KONKURSAS: Į išleistuves - su dizainerės siūta suknele

Tikriausiai jau kelerius metus slapta svajoji apie nepamirštamas mokyklos išleistuves. Atestatas rankose, tu švyti iš laimės, sveikini draugus, tau glėbius gėlių neša giminės, fotografuojatės, tu atrodai geriau nei Holivudo gražuolės…

Manai, kad svajonės netampa realybe? Pagalvok dar kartą! DELFI gatvė su 3 Lietuvos dizainerėmis - Laura Dailidėniene, Aiste Anaite ir Egle Žiemyte - pasirengę paversti tavo išleistuves tikra svajone!

DELFI Gatvės skelbtas konkursas "Į išleistuves - su dizainerės siūta suknele" jau baigėsi. Paskelbtos 3 nugalėtojos iš net 275 konkursui pateiktų suknelių modelių. Nugalėtojas rinko prizų steigėjos - 3 dizainerės: Laura Dailidėnienė, Aistė Anaitė ir Eglė Žiemytė.

Kiekviena dizainerė išrinko jai artimiausią pagal stilių suknelės eskizą, kurį pavers realybe. Trys konkurso nugalėtojos savo išleistuvėms pasipuoš nauja, dizainerės siūta savo svajonių suknele.

Laimėjusių suknelės modelių virtimą tikromis suknelėmis taip pat galės pamatyti visi DELFI skaitytojai! Reportažų laukite paskutinę birželio savaitę.

Primename, kokios buvo konkurso taisyklės.

Ant balto lapo prašėme aiškiai nupiešti, kaip turi atrodyti svajonių suknelė, taip pat galima buvo pasinaudoti piešimo programa kompiuteryje ir siųsti eskizą el. paštu DELFI arba talpinti tiesiai į konkurso fotografijų galeriją.

Visus konkuro dalyvių eskizus galite pamatyti

 • čia.

  Apie dizaineres

  Laura Dailidėnienė

  Dizainerė baigė Vilniaus Dailės akademiją, dabar kryptingai dirba drabužių srityje, dalyvauja įvairiose parodose, bei kuria juvelyriką iš stiklo.

  Kūrybinėje veikloje dalyvauja nuo 1998 m. Mados renginiuose Lietuvoje bei užsienyje pristato konceptualias drabužių kolekcijas.

  Dizainerės kūryboje atsispindi savitas braižas: juntamas medžiagos kietumas, šaltumas, o kartu ir paprastumas. Akcentuojamas grožio laikinumas, trapumas.

  Darbuose dažnai naudojama semantika, gamtos ženklų sistema. Išskirtinis bruožas Lauros juvelyrikoje - naudojami stikle „užšaldyti“ įvairūs objektai, augalai.

 • LAURA DAILIDĖNIENĖ

  Daugiau informacijos

 • čia.

  Aistė Anaitė

  „Kūryba - tai kalba: ką aš matau, jaučiu, ką noriu pasakyt pasauliui."

  Aistė Anaitė ne tik Lietuvą bet ir pasaulį sužavėjo neįprastomis lino faktūromis bei meniniais drabužiais iš vilnos.

  Aistės kūrybiniai projektai nuolat demonstruojami Paryžiuje, JAV, Čekijoje, Latvijoje ir kitose šalyse. Dizainerė yra sukūrusi kostiumus spektakliui „Arklio Dominyko meilė“.

 • AISTĖ ANAITĖ

  Eglė Žiemytė

  Studijuoja VDA kostiumo dizaino magistrantūroje, dirba žurnalo „Moteris" mados redaktore, kuria reklamoms, šokio spektakliams kostiumus, dalyvauja įvairiuose mados konkursuose.

  Šiemet laimėjo jaunų dizainerių konkurse „Mados Injekcija" ir tai suteikė progą išbandyti jėgas festivalyje „Mados infekcija".

  Eglė Žiemytė renginyje pristatė savo kolekciją, pavadinimu „d'efect. chichi desert“, kuri pelnė daug žiūrovų simpatijų.

  Daugiau informacijos

 • čia.
 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis