Mundis pristato pirmąją savo kūrybos dainą, o ne skandalą (nuotraukų albumas)

„Šie metai man - svajonių išsipildymo laikas. Visada norėjau dainuoti ir būti scenoje, šiandien tai - jau niekam nėra paslaptis,“ - sako debiutinę dainą „Meilė neklysta“ pristatantis Edmundas Štengeris, geriau žinomas Mundžio vardu.

Plačiajai publikai moterų dėmesį traukiantis dainininkas pasirodė muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“, kur drauge su scenos senbuve Rūta Ščiogolevaite užtarnavo žiūrovų simpatijas.

Vos pasirodžius scenoje ir televizijoje, egzotiškos išvaizdos reklamos specialistui kaip mat buvo prilipinta širdžių ėdiko etiketė. Mundžiui sparčiai populiarėjant, jam imta prikaišioti dar ir skandalisto reputacija.

Pats dainininkas mieliau linkęs pabrėžti, jog nuo mažens svajojo dainuoti, lavino balsą ir baigė B. Dvariono muzikos mokykloje smuiko klasę, o ne nuolat aiškintis dėl prasimanytų meilės romanų.

Varšuvos universitete teisę baigęs Mundis pastaruosius metus, iki muzikinio šou, su šeima gyveno Rygoje, kur vadovavo savo reklamos agentūrai. Tačiau dabar viskas pasikeitė.

Kokia Mundžio meilė?

Dainininkas vis dar gyvena savo ilgai brandintos svajonės pildymosi nuotaikomis. Dabar, kai troškimas tapo realybe, Mundis džiaugiasi šiuo gyvenimo posūkiu ir galimybe iš naujo atrasti save.

„Pastarosiomis savaitėmis, dieną ir naktį gyvenau pirmos savo dainos kūryba. Labai džiaugiausi gavęs galimybę dirbti su profesionalais, kuriuos, kaip ir mane, įtraukė muzika ir visa kita tapo nebesvarbu.

Puikiai suprasdami vienas kitą, dirbome linksmoje atmosferoje. Mano pagrindinis noras buvo, kad visi, kas prisideda prie šio projekto, jaustų malonumą. Todėl daina buvo kuriama niekur neskubant - tai buvo tiesiog laisvas kūrybinis procesas, kuris negalėjo nepavykti,“ – džiaugiasi Mundis.

Dėmesio nestokojantis atlikėjas tiki, kad jo debiutinis įrašas „Meilė neklysta“ - tai daina, kuri patiks kokybiškos pop muzikos mėgėjams.

„Norėjau, kad daina apie meilę skambėtų ne tik saldžiai ir romantiškai, kaip dažniausiai būna, bet ekspresyviai ir energingai. Juk šis jausmas būna toks įvairus, nenorėjau jo sprausti į rėmus,“ – apie savo debiutinę dainą kalba į Lietuvos pop sceną lipantis atlikėjas.

Pasak Mundžio, jis stengėsi, kad klausytojas jį išgirstų ir atrastų iš naujo, todėl nebijojo ieškoti naujo savo muzikinio veido ir stiliaus.

Su bendraminčiais kurdamas savo pirmąją dainą, scenos naujokas siekė, kad šis kūrinys netaptų vienadieniu reiškiniu, todėl daug dėmesio skyrė smulkmenoms, kurias galbūt ne iš karto visi pastebės.

Atlikėjas įsitikinęs, kad šie subtilumai labai pasitarnaus bendram dainos skambėjimui ir kokybei. Mundis prisipažįsta esąs patenkintas galutiniu rezultatu ir tiki kūrinio sėkme.

Prieš akis - solinis albumas ir vaizdo klipai

Savo dainos premjeros, Mundis laukia su jauduliu ir nekantrumu. Atlikėjas tikisi, kad daina bus sutikta ir įvertinta palankiai. „Labai laukiau tos akimirkos, kai galėsiu pristatyti savo dainą klausytojams. Jei kas paklaustų, ar tai reiškia, kad nusprendžiau daryti muzikinę karjerą ar tapti dainininku, atsakyčiau, kad noriu dainuoti, nes tai man teikia didžiulį džiaugsmą. Jei tai patiks dar kam nors, manysiu, kad padariau muzikinę karjerą,“ – atvirai teigia Mundis.

Atlikėjas pasakoja, kad artimiausiu metu nebus jokio poilsio, nes bus įrašinėjama rusiška šio singlo versija su keliais remiksais klubams.

Taip pat prasidės ilgas koncertinės programos kūrimo ir repeticijų maratonas. Mundis prisipažįsta, kad dar laukia nemažai darbų. „Pirmoji daina - tai tik didelio darbo pradžia, kurio rezultatu turėtų tapti mano solinis albumas, koncertinė šou programa ir keli vaizdo klipai,“ – ateinančius muzikinius planus dėlioja daug kalbų ir apkalbų sulaukiantis Mundis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis