Internacionalinis „Tanz“: šeštadienį „Woo“ - ir reivas, ir drum'n'bass, ir perkusija

Liepą sostinės klube „Woo“ su vokiškai lietuvišku ir elektroniškai rokenrolišku triukšmu atidaryta „Partyzanų“ gaujos vedama serija „Tanz“ kviečia antram bandymui. Jis – jau šeštadienį, rugpjūčio 22-ąją.

Šokius „Woo“ ves serijos sumanytojų „Partyzanų“ atstovai didžėjai Gvidas bei Nostra. Tiesa, renginys ir vėl neapsieis be gyvo pasirodymo. Praėjusį kartą tai buvo vilniečių grupės „Freaks on Floor“ koncertas, šįkart sintezė tarp elektronikos ir gyvo garso bus kiek glaudesnė.

Vienkartinį ir be abejo išskirtinį pasirodymą Radvilų rūmų rūsyje surengs kompanijos „Amenų broliai“ atstovas, drum’n’bass profesorius JaZzy bei gruzinų multiinstrumentalistas Irakli Koiava.

Su Lietuva Irakli susipažino netikėtai – jo gimtojoje šalyje praėjusiais metais lankėsi mūsiškių humanitarinė misija. Galybę instrumentų valdantis muzikantas bei kūrėjas panoro bendradarbiauti su Lietuvos atlikėjais ir pažinti mūsų sceną, tad atvyko čia būtent muzikuoti.

Jau keletą mėnesių Lietuvoje viešintis mušamųjų meistras, savo kūryboje bei pasirodymuose derinantis džiazą bei etnines melodijas, jau netrukus išvyks keliauti toliau, bet į Lietuvą dar būtinai užsuks.

Čia jis jau surengė ne vieną pasirodymą festivaliuose bei klubuose ir užmezgė ne vieną turiningą pažintį. Vieną tokių Irakli su drum’n’bass didžėjumi JaZzy ir įprasmins „Woo“ scenoje.

„Tanz“ šeštadienį, be Irakli Koiava ir JaZzy pasirodymo, vyks ir dar vienas kiek netikėtas įvykis. Renginių ciklo pavadinimą („Tanz“ vokiškai reiškia šokį) pagrįs ir meistriškumą pagal kiek neįprastą sau muziką demonstruos gatvės šokių „Invisible Soul“ nariai. O paskui juos šoks ir visi kiti.

Lietuviškai - vokiškai – gruziniškai – gatviniai šokiai, iliustruojami „RUT RUT“ vaizdo – šeštadienį, rugpjūčio 22-ąją. Įėjimo kaina – 10 Lt, pradžia – 23 val, o praleisti neverta nė vieno vakarėlio etapo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis