Kaip nusivilioti merginą į lovą?

Tu meiliai jai šypsaisi, stengiesi paliesti, vis kvieti šokti, kad galėtu paglamonėti, o ji – pliauškia apie rinkimus, apie politiką, krizę ir kitą šlamštą? Tokia padėtis gali būti nepavydėtina, ypač, jei tavo vakaro tikslas yra suvilioti ją.

Pokalbiai, kurie priverčia merginą pamąstyti apie seksą ir pakeičia merginos vakaro planus, yra tai, ko turi išmokti, siekdamas, kad mergina geistų tavęs vos susitikus.

Jei darysi viską teisingai, ji norės kuo greičiau pabaigti pokalbį ir bėgti su tavimi padūkti.

Mėgstamiausi valgiai

Tai gali skambėti beprotiškai, tačiau tai - tema, kuria išmokęs kalbėti, patrauksi merginos dėmesį.

Jūs esate bare ar klube, kuriame, tikėtina, nėra jos mėgstamiausių valgių. Galbūt jos silpnybė yra kinų maistas. Galbūt tu žinai, kad netoliese – puikus restoranėlis?

Žinoma, svarbiausias tavo tikslas - atskirti merginą nuo dabartinės jos aplinkos, o visa kita įvyks savaime. Jei esi neblogas virėjas ir ji užsimins apie kažką, ką tu gali pagaminti, tu gali visada primygtinai pasiūlyti jai vakarienę namuose, „be jokių minčių“.

Nesiūlyk padaryti tai tą patį vakarą (tai per daug akivaizdu), pasiūlyk pagaminti jai jos mėgstamą patiekalą, pvz., kitą savaitgalį.

Jei turi aistringą pomėgį, pasakok apie jį

Yra vienas dalykas, kuris yra pradedamas užmiršti, ir, atrodo, merginos būtent to pasigenda. Jei turi kažkokį pomėgį, kuriuo aistringai domiesi, papasakok jai apie jį.

Yra viena universali taisyklė: merginoms yra patrauklūs aistringi vyrai. Jei tu aistringai kalbi apie savo darbą, mėgstamiausią hobį, yra didelė tikimybė, kad esi toks pat aistringas ir kitose gyvenimo srityse.

Tai nebūtinai turi būti kažkas seksualaus, galbūt tu domiesi įvairiais įrenginiais, o gal tavo aistra yra stovyklavimas.

Nevystyk valandą truksiančio monologo, tiesiog užsimink apie tai. Kai ji pamatys kibirkštėles tavo akyse, ji užsinorės daugiau apie tave sužinoti.

Seksas

Tai gali skambėti perdaug tiesmukai, turi būti atsargus, kalbėdamas šia tema. Nereikėtų pasakoti apie detales ar rodyti vaizdinę medžiagą ir tikrai nereikia per anksti pulti į asmeniškumus. Tai – tiesus kelias į pokalbio pabaigą, kurią tu gali lengvai nuspėti, stebėdamas jos kūno kalbą.

Ji pradės trauktis nuo tavęs, jos akys klaidžios, jos atsakymai bus trumpi ir lakoniški, bus akivaizdu, kad už kelių sekundžių ji paprašys sąskaitos.

Vis dėlto, tu gali to išvengti, jei žinai juokingą istoriją, kuri yra tik netiesiogiai susijusi su seksu, arba gali pabandyti gvildenti intelektualesnius, visuomenėje aptariamus klausimus šia tema.

Tu gali kalbėti apie nuolat besikeičiantį požiūrį į seksą, kaip moterys turi kardinaliai skirtingus požiūrius į tai. Tuomet tu nerizikuosi pasirodyti keistu. Kalbėk apie tai lengvai ir nerūpestingai ir būk pasirengęs lengvai pajuokauti.

Tabu

Tu gali pabandyti gvildenti kurią nors iš tabu temų. Vis dėlto, prieš ryždamasis tam, turi įsitikinti, kad mergina reaguos pozityviai. Jei nepasisaugosi, įžeista mergina gali šliūkštelėti tau gėrimą į veidą, todėl skirk kelias minutes padėčiai įvertinti.

Jei mergina į tavo tabu pokalbio temą atsakys lengva šypsenėle ar mirktelėjimu, gali pasirinkti vieną iš daugybės seksualių pokalbio temų.

Galbūt jūs galėtumėte pakalbėti apie „draugus su privilegijomis” (visada žaidėjų mėgstamiausia tema), o gal egzotiškesne „žaidimų įvairiose vietose” tema, roles ar fantazijas.

Vis dėlto, nepamiršk, kad turi stengtis, kad pokalbis būtų lengvas, juokingas. Jei ji užsisklęs, aistros teks laukti tikrai ilgai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis