Pajėgiausia Lietuvos moksleivių lengvaatlečių komanda pripažinti kėdainiškiai

Pajėgiausios Lietuvos moksleivių komandos titulą lengvosios atletikos varžybų „EURO 2009 – Pildyk spurtas“ finale iškovojo Kėdainių „Aušros“ vidurinės mokyklos komanda. Tai paaiškėjo savaitgalį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusio turnyro finalo metu.

Antrąją vietą užėmė Šakių „Aukuro“ vidurinės mokyklos auklėtiniai, o turnyro bronzą išsivežė Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos 1-oji komanda.

Šių komandų nariai tapo šalies pajėgiausiais jaunaisiais atletais 5-6 klasių amžiaus grupėje ir pranoko per 4000 moksleivių iš visos Lietuvos.

„Komandos buvo „užsidegusios“ pasiekti geriausių rezultatų, todėl varžybos buvo iš tiesų įspūdingos – jautėsi susitelkimas ir komandinė dvasia. Tai vienas sėkmingiausių mūsų projektų, skatinantis moksleivių sportinį užimtumą, aktyvumą ir sveiką gyvenseną“, – įspūdžiais dalinosi Evaldas Martinka, Lengvosios atletikos federacijos plėtros ir rinkodaros projektų vadovas, Europos lengvosios atletikos čempionato iki 23 metų organizatorius.

20 finale susigrūmusių ekipų kovojo sprinto estafečių su posūkiais, šuolio į tolį, kimštinio kamuolio metimo klūpant ir per galvą bei ištvermės bėgimo rungtyse. Taip pat buvo tikrinamos ir teorinės lengvosios atletikos žinios.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie lengvosios atletikos populiarinimo šalyje, moksleivių aktyvumo ir tobulėjimo skatinimo. Moksleiviams – tai lyg talentų birža: treneriai pastebėjo ne vieną perspektyvų sportininką, kuriuos jau pasikvietė siekti profesionalaus sporto aukštumų“, – teigė Petras Masiulis, „Tele2” generalinis direktorius.

Varžybos prasidėjo pernai lapkritį. Per pusę metų įvyko keturi turnyro etapai, kuriuose susirungė 660 komandų iš visos Lietuvos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis