MTV diskotekoje gros didžėjus, apšildęs Snoop Dogg ir P. Daddy

Jis laisvas, jis prancūzas, jis atletiškas, išsilavinęs ir mėgsta poeziją. Negeria, nerūko ir dievina R'n'B muziką ir diskotekas. Lyg šių savybių būtų dar maža, jis yra puikus DJ.

Būtent jis – DJ Defkut - jau šį šeštadienį, spalio 3 dieną atvyksta dar kartą suvirpinti merginų ir visų urban muzikos klausytojų širdis į klubą „Gravity“ ir stoja už serijos „MTV The Block“ vairo.

Svajonių vyru vadinamas didžėjus ne kartą apšildė karščiausius hiphopo pasaulio atstovus: Nas, Snoop Dogg, P. Daddy, Akon, „The Game“ ir kitus.

„Visada priverčiu publiką šokinėti. Dažnai dėl šios priežasties man kabina net ne DJ, o linksmintojo, vakarėlių šeimininko („entertainer“ – aut. past.) etiketę,“ – pasakojo jis.

Pabuvęs Meksikoje, Japonijoje, Pietų Afrikoje, JAV, ten sukauptomis žiniomis jis dalijasi ir su Baltijos bei Skandinavijos valstybėmis. Suomijoje jį dievina už jo R'n'B rengiamų vakarėlių ciklą, tad patirties šis vyrukas turi užtektinai.

Jį įvertino ne tik „MTV The Block“ organizatoriai. 2004 metais DJ Defkut tapo vieninteliu europiečiu, prisijungusiu prie amerikiečių didžėjų susivienijimo „5 Star Generals“. Šis DJ'ų elitas, išsibarstęs visame pasaulyje.

Minčių nedalyvauti negali kilti niekam. Jų nepuoselėja ir DJ Mamania. Serija „MTV The Block“ jau senokai tapo jo antraisiais namais. Galų gale, urban muzika tiesiog skamba kitaip, kai jo nėra šalia. DJ Mamania stos už pulto, palaikys mūsų svečią ir kaip visada žavės meistriškumu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis