Ar pastebėsi, kas šioje Gigi Hadid nuotraukoje ne taip? (FOTO)

Prasidėjus 2018 m. pavasario ir vasaros kolekcijų pristatymams, manekenės vos spėja suktis, o ypač tos, kurių dizaineriai geidžia labiausiai. Vienos tokių - sesutės Bella ir Gigi Hadid.

Abi merginos žingsniavo boho chic stiliumi garsėjančių mados namų "Anna Sui" podiumu. Ir viena, ir kita kolekcijos pristatyme pasirodė po du kartus. Bellai teko demonstruoti kelių sluoksnių perregimą ansamblį ir margą suknelę. Gigi vilkėjo mėlyno gėlėto audinio plazdančią tuniką ir prašmatnią blizgančią suknią su plunksnomis apsiūtu apsiaustu.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Bellos pasirodymas praėjo sklandžiai, manekenė užtikrintai žengė podiumu. Iš pirmo žvilgsnio ne prasčiau sekėsi ir Gigi, niekas nė neįtarė, kad merginai teko nelengva užduotis. Pasirodo, dar prieš pristatymą vargšelė Gigi Hadid pametė batelį, tad podiumu ėjo tik su vienu.

Jei batelis būtų plokščiapadis, maža bėda. Tačiau prie Gigi demonstruojamo apdaro buvo parinktos auksu blizgančios aukštakulnės (ir dar platforminės!) basutės. Vis dėl to manekenė taip dailiai prasklendė podiumu, kad apie prarastą batelį daugelis sužinojo tik akylai peržvelgę nuotraukas.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis