PSICHOLOGAS PATARIA: kaip „pakabinti“ merginą, kuri visad apsupta draugių

KLAUSIMAS: lankau šokius. Neseniai visi miesto kolektyvai buvo sukviesti kurti bendrą šokį, taigi, kasdien renkamės, repetuojame. Kitame kolektyve yra man patinkanti mergina, nežinau nei jos vardo, nei amžiaus, tačiau pasirodė miela, norėčiau su ja susipažinti.

Kaip patartumėte tai padaryti? Tiesiog prieiti prie jos ir užkalbinti, nejauku, nes ji visada būna su savo kolektyvo draugėmis...

ATSAKYMAS: raginu pasitikėti savo natūraliais sugebėjimais bendrauti. Taip vadinamais bendravimo instinktais. Kiekvienas iš mūsų turi šį sugebėjimą.

Deja, atsitinka taip, kad kultūra ir auklėjimas drauge su gerais, naudingais įgūdžiais išmoko mus ir per griežtų, varžančių draudimų bendrauti, kurie sukuria nevisavertiškumo jausmą.

Niekas mūsų nemoko nesivaržyti, nepaisyti moralės normų arba negerbti vieniems kitų. Tačiau kai kuriems iš mūsų itin griežta vidinė moralė pavirsta stipriais nepasitikėjimo savimi pančiais, negalėjimu pareikšti apie savo buvimą, savo poreikius, savo simpatijas.

Tokiais atvejais šie suvaržymai atima galimybę tiesiog natūraliai rasti būdą ir pakalbinti merginą, pavyzdžiui, repeticijos metu.

Nežinau, kiek jums tinka toks paaiškinimas, bet spėju, kad esate pakankamai santūrus ir kartais abejojate savo sugebėjimais bendrauti.

Jus sieja bendras pomėgis. Tai labai šauni ir dėkinga tema pradėti pokalbį. Žmonės labai dažnai susipažįsta, šokdami diskotekose, vakarėliuose, repetuodami ar koncertuodami.

Šokis yra nuostabi priemonė ir puiki tema vienu metu. Aš suprantu, kad visa tai trivialu kaip dukart du. Bet aš noriu pasakyti kitą dalyką – patirti simpatiją, siekti susipažinti, pradėti bendrauti yra visiškai teisėta. Belieka, kad sau tai primintumėte ir patvirtintumėte.

Kas gali būti įdomesnio ar labiau kaitinančio vaizduotę už žinių, faktų ar nuomonių apie patinkantį žmogų rinkimą. Tai toks moteriškas reikalo sprendimas, kai merginos stengiasi kuo daugiau sužinoti ir išgirsti apie patinkantį vaikiną, susiranda pažįstamų, draugų draugų ar patinkančio asmens klasiokų.

Kadangi rašote, kad apie patinkančią merginą nieko nežinote, tai galbūt verta pasirinkti šią elgesio taktiką.

Kitas dalykas – tiesiog raskite progą ir sužinokite jos telefono numerį ir vardą. Parašykite jai žinutę ar nusiųskite kokį nors romantišką paveikslėlį.

Spėju, jūsų kolektyvai rengėsi dainų ir šokių šventei Vilniuje. Bus progų jūsų kolektyvams vakaroti, bendrauti, ir klaidžioti miesto gatvėmis. O vėliau aptarti įspūdžius.

Sugalvokite, kaip galėtumėte ją pasikviesti į savo kompaniją. Jeigu jums patinkanti mergina yra su savo draugėmis, tai jai būtų jaukiau, jeigu pakviestumėte visas drauges kartu.

Prigalvoti galima visokių dalykų. Svarbiausia, kad norite su ja susipažinti ir kad esate įdomus tiesiog todėl, kad esate. Paprasčiausiai, prisigretinęs, „drąsiai drebėdamas“ pasakykite, kad norėtumėte tiesiog išgirsti, koks jos vardas.


Matote, nėra nė vieno būdo, kuris garantuotų, kad jums patinkanti mergina atsakys tuo pačiu. Didelės klaidos, siekiant merginos dėmesio, padaryti neįmanoma, jeigu esate mandagus ir taktiškas.

Dar vienas svarbus momentas – nenusiminkite ir nenukabinkite nosies, jeigu mergina pirmą kartą bus santūri ar neatsakys jums dideliu dėmesiu.

Mes žinome, kad yra dvi išeitys – jums pavyks arba nepavyks susidraugauti ir du būdai išbandyti savo galimybes - vienkartinis ir daugkartinis.

Jeigu išgyvensite pirmąją nesėkmę ir nusivylimą, jeigu jūsų simpatija merginai ilgalaikė, palaipsniui, atsargiai ir neįkyriai bandykite rasti kelią į jos širdį, vis primindamas apie save. Visa kita yra improvizacija ir alchemija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis