N-18: kaip nuslėpti, kad esu nekalta?

KLAUSIMAS: aš esu nekalta ir esu pasiruošusi užsiimti seksu su savo vaikinu, bet nenoriu jam sakyti, kad esu nekalta. Kaip manote, ar jis supras, kad aš esu nepatyrusi?

Man 16 m. ir draugauju su savo vaikinu jau tris mėnesius. Jam 18 m. ir jis yra nuostabus. Mes esame labai artimi ir kalbėjomės apie seksą bei tai, kada būtų tinkamas laikas mums užsiimti seksu.

Prieš tai jis draugavo su keturiomis merginomis ir aš, tam, kad išsaugočiau savo reputaciją, pasakiau jam, kad mylėjausi su savo buvusiu vaikinu.

Iš tikrųjų aš vis dar esu nekalta. Aš norėčiau užsiimti seksu su juo, bet bijau, kad, jei daug kraujuosiu, jis supras, kad melavau.

Ką daryti, kad išsisukčiau iš šios situacijos?

ATSAKYMAS: nieko. Nei aš, nei tu negalime žinoti, ar tu kraujuosi – kiekviena moteris yra skirtinga.

Vis dėlto, aš tau galiu pasakyti štai ką. Jei tu jį myli ir jis yra neabejingas tau tiek, kad tu nori su juo užsiimti seksu, tuomet tu turi būti sąžininga su juo. Žinok, kai pasakysi jam tiesą, jei jis tave myli, tai visiškai nepakeis jo jausmų tau.

Jei turi kokių nors abejonių dėl jo reakcijos, tuomet greičiausiai jis nėra tau tinkamas vaikinas. Reikia elgtis atsakingai, kai, būdama tokia jauna, pradedi seksualinį gyvenimą.

Niekaip nesuprantu, kodėl su žmogumi, su kuriuo nori būti tokia artima, kad net gali atsiduoti, nori būti nenuoširdi. Kodėl jam neleidi žinoti tiesos. Ką reiškia tavo pasisakymai apie reputaciją? Ar merginos reputacija geresnė, jei ji turėjo ne vieną seksualinį partnerį?

Vaikinas, kuris rimtai tavimi domisi tikrai nenori žinoti, su kiek vaikinų tu jau esi miegojusi. Nė vienam vaikinui nemalonu girdėti, kad jam patinkanti mergina jau priklausė kažkokiam kitam žmogui.

Kiekvienas vaikinas trokšta būti pirmasis ir jis tikrai nesitiki, kad tu parodysi jam visus savo seksualinius gebėjimus per pirmąjį jūsų kartą.

Tikėtina, kad pati vaizduojiesi „idealų“ pirmąjį jūsų kartą. Tačiau dažnai tai nebūna taip įspūdinga, kaip jaunuoliai tikisi. O tavo vaikinui tai bus tiesiog suartėjimas, nes jis mylisi nebe pirmą kartą.

Jei ketini šiam vaikinui paaukoti savo nekaltybę, pirmiausia išsiaiškink, ar jis tinkamai ją mokės įvertinti. Žmogus, kuris labiau vertina seksualinę patirtį, o ne jausmus, niekada nesuras sau tinkamos antrosios pusės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis