Konkursas „LieTUvis'2009”

Balandžio viduryje šalyje prasidėjo Visuomeninio jaunimo klubo (VJK) organizuojamas unikalus pilietiškų tekstų kūrimo konkursas „LieTUvis'2009”, kurio tikslas – prasmingai paminėti Lietuvos vardo tūkstantmetį, skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, būti aktyviu, pilietišku ir visuomenišku.

Iniciatyva, kurianti ir palaikanti Lietuvą

Visi 9−12 klasių moksleiviai kviečiami kurti tekstus viena iš pateiktų temų ir iki gegužės 31 d. atsiųsti savo darbus elektroniniu paštu.

„Projektas yra inicijuojamas jaunų žmonių ir skirtas jaunimui. Nieko negali būti šauniau! Tokios iniciatyvos kuria ir palaiko Lietuvą.

Valstybė ir yra tai, kaip piliečiai ją suvokia, kaip ją kuria kiekvieną dieną, kokią mato jos ateities viziją ir kokį indėlį įneša savo kūryba”, – džiaugiasi vienas iš konkurso komisijos narių, politologas Saulius Spurga.

Garbingą ir kompetentingą konkurso komisiją sudaro BNS agentūros vadovas Artūras Račas, aktyvus visuomenės veikėjas Svaras, žinomi žurnalistai bei politologai Virginijus Savukynas ir Vladimiras Laučius.

Šie žmonės spręs, kurie penki konkurso dalyviai taps nugalėtojais ir bus apdovanoti vertingais prizais: knygomis „Lietuva. 101 vieta” apie dar neatrastus įstabiausius Lietuvos kampelius bei kino bilietais į pasirinktus filmus.

Visi geriausi darbai bus publikuojami populiariausiuose šalies interneto portaluose bei svetainėse: www.vjk.lt, www.tinklink.lt, www.racas.lt.

Taip pat bus rengiami straipsnių rašymo mokymai, kuriuose galės dalyvauti visi „LieTUvis‘2009” dalyviai.

Pirmas žingsnis priklauso tau

„Visada sakiau ir sakysiu: pirmą žingsnį kiekvienas turi žengti pats. Būna tokių, kurie jo niekada nežengia ir laukia, kol kas nors žengs už juos. Mano patarimas – nelaukite ir ženkite pirmą žingsnį patys kuo anksčiau”, – konkurso dalyvius drąsina komisijos narys Artūras Račas.


Visuomeninio jaunimo klubas – tai pilietiška organizacija, vienijanti jaunus žmones, aktyviai besireiškiančius viešojoje erdvėje bei nevyriausybinių organizacijų veikloje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis