Vasarą moksleiviai mokosi pramogaudami

Išmokti naujų dalykų ir įgyti naujų žinių galima ne tik mokyklos suole, bet ir smagiai leidžiant laiką su naujais draugais. Teoriniai mokymai ir turiningos pramogos derinami antrus metus „Sėkmės mokyklos“ rengiamoje vasaros stovykloje.

„Stovyklos idėja yra per vieną vasaros savaitę suteikti tokių žinių, kokių negalima įgyti mokykloje. Paskaitų temos apima lyderystę, viešąjį kalbėjimą, žinias apie asmeninį efektyvumą, tinkamą bendravimą ir etiketą, pilietiškumą, finansų valdymą, savimotyvaciją.

Be teorinių žinių moksleiviams pateikiamos ir praktinės užduotys, leidžiančios patikrinti įgytas žinias“, - sakė „Sėkmės mokyklos“ projektų vadovas Vytautas Imbrasas.

Visas paskaitas ir praktinius užsiėmimus ves profesionalūs dėstytojai, turintys didelės konsultavimo ir seminarų vedimo patirties Lietuvos ir užsienio institucijoms ir verslo įmonėms.

Stovyklos metu dėstytojai pristatys mąstymą provokuojančias garsių psichologų ir filosofų idėjas, surengs praktinių pratimų.

Be mokymų ir praktinių užsiėmimų laiko bus skiriama ir sportui, kūrybiškiems žaidimams, pažinčiai su joga, rytų kovos menais, teatru, šokiu, meno terapija ir kitomis kūrybingomis veiklomis.

Numatyti gitaros, teatrinių eksperimentų, ekologinių projektų, filmų aptarimo vakarai.

Pasak, „Sėkmės mokyklos“ atstovo, stovykla išsiskiria ir gyvenimo sąlygomis. „Įprasta, kad moksleiviai gyvena didelėse patalpose su minimaliais patogumais. Šiais metais norėjome, kad stovyklautojai jaustųsi kuo patogiau ir kuo daugiau energijos galėtų skirti naujoms žinioms ir praktiniams užsiėmimams, todėl parinkome jaukią poilsiavietę, kur kiekviename kambaryje yra dušas ir kiti patogumai“, - sakė V.Imbrasas.

Į stovyklą, kuri vyks liepos 12- 18 dienomis, kviečiami Lietuvos 9-12 klasių moksleiviai. Registruotis galima adresu www.sekmesmokykla.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis