Geroms mergaitėms – dangus, o blogoms – penktadienio vakaras

Visoms labai norėtųsi, kad į kokį stebuklingą aparatą įmetus dviejų litų monetą, pavyktų gauti atsakymą į klausimą - „tai ko, po velniais, tie vaikinai nori?“

Vieni dievagojasi, kad geros mergaitės pačios seksualiausios, kiti teigia, kad ir kokia miela panelė būtų, vaikinams labiau patinka „blogiukės“, nesuvaldomos kurtizanės ir aistringos padaužos.

O vis dėlto, kas teisus? Kurios gi iš tikrųjų vaikinai nori: geros ar blogos mergaitės?

Mitų griūtis

Viena draugė kepa pyragus ir arbatą gardina imbieru, kita į virtuvę net neina, bet nevengia į lovą „įšokti“ su aukštakulniais, dar kita nuolatos zyzia, kad gauna per mažai dėmesio iš vaikino, o trečia - išeina linksmintis su draugėmis ir piktybiškai neatsiliepia į vaikino skambučius.

Moteriška... Tačiau kokia mergina bebūtų, kiekviena paslaptingai laukia penktadienio vakaro. Tarsi tą dieną bet kokie troškimai akimirksniu išsipildytų, visi santykiai būtų palaiminti sėkmei... Penktadieniais taip norisi širdyje „fejerverko“.

Jei jau trokštame sėkmingo vakaro, iš paskutiniųjų stengiamės, kad pastarasis pavyktų. Tačiau kaip elgtis, kad vaikinai susižavėtų? Kokią kaukę užsidėti?

Dauguma sakytų – „būk savimi“, tačiau kartais tas „buvimas savimi“ pradeda veržtis per kraštus (dažniausiai zyzimu), tad to nesugeba iškęsti ir stipriausi vyrai.

Tačiau aišku viena, pyragais dėmesio nepapirksi. Nors paauglystėje mamos mėgsta gąsdinti dukras, kad geras mergaites veda, o su blogomis tik linksminasi, tačiau vyrai iš prigimties – medžiotojai. Juos traukia merginos, kupinos paslapčių, iššūkių, tos, kuria nelengva prisivilioti, bet vis dėlto galima!

Nuomonės ribos

Visi vaikinai rėkia, kad labai svarbu, jog mergina turėtų savo nuomonę ir ją reikštų, tačiau vyriškas ego bet kokios merginos nuomonės vengia, ypač jei ji prieštarauja jo nuomonei...

Bet kokiu atveju, daug vaikinų sutinka, kad visai nuolankių mergaičių – nenori. Jie nori, kad mergina turėtų charakterį, nuostatas, žinoma, ne tik politikos klausimais… Ji neturi nenusileisti, tačiau leisti vyrui pasijusti eržilu.

Štai Laima taip gėdindavosi su savo mylimuoju lovoje išdykauti ir parodyti tai, ką iš tikrųjų moka, kad kai šis jos paprašydavo apsiversti, ji tik suniurzgėdavo: „Ko tu dar iš manęs nori.“

Drovumas parodyti, kas jai patinka, baimė, jog ji gali padaryti kažką ne taip - viską tik sugadino. Mergina, kurios vaikinai geidžia turi turėti ne tik nuomonę dieną pasimatyme, bet ir naktį – lovoje...

Aišku, palikdamas Laimą vaikinas aiškino, kad jų nesuderinami charakteriai, tačiau nekaltos mergaitės įvaizdis santykių taip pat nepagerino. O kas pagerina?

Šiuo atžvilgiu puokštę gėlių ir aukso medalį, matyt, reikėtų teikti graikėms. Pastarosios sugeba pasiekti, ko nori šiek tiek (bet ne per daug) pataikaudamos vyrui. Pavyzdžiui, graikė nori naujų užuolaidų. Ji niekada nesakys, kad jų nori, o pradės girti savąjį: „Brangusis, o kaip tu šauniai sugalvojai, kad reikia naujų užuolaidų“ ir šis išpūs krutinę: „Kas čia vyras?!“

Išsaugotas ir dar paglostytas vyriškas ego bei gudrus moteriškumas triumfuoja. Visi laimingi (ar bent jau taip galvoja).

Valio grožiui ir trumpiems sijonams

Be abejonės, patraukli išvaizda svarbi ir vaikinams, ir merginoms, tačiau yra vienas nedidelis grožio vertinimo skirtumas - draugų nuomonė. Jei draugėms nepatinka tavo vaikinas – pastarosios bus prakeiktos ir aprėktos, jų nuomonė „nurašyta“ ir vakaras visoms sugadintas.

Tuo tarpu vaikinai labiau linkę atsižvelgti į draugų nuomonę. Jie nesivaiko kriterijų… Nėra būtini nei trumpi sijonai, nei milžiniškas biustas ar stereotipas „90/60/90“, tačiau mergina turi puošti vaikiną.

Jei šalia vaikinas turi tai, ko nori ir kiti – jis gali aukščiau pakelti galvą.

Sima mėgo džinsus, patogią avalynę, palaidus marškinėlius, tačiau susimąstė, kai per draugystės mėnesį vaikinas nusivežė tik į degalinę atsigerti kavos.

Jiems kartu smagu, seksas nuostabus, tačiau kai visų jo draugų merginos – perkarusios, priklijuotais nagais ir nupaišytu veidu manekenės - ši pasijautė, lyg užpakaliu šluotų žolę.

Penktadienis „blogiukėms“

Rašydama šį straipsnį vieno vakarėlio metu apklausiau bene 20 skirtingo amžiaus, socialinio sluoksnio ir stiliaus vaikinų, užduodama esminį klausimą: „kokia turi būti mergina, kad jai skirtum taip vertinamą penktadienio vakarą?“

Pasidarė aišku tik viena – jie patys nelabai žino, ko nori. Vaikinai yra skirtingi, tačiau visi be išimties sutiko, jog nuolankumas yra trūkumas, be to tai, kas lengvai įgyjama – ilgainiui tampa nebeįdomu.

Taip jau sudėstytos vyrų smegenys. Moterų „meilės taškas“ „dega“ nuolatos, o štai vyrų – šiek tiek „degęs“ užgęsta, todėl būtina jį nuolatos dirginti ne tik patrauklia, tvarkinga išvaizda, supratingumu, pagarba, bet ir žaidimais lovoje, mergaitiškais kaprizais ir siurprizais.

Jei norite būti geidžiamos – nebūkite lengvai prieinamos, nes geroms mergaitėms – dangus, o blogesnėms – gėlės ir linksmybės tais magiškais penktadienio vakarais!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis