Vaido Baumilos ir Soliario muzikinė dvikova danguje (nuotraukų albumas)

Savaitgalį vyko neįprastas koncertas. Prekybos centro „Europa“ stogą šturmavo jaunieji atlikėjai Vaidas Baumila ir Soliaris. Renginio idėja, pasak organizatoriaus Juliaus, buvo „Penki TV“ naujo sezono pristatymo pirmas etapas.

„Tai yra geri, netradicinėse vietose vykstantys renginiai, kurie pritraukia daug žmonių ir kurie sulaukia populiarumo. Tokiu būdu mes stengiamės suteikti kuo daugiau džiaugsmo žmonėms.

Taip pat tai - puiki pabaiga vasarai, prieš prasidedant rudeniui. Tai yra vos ne paskutinės progos, kada dar galima gryname ore pasiklausyti tikrai geros muzikos,“ - pasakojo Julius.

„Dangiški“ atlikėjai

Vaido Baumilos ir Soliario muzikinė dvikova netradicinėje erdvėje sutraukė nemažai atlikėjų gerbėjų ir muzikinio pasaulio žvaigždžių.

Organizatorius Julius sakė, kad jie pasikvietė būtent šiuos atlikėjus dėl jų populiarumo ir profesionalumo: „Mūsų nuomone, tai yra vieni populiariausių jaunosios kartos atlikėjų, kurie puikiai sugeba ne tik kokybiškai atlikti savo kūrinius, bet ir sugeba surengti tokį koncertą, kuris išlieka atminty ne vieną, ne dvi ir ne tris dienas.

Apie tai dar galima galvoti po kažkurio ilgo laiko. Paralelės su TV 3 projektu „Dangus“ gavosi netyčiomis. Atlikėjai mums patinka, patinka daugeliui žmonių. Jie puikiausiai atitinka ir perteikia tą mintį, tą renginio dvasią, kurią mes ir norėjome parodyti žmonėms.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis