Breiko ir naujojo hiphopo šokių turnyras „Pagauk Judesį 2009“ („Bust A Move 2009“)

„Pagauk judesį“ – renginys, skirtas gatvės šokių stiliaus mėgėjams bei šiuo šokiu profesionaliai užsiimantiems asmenims, taip pat žiūrovams, norintiems susipažinti su breiko ir naujojo hiphopo kultūra ir judesiais.

Renginio tikslas – surengti dviejų šokio stilių, breiko ir naujojo hiphopo šokių, varžybas. Varžybų metu komandos, atvyksiančios iš visos Lietuvos (susideda iš 3 breiko arba 2 hiphopo šokėjų) tarpusavyje šoks ir kovos dėl finalinių vietų bei rėmėjų įsteigtų prizų.

Nugalėtojus išrinks teisėjai, gerai žinomi šio šokio stiliaus žinovai, laimėję daug įvairių konkursų bei dalyvavę įvairiuose panašaus pobūdžio renginiuose.

Bboy Lau yra gerai žinomas tarp Lietuvos breakdance'o šokėjų, ilgą laiką treniravosi užsienyje, Lietuvoje yra laimėjęs ne vieną turnyrą.
Šiuo metu jis priklauso šokių grupei „Left city 54“.

Bboy Boo yra labai gerbiamas šokėjas Lietuvoje, nes turi savitą šokimo stilių. Jis šoka vienoje geriausių Lietuvoje šokio grupių „Unique style bboys“ (USB), daugelio laikoma viena perspektyviausių grupių mūsų šalyje.

Bboy Fuksas taip pat gerbiamas Lietuvos šokėjas, nes prieš kelis metus puikiai pasirodydavo breakdance'o turnyruose, pelnydavo prizines vietas.

Valdas yra gerai žinomas hiphopo šokėjas, laimėjęs ne vieną turnyrą. Puikiai pasirodydavo „Urban Dance“ rengiamose kovose.

Renginys vyks Kirtimų kultūros centre: Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius, rugpjūčio 08 d. 12 – 19 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis