Kur tu, pasakų prince?

„Gal tu sporto klube? O gal kavinėje? Gal garaže ar teatre?“ - šiuos ir panašius klausimus visame pasaulyje kiekvieną minutę mintyse užduoda milijonai moterų ir merginų. Jos kasmet perskaito tūkstančius knygų, milijonus straipsnių, kaip susirasti kokį visai padorų vaikinuką, kaip atkreipti dėmesį, kaip tapti laimingomis.

Nepabėk, meile!

Prieš keletą dienų iš vienos tokios princesės gavau labai įdomų elektroninį laišką. Kažkokia širdelė, kažkoks tekstas apie meilę. O pabaigoje parašyta: „Išsiųsk šį laišką per valandą 20 žmonių arba tau 3 metus nesiseks meilėje“.

Klausiu princesės, ar tikrai taip bus, jei neišsiųsiu? Ši rimtai man paaiškina, kad pranašystė tikrai išsipildys, nes jos draugės draugei nesisekė meilėje 3 metus, o dar kitos draugės pažįstamai per ateinančią parą, po išsiuntimo, beveik iš dangaus nukrito jos gyvenimo meilė. Vau!

Visais laikais moterys ir merginos gebėjo prisigalvoti visokių pasakojimų, nutikusių jų draugių draugėms, ir iš dalies tai žavinga – mes turime viltį sutikti savo svajonių vaikinus.

Tačiau vaikinų nėra! Ne, vaikinų yra, tačiau nėra tinkamų. Tiesiog nėra. Viskas. Taškas. Sakysi, nori, kad būtų? O daugiau gyvenime nieko nenori? Tarkime, neturi, ko valgyti. Tai yra problema: nevalgysi – numirsi. Neturi batų iš naujausios vasaros kolekcijos, bet norėtum turėti. Ne tu viena jų neturi, kita gal ir turi, gal ir tu kada turėsi...

Princas su pilnu lagaminu meilės taip pat nėra „pirmos būtinybės reikalas“. Tikrai nėra. Tačiau skųstis, kad visi vaikinai apgailėtini, todėl tu vis dar vieniša – tarsi mados reikalas.

Visos nori – ir aš noriu. Vaikino. Taip pat labai norėjome platėjančių, po to siaurėjančių kelnių, batų „ant platformos“ ir šalikus kaip Petruškevičius rišomės...

Tačiau vaikinas – gi ne daiktas. Ar daiktas? Darome išvadą, kad turėti vaikiną ir mylėti ir jaustis mylimai – visiškai skirtingi dalykai.

Už klano ribų

Taip, taip... Būtent klano, vienijančio didžiąją dalį pasaulio moterų ir merginų, kurios pačios kuria tam tikrą normą – santykius: „Tu turi – tau gerai, aš neturiu – man blogai“. Pabandyk joms pasakyti, kad nenori ištekėti ar kad tu su vaikinu - ne iš meilės.

Tuo tarpu pastaruosius teisina ir guodžia: „Jis toks širdelė, o jo mergina kokia... Jis jos nemyli, bet būna su ja... Vai vai vai, kaip jam negerai“.

Tačiau vis daugiau dailiosios lyties atstovių renkasi gyventi savo gyvenimą, o ne poros. Štai čia prasideda ataka – neieškančioms grasinama kelti jas ant laužų, juk jos turi ieškoti...

Meilė – seilė

„Aš įsivaizduoju, kaip jis paims mane už rankos ir mes eisim per gėlėmis nusėtą pievą...“ – pasakoja Marija, o aš per iššieptus dantis paklausiu jos, ar tikrai visoms lemta sutikti TĄ antrąją pusę? Ir ar ne per daug savo brangaus laiko ši išleidžia jo ieškodama?

„Šėtonas!” – matyt, būtų išrėkusi ji, bet susimąstė. Būtent! Eini į klubą, išsitempusi kaip styga ir dairaisi to, kuris tave užkalbintų ar kuriam galėtum pamerkti akį. Draugės gimtadienyje visi poromis, o tik tu su keletu „nevykėlių“ neturi poros – tragedija! Visai ne...

Kažkoks idiotas yra pasakęs: „kas ieško, tas randa“, tačiau tai yra tikrų tikriausias melas. Tą laiką, kurio metu galėtum pasilinksminti, kažko išmokti, tiesiog susipažinti su naujais žmonėmis – išvaistai pėdsakų sekiojimui klubuose, nevykusiems pasimatymams, internetinių pažinčių svetainėms...

Aš, kaip ir daugelis kitų, keletą metų svarsčiau, kur slepiasi tinkami vyrai... Žinot ką? Išduosiu paslaptį – jie nesislepia. Jie tiesiog kaip mes negaišta laiko ieškodami. Kol skaitei šį straipsnį ir mintyse keikeisi, kad meilė tau atsukusi užpakalį – jis (ne, ne tas vienintelis, o tiesiog paprastas vaikinas, su kuriuo galbūt greitai susipažinsi) veikia kažką naudingo. Tau nereikia skaityti amerikietiškų knygų „kaip greitai ištekėti“, nereikia ir testų „pažymėk a, b arba c ir sužinosi, koks vyrų tipas tau tinka“... Tau reikia gyventi savo gyvenimą! Tik tiek. Jokios paslapties.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis