir tada tu nusičiaudi. Panašiai būna ir su orgazmu.

O dėl vaikino, tu dar pagalvok. Ar tikrai jis tavęs vertas? Ar tik ne jis tau pripasakojo apie seksualinį suderinamumą? O kokie jūsų santykiai be lovos malonumų? Ar tu jais patenkinta? Jei ne, žinai, ką turi daryti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis